Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Köszönöm, írtam, nekik, de semmi válasz. Ugyanígy mastek... Persze tudom van ott mobil is és elfoglaltak. De nem is azonnali választ szerettem volna, meg egy kis diskuzust arról, hogy milyen aanyagok vannak, mit ajánlanak mondjuk a géphez. De gondolom erre idő és energia nem marad. Így majd marad a telefon. Egyenlőre leömlőt keresek hogy a dobot legyen mire feltenni. Két könyököt már szereztem, de arról meg a közösítő hiányzik... nem gondoltam, hogy ez ilyen bonyolult. Bontanak két olyan motort amiről jó lenne a rendszer, de a gyári dob nélkül nem adják oda. Majd meglátjuk mi lesz.
Red raptort tudom ajánlani.

https://www.kepesmotor.hu/kipu...
Facebook: Dragon Ada
Sziasztok

Rendszert szeretnék cserélni KTM exc 525 RFS blokkos motorra. Nem nagyon találkok sehol. Van leömlőm gyári, de nincs jó helyen a csavarmenet, valamint elég rozsdás.

Szóval szeretnélk leömlőt és dobot a végére. Tud esetleg valaki használtan valamit ami jól mélyen szólhat, esetleg leömlővel együtt? Vagy egy jó tipp, hogy ki aki tudna nekem gyártani ilyen rendszert?

Köszönöm, András
Írtam privátba
Igen
Még ha a Honda gyári dobra gondolsz.
cbr 600 F4I-re akinek van szolidabb sport dobja az jelezze :)
szia, ez meg van még?
Akrapovic Kawasaki zx9r re
Sziasztok,, 1982-s Kawa csr 750twin-re keresek 1 pár dobot, trombita formájú, ltd750 is megegyezik. Előre is köszi.
koszi. hivom oket
Pest kornyeken. ez lemaradt :)
Sziasztok! ki szeretnem iktatni a katalizatoromat. ( yamaha r6r 2006 fecskefarku. Ismer valaki olyan embert aki meg tudna nekem ezt oldani?
Semennyire altalaban,hacsak nincs veletlen CE benne illetve megfelelosegi nyilatkozat hozza. Ennek kicsi az eselye
Sziasztok!
Ilyen kéményeket szeretnék rendelni a vasra. Mennyire legális ez az amerókai cucc nálunk?

https://m.ebay.com/itm/Two-Bro...

Válaszokat előre is köszönöm!
Szép, sérülésmentes állapotú Mivv GP kipufogó dob párt keresek! Elsősorban szép állapotú finster dobjaim beszamitasaval de nem feltétel. Titán,carbon,bármelyik érdekel!
Ajánlatokat a: getom86@freemail.hu címre várom képekkel és ár megjelöléssel!
Sziasztok
Valakinek eladó kipufogó, összekötő csővel esetleg cbr 1000rr sc59 12’ -re ?
Akar már holnap is kell
Gyári Honda kipufogó cbr 600f4i 2005-ös motorról. 25ezer Ft helyileg Kaposváron
Gyári Honda kipufogó cbr 600f4i 2005-ös motorról. 25ezer Ft helyileg Kaposváron
Sziasztok! Ki szeretném szedetni a katalizatoromat a mocibol (yamaha r6r) Pest környékén nem tud esetlrg valaki ajanlani valakit?
Sziasztok! Ki szeretném szedetni a katalizatoromat a mocibol (yamaha r6r) Pest környékén nem tud esetlrg valaki ajanlani valakit?
Sziasztok! Ki szeretném szedetni a katalizatoromat a mocibol (yamaha r6r) Pest környékén nem tud esetlrg valaki ajanlani valakit?
Kawasaki gyári kipufogódob pár kisebb pakolós karccal 15e ft-ért.Érd:zolimotor@gmail.com