Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek rendszerek? Vagy csak slip-on?
610-hez tudok csak.. sajna
Hello! 2007 Husqvarna SM510R-hez valamilyen rendszert tudtok ajánlani? Ár? Kössz!
Szia KnobGab! Szerintem ezt a kérdést a KAWA-S topik valamelyikében kellene feltenned. Ott vannak olyan kollégák akik "értenek" a mocikhoz vagy hasonló modelljük van mint neked, és igy tanácsot is tudnak neked adni.
Szerintem ilyesmit meg tükröket az ebay-en kellene megnézned ott találsz egy csomó motyót a mocidhoz...
Repülök . Na nem az állásomból
ja,és ha már ennyire vagyunk( ) üléstakaró púpot is keresek.
ha csak oldalcímet adsz,azért is hálás vok.
msn? ott van a reglapomon ha úgy jobb...
köszi
hali tudna nekem vki segíteni? kawa ER-6n ben van 25 kw széria is (a kategóriám annyit enged. :( ) az gondolom fojtás lenne benne. ki lehet belólle azt v hogyan szedni? ha igen akkor hol van benne meg hogyan lehet?
de király
novemberben volt szerencsém egy hetet kint lenni vegasban...hát...
mit csinálsz?
és köszönöm szépen
Megnézem, Én itt is ott is a munkmból adodóan.....
hali tudna nekem vki segíteni? kawa ER-6n ben van 25 kw-os széria is (a kategóriám annyit enged. :( ) az gondolom fojtás lenne benne. ki lehet belólle azt v hogyan szedni? ha igen akkor hol van benne meg hogyan lehet?
és megnéznéd van-e az F4i-hez ilyen?
és mit kell még csinálni vele?vmi külön kipufogótartó gondolom kell,nem?és az benne van a csomagban?
és Te most kint?nagyon cefet a Riviera!
Ezt egy Bp-i srácnak hoztam katalógusból néztem ki (USA) felhivtam öket és megrendeltem
hali tudna nekem vki segíteni? kawa ER-6n ben van 25 kw széria is (a kategóriám annyit enged. :( ) az gondolom fojtás lenne benne. ki lehet belólle azt v hogyan szedni? ha igen akkor hol van benne meg hogyan lehet?
ezt egy oldalról nézted le?
vagy hol keressem?
rendben hapsim,de nekem egy F Sportom van...
Ja a kép....
Szia! 2006-2007, GSXR 600-AS ILLETVE 750-HEZ Akrapovic carbon-fiber shorty style.
Dobozban 126.000.- Ft
Szállitási idő: 15 munkanap.
Szia Steve! Amit linkeltél azon csak egy közcső szerepel a rendszerhez 129 USD-ért
sziasztok

nagyon megtetszett ebben a videóban lévő kipufogó: http://sportmotor.hu/motoros_v...
tudja vki honnan lehet ilyet beújítani?
Szia AlexCBR!
Érdekelne egy kipuff.Megtudnád nézni nekem,h mennyi lenne?Előre is köszönöm a fáradozást.Itt a link
http://www.erionracing.com/pro...
Sziasztok.

Esetleg a kipufogóról is lehet valahol találni valami metszet rajzot,hogyan is áll össze a rendszer.

Kérdésem: Én úgy hallottam, hogy az y-n utáni vastagabb összekötő
csőben is van valami fojtás, és éppen ezért is szokták pont a
vékony-vastag cső találkozásánál a hegesztésnél elvágni ti tudtok
valamit erről?.
GS500F-ről lenne szó, örülnék ha ti tudnátok segíteni.
2008 GSF 1250-RE. R77.

carbon 138.000.- Ft
titán 130.000.- Ft
acél 128.000.- Ft
Hello! A hétvégén hátsódob csere volt a zx6-omon, és amikor levettük a kipufogószelep villanymotorjáról a bovdeneket, a villanymotor nem az eredeti poziciójába állt vissza. Meg tudja azt mondani vki, hogy hogyan tudom majd visszarakni a gyári dobot, mert azt olvastam, hogy kézzel nem szabad a villanymotort mozgatni!
Hi AlexCBR!

Tudnál nekem ilyet nézni...hogy mennyiér tudnál ilyet....elég új cucc szóval egyenlőre lehet nem is lesz....
2008-as Suzuki Bandit(GSF1250SA) mocira Yoshimura R-77 Slip-on...mindegyik érdekelne...stainless...titanium...carbon....

Köszi!