Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó malaguti fifty top kifogástalan állapotban,ill keresnék alkatrészt szintén fiftyhez,mert van egy hiányos állapotú is és szeretném talpraállítani!
lenartfeco@freemail.hu
Sziasztok! Madison 400-ról véleményeket,fogyasztás,teljesitmény alkatrész van-e stb.. elfogadnék.Érdemes-e ilyet venni vagy a 250-esét, de az szerintem gyenge.
Üdv mindenkinek!
Egy kis segítséget kérnék tőletek.
Az a gondom, hogy a malagutim F15, nehezen bír elindulni és kb 25-nél nem megy többet, nem bír kiforogni, ha húzok neki e teljest gáz leáll. Támaszon nehezen ki lehet pörgetni, de teleden odahúzva a gázt ott is befullad.
Leírom mi lett rajta csinálva:
Teljes motorfelújítás, új főtengely, henger, dugó, új variátor (5,2-es görgők), új szíj, új komplett kuplung (haranggal mindennel), új CDI, új tekercs, új membrán.
Most már ott tartok, hogy felgyújtom.
Valakinek esetleg van valami ötlete?
Előre is köszönöm.
Nekem egy 2004-ben vásárolt malaguti F12-esem van. Elég bonyolult egy robogó lehet. Már több mint másfél hónapja van egy motorszerelő ismerősömnél,de végülis csak most jött rá hogy mi az igazi baja. A karburátornál letört egy szelep és most azt
próbál szerezni hozzá,de pár hete berugókart és membránt is cserélt hogy elinduljon. Most elindul csak pár másodperc múlva leáll a szelep miatt. A hátsó keréken egy gumit közel 20000 Ft-ért cserélt a motorszaküzlet szerelője,ezért azóta nagyivben kerülöm őket.
Sziasztok. 125-ös Malaguti Madisonom van. Hogy lehet ellenőrizni egy ilyen gépen, hogy van e töltés? Picit megy a motor és az akku fullra lemerül. A töltés ment el a generátor vagy más hibájából vagy az aksim halt meg? Az akku töltővel töltődik úgy hogy szerintem az jó. Köszönöm előre is.
Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni.
F12-re tettem egy 70-es vas hengert, kipu az Leo Vince ZX, most karbit keresek még rá.
Most ilyen fajta van rajta (kép)
Milyen fajtát keressek rá?
Sziasztok, malaguti f12 gyári kompreszió értéke érdekelne.

Köszönöm
Senkinek semmi? az is tökéletes lenne, ha esetleg tudnátok üzletet, ahol lehet kapni kuplungagyat.
Nem is olyan régen, max 2 hete
Helló! Fifty top-ra való, de oda van már minden elkelt.
Szia!Ez melyik tipushoz van? Mennyibe kerül?Köszi a választ!
Szia meg szeretném kérdezni hogy van e még rosser alkatrészed első lámpa kelene.
Sziasztok!

Malaguti F12 alkatrészeket a következő oldalon találhattok: motorbonto.shoprenter.hu

/Csak azok vannak, amelyeket megtalálsz a hirdetések között/
Üdv!
Van itt olyan, aki esetleg bont fifty-t, vagy RST-t, mert szükségem lenne egy kuplung agyra. Ha valakinek van elfekvőbe, ne tartsa magába.
Üdv!

Egy malaguti ciakba milyen üzemanyag kell?
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek, remélem valaki tud választ adni nekem! Nemrég vettem egy Malaguti Phantom Max 250et. Sajnos a digitális kijelző sebesség mérése nem működik folyamatosan nullát mutat, és a jobb "pöcök" is használhatatlan vagyis nem reagál a nyomásra. Ezzel még nem is lenne baj, de ma ráadtam a gyújtást és kiírta hogy oli meg a "kanna" lámpa stb plusz hogy 200ccm (!) majdnem leestem a motorról... olasz papírokkal van nálam de azon semmi érdemleges nincs írva Szóval kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám kideríteni hogy mekkora ccm.is valójában? Van esetleg olyan alkatrész ahol bele van marva, sütve, varrva? hogy 250, vagy 200? Bocsi az offért de totál amatőr vagyok robogó (és egyéb motoros) dolgokba, szóval ha valaki tudna segíteni annak nagyon hálás lennék!
Néhány alkatrészem...
honda4022@gmail.com
0630/725-5588
Eladó Malaguti F12 bontott alkatrészek.

Pontos lista.

Minden alkatrészről számlát adok, valamint 1 hét garanciát.

Az utánvétes, 1 napos posta ára 1600Ft.

Egyben nincs eladó motorom, csak alkatrészeket árulok!

Érd: honda4022@gmail.com - 0630/725-5588
elado vagy csere malaguti fifty re !
Az alaplap már nincs meg, de ezeket kis pénzért oda adom 3e ft /db .lendkerék+cdi 6e. Szerintem ennyit simán érnek.
Üdvözletem!

Segítséget szeretnék kérni, egy ciak-al kapcsolatban. Milyen mód van rá hogy kioperálható legyen a kulcs a lezárt csomagtartóból?
Keresek belsőjeadós Ducati energia gyújtást. Ha van,írj emailt!
(alaplap,lendkerék,cdi)

szotyilow@gmail.hu
A gyútáshoz van belsőeladós alaplapod is? (alaplap,lendkerék cdi kell)

ÁR?