Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló. Fifty megmaradt alkatrészek eladók olcsón!
Sziasztok! Tulajdonosa lettem egy Malaguti F12 125 robogónak. Még csak most ismerkedek vele, de szeretném minél elöbb "kigyúrni" kicsit. Mivel érdemes kezdeni? Hol tudnék ennek utánaolvasni és honnan érdemes beszerezni a cuccokat?
Köszi a segítséget:)
Hi All Malaguti Team.

A segítségeteket szeretném kérni.
Én egy Malaguti Dragon fejidomot szeretnék beszerezni, de nem nagyon találok sehol sem.
Ti mint aktív Malagutisok, biztos sokkal jobban képben vagytok az alkatrész beszerzések terén, mivel időnként rászorul az ember sajnos.
Aki tud ebben segíteni, az kérem tegye meg.

Köszi Srácok
Üdv:. Zoli
Szegasztok
Van egy F12 digites 50s gépem és 1 hete javítottam meg a vízpumpát mert elszállt a szimering és mióta kitisztítottam a hűtőrendszert azóta nem akar 2 illetve a 3. kockánál feljebb menni a hűtővíz hőmérséklete.
Régebben szinte a plafonon volt majdnem az utolsó 2 kocka hiányzott.Remélem ez normális hogy most ilyen jó lett a hűtés.
Előre köszi a tapasztalatok megoldását
Csa szerintem minimum 250 kellene.Nekem ami gyenge pontja az a feklampa kapcsolo fel ev alatt 2 ot csereltem es a biztositek tabla volt kontaktos azt kellett cserelni.
Ennyi.

gumicsere kell olajcsere normalis olaj bele es ennyi.
sziasztok,

a segítségetekre és tapasztalatotokra számítanék. régi motoros vagyok már, viszont most a sors úgy hozta, hogy egy nagyrobogóra kellene beruháznom és sok keresgélés után a madison mellett tenném le a voksom... a teljesen sztenderd - úgy értem minden motorra jellemző - általános dolgokon kívül mit érdemes jobban szemügyre venni egy ilyen vason? van gyenge pontja? bármi hasznos jól jönne... :) az elképzelés egy 150-es, kétezres évek eleji modell lenne, persze minél olcsóbban. :)

köszi,
R
Belsőjeladós Ducati energia gyújtást keresek. szotyilow@gmail.hu
sziasztok most vettem egy malaguti f12 phantomot vizhütéses/malaguti ZJM41/szeretnék biztositast kötni rá de nem tudom az év járatot loerot meg a kw-ot ezzeket hol tudom megnézni vagy esetleg valaki tud nekem ebben segiteni
Sziasztok. Segitségre lenne szükségem olyan ember személyében aki megtudná nézni a blokkomat,alaposan és lelkiismeretesen. (f12). Szakszervizbe nem viszem,mert csak a lehuzás megy.....
Üdv olyan problémám lenne hogy malaguti f12 tegnap cseréltem dugót gyűrűt szettet és most meg sajna nem indul a motor. Kézzel áthajtani igen nehézkesen megy. Mi lehet ennek az oka? Szikra van.
lenne egy eladó delorto 16-os manuális szivatós karbim eladó.
mindene megvan, csak egy főfuvóka kell bele, az meg ugye mindenkink más méret kell:D
iá:7,5e
rumpibandi@gmail.com
malaguti XTM XSM
nem érdekel valakit akkus gyújtásos gyújtásalaplap lendkerékkel?
uj am6-okon ilyen van.
külső jeladós, trafó is van hozzá
10e
rumpibandi@gmail.com
sziasztok.szeretném olyan emberrel felvenni a kapcsolatot,aki szedett már 125-ös malaguti madisont.fontos lenne.előre köszönöm.üdv
Üdv mindenkinek!

Hatalmas gondom van,Malaguti Madison S250 Yamaha blokkos robeszom egyszerűen menet közben megállt,és azótasekép se hang.Nincs áram egyszerűen se műszerfal,se világítás se duda semmi.
Valaki találkozott ilyesmi elektromos hibával?
Kábelszakadásom nincs,csatikon olvadás nyom nincs biztik épek!

Valaki?
hali
egy kis segítségre lenne szükségem
nemrég került hozzám egy malaguti f12 digit phantom aminek az elektromos részével nincs minden rendben az egyik probléma hogy amikor beletettem az új aksit az önindítót nem hajtja csak kattan egyet a relé a másik probléma az elektronikus szívató nem müködik ezért hidegen nagyon nehezen indul és nem tudom h a vezérlő elektronika lehet a hiba forrása vagy ami a karbiban a tűt mozgatja
ha valakinek lenne v mi jó ötlete azt szívesen meghallgatnám
Szia!


Érdeklődnék, hogy ugye "Malaguti f12 Phantomhoz) mennyiért adod ezeket: berugókar/berugódekni, ha van akkor sport karbi, meg 1 alsó sztender, meg még az önindító? .
Köszönettel a válaszért!
Keresek belső jeladós Ducati energia gyujtást. Lehetőleg kompletten.

ÍRJ:szotyilow@citromail.hu
Üdv! Az e-mail címre nem tudtam elküldeni, de itt is megnézheted miről van szó:http://www.kepesmotor.hu/motor...
Fekvő minára keresnék yasuni c16-ot,lehetőleg black-et!
igen érdekel a dolog tamasi.horváth218@gmail.com lécíves küldj képet köszönőm
Üdv! Nekem van egy levegős! Ha ilyen kell jelezd, s akkor bővebb tájékoztatást adok róla!
Eladó!Fúrást igényel!Reális áron!
MALAGUTI F15
Már csak a felsorolt alkatrészek maradtak meg:

- olajpumpa 1.000
- farokidom 3.000
- sisaktartó 4.000
- taposó idom 5.000
- 2db oldalsó lyukas idom 4.000
- hátsó fékbowden 1.000
- első keréktengely 500
- blokktartó tengely 500
Heló van e valakinek malaguti fifti (moto moroni) motorhoz hengere? Ez a blokk gyárilag egy lem ktm sx 50 gyerek crossmotorban van. Ugyan az a blokk mint a malaguti fifti é csak ezen levegős henger van.
sziasztok keresek f 12 blokkot csak komplet érdekel előre is köszönöm