Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jahh. És ha lehet akkor Pest környékén legyen :)
Sziasztok. Tud esetleg valaki olyan szerelőt aki ki tudná iktatni a katalizátort és ha szükséges akkor power commandert is bekötni egy yamaha r6r en (2007) ?
Hi!
Megvan még ez a kipu?
Yoshimura rs5
Tel 06308635065
8eft
Helló

Univerzális kipufogó eladó 32-es átmérővel.
Szia,
Át hát!
Igen, de legyen benne dbkiller.
Nem ám odamész és azt mondják fülre, hogy hangos.
Sziasztok. Honda XR 600 on, szeretném lecserélni a gyári rendszert ,valakinek esetleg eladó? Doma ,FMF....
Sziasztok!
Eladó egy összekötőcső 98-01 Yamaha R1-hez.
Főbb paraméterei: dobhoz való csatlakozás külső méret: 54 mm,csonkhoz való csatlakozás belső méret : 60 mm, 10 ezer Ft
Akit esetleg érdekel... 06202671477 || szhkovada@gmail.com
Sziasztok!
Ha igény lenne kipufogóra
Sziasztok! Ausztriából hoztunk motort amit tavasszal szeretnék honosítani, a képen látható dob van rajt, ami E jeles, viszont nincs dB killer. Valakinek van tapasztalata? Át fogják engedni?
Sziasztok!
94 évjáratú Yamaha xtz 750 super tenere-hez keresek sport kipufogót.
retrososto@gmail.com
+36709304506
Köszönöm!
Molnár Imre
Sziasztok,

Ha valaki esetleg ilyet keresne:
https://www.kepesmotor.hu/onro...

Üdv:
Daz
Leo Vince X3, a bilincs méretének 95mm x 125mm kéne lennie. Köszönöm.
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, illetve segítséget kérni, hogy hol lehet kapni a képen látható Leo Vince kipufogóhoz rögzítő konzolt kapni itthon? Hegeszteni nem akarom, inkább vennék egy bontott gyárit! Köszönöm előre is!
Delkevic karbonszálas kipufogôdob eladó. 50-51mm -es összekötőcsőre szerelhető fel. Eredeti bilincs van hozzá. 20eft.
Rombo kipufogópár szép állapotban eladó 40e ft/pár posta oké.Érd:zolimotor@gmail.com
Üdv.
Honda trx400 kipufogóba keresek fojtást.
Hátha van valakinèl fojtás, amit bele tudnék faragni a dobba. Köszi.
Mv Agusta brutale 750 s motorra keresek sport kipufogót!
Shark karbon kipufogódob eladó 15e ft.Érd:zolimotor@gmail.com
belinkelem nektek hátha így egyszerűbb lesz..

http://www.dragonada.com/?q=hu/node/167
Ár-érték arányban szerintem a "Dragon" kipufogó mindent visz! És baszott jó hangja van! A nagy "világ márkák" mintájára készülnek ezek a dobok! Úgy min Arrow,Akrapovic,Remus! Én most tettem fel egy Remus mintára készült hexagonal dobot! Iszonyat jól szól!
Kerek 55 ezer forintba került! Ebben az árban benne van egy killer,a két feszítő rugó,valamint az "E" jel sorszámmal!
Ha valaki szép és jó dobot akar akkor "dragonada" a google keresőbe írva! Ott az összes tipus képekkel fent van! Viberen lehet hívni az úriembert!
Sziasztok!
Dobokat keresek 2006 os r1 re.
Szia!

Rákerestem, de így egy csomó csajt adott ki. De dragonada-ként már jó volt. Megnéztem, érdekes is, rájuk írok, de vélek, hogy főleg sport meg nakedre vannak ráállva. Nem tudom.

Köszönöm