Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Malaguti F12 bontott alkatrészek eladók! Vannak még motorikus illetve szerkezeti alkatrészeim is( ülés, váz, villák, rugóstag.......) (motorikus: főtengely, varió, kuplung, .....stb...)

Akinek kell az írjon!
Valaki tud iránymutatást adni malaguti xtm 50-hez szimering probléma és szimering csere ügyében...mit kell szétkapni hozzá...?
r
szia csucsu16 vanak még idomjaid
na ha valakinek van idomja malaguti f15 re irjon a kesada@freemail.hu
hello valakinek vanak idomjai malaguti f15 re ha igen irjon meg veszekegy párat
hello engem érdekelne idomok malaguti f15 re
Én is megköszönném.
keenets@indamail.hu
Nekem is elküldenéd?

lukacsbela@t-online.hu

Köszönöm!
Jatééényleg, bocsi :D bali001@citromail.hu köszi :P
Hát ha megköszönnéd, ,,,,,, hova is küldjem?
hát ha szivatótol kel életre akkor valószínűleg abbol nemkap eleget amit a szivató ad neki
S.O.S. a segítségetekre lenne szükségem. Malaguti xtm 50-em van. Az a baja, hogy magasabb fordulaton fullad, mi lehet a baja. Ha odahúzom neki a szivatót akkor meg szépen elgyorsul és életre kap. A karbiban a tűszelep már teljesen végfokra van állítva, ennél több benzint nem lehet neki adni. A levegővel meg nem érdemes játszani, mert ha egy kis levegőt csavarok neki megdöglik. Karbi tiszta, membrán tökéletes... minden ellenőrizve van rajta.

Mi lehet a baj, esetleg elektromos hiba lehet? Mert a szerkezet az maga jó, minden ellenőrizve, nem értjük miért nem megy rendesen.

Mit tehetek még, hogy ne dögöljön meg és parton ne fogyjon el belőle a szufla. Egyenes úton is, ha nő a fordulat döglik el. Alacsony fordulaton a talajt kiveri alólam olyan ereje van, megy is szépen az indulás, a haladás is egy darabig. Az meg csak nem lehet megoldás, hogy a szivatót huzogassam, ha fuldokol a motor...

Légyszi segítsetek, mert nem akarom így téliesíteni a kicsikét...
Üdv. Énis megköszönném ha elküldenéd!
Minden jót!
ez érdekelne engem is, plízzz: vanyop@freemail.hu
kösszi
bőgázt nem adok, csak annyit h éppen ne fulladjon le ha már hallom meg akar prüszkölni, de amúgy ezt hiába rugdosom addig még ki nm dolgozza, halott dolog, itt vmi más lessz, üzemanyagot nem kap, de hogy miért arra még nem jöttem rá, és már egyre jobban bosszant
Hali azt, hogy hidegen bőgázra leáll, azt nekem is teszi. Én ilyenkor elfeledem a gázkart. Rugom amíg ki nem dolgozza az anyagot magából. Ezt onnan lehet tudni, hogy szép fokozatosan felpörög. Akkor már jó. Lehet, hogy nem mondtam újjat, de ha tudtam segíteni akkor
csá
Hali

Küldtem mailben. Meg másnak is szívesen, ha kell.

üdv
Tisztelt visitor
Nekem szuksegem lenne malaguti f12 gépkonyvére, megköszönném ha elküldené vagy megirna hol talalható
kerem erre irjon
cim email: cp2004@freemail.hu
köszönöm
2010 11 03
ezt sajnos nemtudom...sok mindentől függ. szerintem kérd ki egy olyan szerelő véleményét akiben megbízol. és megnézi majd tudása alapján kerekperec megmondja neked milyen kell. rem tudtam segíteni üdv.
hali skacok, f12 hidegen 1-2 rúgásra indul jár pár másodpercet alapjratnon aztán leáll, utánna se kép se hang. ha gázt adok amikor beindítom akkor abban a pillanatban leáll, szerintetekmi lehet a gixer? kössz pacsi
Mikulás és karácsonyi akció!
a készlet ereéig!

AM6-os blokk henger nélkül 20ezer ft/db

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Szisztok! Én malaguti phantom(f12) 100ccm-re keresek kipufogót.
utángyártott vagy bontott érdeklene, 10-15 körül.
Kérem akinek van ilyenje, vagy tuning után megmaradt valahol a sufniban,:)
szóljon!
bibor009 kukac citromail.hu
Igen én is erre gondoltam!
Mekkorát tegyek bele?
akkor nem a légszűrő a hibás hanem a karbi, 50ccm-es hengerhez van benne főfúvóka és nem 70-eshez, nem kap elég benzint