Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HF652 olaj
HFF5018 levegőszűrő
7100 talán a legjobb ár / érték arányú.
A 2014es exc350f-hez gyárt a hf olajszűrőt?
Ha igen tudja valaki a számát?
Köszi!
Gondolom a 7100 10w60 jó lesz bele, van itthon egy rakás belőle mert bevásároltam az lc4-hez aztán megyek vele évi 500km távokat
Köszönöm!!
Sziasztok
Ktm sxf 505 2008-nak véletlenül nemtudja valaki a gyári áttételét?
Köszi! Holnap rá kérdezek Bogláron, mert természetesen a közelben nem tudok KTM kereskedésről. A motor meg maga alá fosta az olajat a garázsban.
Működőképes,csak főtengely szimeringet kellen cserélni mert áttengedi az olajat.
Volt 85os Mx250em. Nem kivanom vissza azt Az idot...
Mindene tonkrement, pedig akkor volt 4 Eves. Akkor Meg volt hozza alkatresz, de manapsag ketlem, figyelembe veve hogy mar a 20evvel fiatalabb Sx,Exchez is egyre kevesebb akad, mivel leallitottak Az utanpotlast, mondvan elmultak 10evesek.
Abbol Az idoszakbol a CRek voltak a legjobbak es Az alkatresz is elerhetobb
53 évesen jó. Nekem van kettő.
Ha még beindul akkor nagyon jó választás, nagyon jó tipus............
Üdvözlet! Érdeklődnék hogy egy 1987es ktm250 2t mennyire jó választás?Ha valaki estleg ismeri atípust,alkatrész elérhetőség,költségek stb érdekelnének!
0760142460 ez a cikkszáma, 14x24x6 ez a mérete, és bármelyik ktm kereskedésben kapható.
Sziasztok! Valaki esetleg tudna segíteni abban, hogy honnan tudnék szerezni sx 520 sebváltó tengelyhez szimeringet? Vagy ha valaki tud méretet hozzá, már az is jó lenne. Nekem sehol nem sikerült találni. Előre is köszi!
Sziasztok! Motorvásárlás előtt állok és egészen véletlenül akadtam rá a KTM Duke 390-re, korábban eszembe sem jutott volna ilyen motort nézni. Most viszont kezd megtetszeni a kis ördög és a tesztek is elég jókat írnak róla. Van már tapasztalat megbízhatóságról, hétköznapi használatról? Köszi!
Végülis nem keresgéltem azt a valamit
A csavarhúzó nem téveszt
Beindult megy mint a vaddisznó
Egy karbi hangolás után még vadabb lenne de a gazdájának így is jó aztán nem akarok meg egy fél napot evvel elbaszni
Sikeresnek tekintem az első 4t motor műtétet
Akkor hajra!
kb annyi kedvem van hozzá mint egy cigó ribit dugni a 44-es mellett
Akkor meg keresd csak, meglesz az. Segitsegul mar irtam hol kell keresni. Jobb oldalt deknicsavarokat is neztetek?
Meg mindig nem ertem hogy lehet igy nekiallni szerelni. Foleg ha nem is sajat motorrol van szo.
Aztan ha egy foggal el lesz rakva megy majd a pingvinezes.....
Pl nekem azért kell műteni egy sxs-t mert kb senki sem vállalja be csak ilyen 2-3 hónapon túl
Nekem a dugót is kell cserélni szóval egyszerűbben megvan a felső holtpont mondjuk a fixáló csavar helyet még én se találtam meg
Értem pontosabban hol keresem ne gondold h gyanyolom a motort nagyon sok motort szereltem már de mondjuk egy crf 450 nel van jelölés alul fölül is a ktm nem nincs ez nekem szokatlan és ezért szeretném a segítségeteket kérni
A felso holtpontot meg roziteni is tudod... De ha nem jossz la hol van a csavar (elol alul) akkor gyertyanyilason keresztul kiorazod. (Mondjuk inkabb keresd meg a csavart).
Azt meg ertem hogy otthon jo szerelni meg kell is, de akkor miert nem tanulmanyozzatok at legalabb a szervizkonyvet?
Szia azt értem h fent látom és ott va. Egy jelölés is de attól még le t a főtengely nm tudom mihez állítani és hiába állítom fnet be lent nm látom h all a dugó benne remélem kB érthetően leirtam
Elvileg specko eszkoz kellene hozza de megoldhato nelkule is. Felso holtpontban rogziteni majd a ket veztg teljesen ellentetes iranyban alljon (ehhez kell egy laposvasszeru eszkoz)
Sziasztok ktm exc 450 2009 es msot teszem össze a blokkot de a főtengely én nincs jelölés a vezérlés ék csak fent valami ötlet vagy valaki szerelt már exc 450 et hol van a jelölés mihez kell rakni előre is koszonom