Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi.Köszönöm a választ.Beszéltem a szerelővel Ő azt mondta,hogy igazatok van és a végsebesség változhat tőle szal olyan 120-130 lesz a vége ha megnézi és kijavaítja.De azt mondta,hogy az utazó akkor is inkább a 80-90.Igazat mond?Ja és kb 6 hónapja lett felfúrva ill. használt de jó állapotban lévő vezérműtengely és szelep.
top performance! Az egyik legjobb szíj és 49ccmbe tökéletes.
Kb 8-10e kilómétert elmegy egy szíj!
A piros hasidom a KÉK malaguti f12-n látható fajta
a fehér pedig ami a SÁRGA f12-n látható féle

az áraim fixek.
üdv!
görgő körülbelül 2000-3000 forint körül van
a hajtásszíj árát nem tudom de saccolni igen kb 4-5 ezer forint :)
Bocs, kihagytam hogy Phantomom van.
Hi.

Elkopott a variátor szíjam. milyet érdemes venni helyette?
Tudnátok márkát ajánlani ami viszonylag tartós. mennyi km-t bír egy variátor szíj?
Teljesen gyári a motorom.
Jahh Akit érdekel ide írhat hungaricum1977kukacgmail.kom
Sziasztok!

Van alkatrészem eladó esetleg ha valakinek kellene!?

MalagutiF12 index burák előre és hátra+Hátsó sárpofozó rendszám világítással!
Üdv,

Egy hete vettem a paripám, F12 AC 100cc. Ránézésre, kioróbálásra frankónak tűnt, ami gondom volt, hogy a tulaj előtte motorozott vele, ezért nem tudtam hideg indulását megállapítani.... Nem is indul hidegen 10-15 rúgásnál kevesebbre.... Mikor elindul, leáll, majd újra rúgom, indul. Gázadásra lehörög. Alapjáraton ketyeg ha végre beindul. Melegen önindítóval pikk-pakk. Automata szívató adhatta be az unalmast?
IGEN a fehérre csak jólenne látni fotót a külömbség mi? a felfogatás ugyan az?Az ár mennyi valamit engedhetél ha már ennyit kell várnom
Köszönöm szépen a választ és még annyi,hogy ezek menyibe kerülhetnek ha kb lefelezzük amit felírtál.Mondjuk a variátor vagy olyesmi.Mármint a költség a kicserélése?Mert ezekben nem vagyok otthon.
üdv!
A hajtásban lesznek gondok ott nézz szét : görgők ,szíj, variátor állapota,vagy csak ennyire képes ( amit kétlek ) :)


F12 BONTÁS MINDENELADÓ
szia!
Hétfőn megyek postára és megkérdezem a nénit! Legkésőbb szerdán nálad lesz mert balhét csinálok :@ :/ :(
A hasidomra akkor igényt tartassz?
szevasz !Sehol semmi valamit csinálj kellene már
hy all Nem fog az elsőfék a malán, lelégtelenítettem, munkahenger mozog, betétek újak. Nem akar keményedni meg fogni. Mi lehet a baj?
Szeva.Nem rég vettem Én is egy F-18-at Én a malaguti hungary márkakereskedőnél rendeltem levegő ill. km spirált a levegő 2500 Ft.Teljessen gyári.Neked mennyit megy a géped végre ill. utazó?
Szép jó napot.Nekem van egy Malaguti F-18-as mocim ami 150ccm-s és Aprilia leonardo karbi van rajta és a végsebessége 100km/h körül van az utazó az olyan 80-90.Nekem kicsit kevés.Ha valakinek ilyen mocija van az megírná,hogy nála mennyi a vég és ha lehet hol lehet rajta állítani?
szeva ! Mikor adtad fel a csomagot 15.ke elött; A cim 9730Kőszeg Garabonciás Pizzéria Jurisics Tér 7 ezt a cimet írtam jol cimezted 06305949153
Sziasztok. Valaki meg tudná mondani, hogy mi lehet az f12 digitális kijelzőből kijövő 2 vezetékre rácsatlakoztatott műanyag valami?! fent csatlakozós, lefele egy cső, és valami műanyag téglalap a vége amin van 3 picike lyuk
sziasztok van egy F18 és elég ramaty állapotban van a légszűrő betétem , ami valójában ugye csak egy szivacs. Tud esetleg valaki valami beszerzési forrást mert eddig nem találtam
köszi előre is
üdv! amint megtalálom küldöm a képet- de az ilyeneket nem szoktam nagybecsbe tartani - magyarország
szia ! kellene a rakszám mert nem jött meg az elöző csomag küldenél képet duffy7604@freemail.hu ra
üdv! van egy fehér ami sima -első féle kasztnis- és van egy digit kasztnis aminek "kiflis " a lábtartó vége. melyik érdekel? az első féle fehér (hibátlan,fülek ok! ) a másik pedig piros, az picit sérült.
hehee hűde viccesek vagyunk így péntek délután te meg ne vegyél a tiedre semmit, mert a 150 kilódtól, úgyis előbb utóbb szétesik
homokórát rakjál fel Bazsa nem kell kábelhozzá csö homok