Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát druszám benned egy pszichológus veszett el!Nagy igazságot írtál! Remélem nem sokára dumcsizhatunk a szokott helyen és persze húzhatjuk a gázt!
valami olyasmi
Biztos hallottátok már azt a dumát, hogy nem minden az aminek látszik! Pedig ez a duma nagyon nagy igazságot rejt. Bármikor, bármit is mondjanak rátok, csak mosolyogjatok, ne kezdjetek el vívni senkivel. Nagyon sokszor nem is megbántani akarjuk a másikat, csak agyszerűen rosszul fejezzük ki magunkat, vagy csupán elértjük egymást. Ilyenkor kérdezzünk vissza mire is gondol pontosan. De csak akkor kezdjünk el harcolni valakivel, ha tudjuk hogy anélkül elveszíthetjük őt, vagy a barátságát. Ami pedig nem fontos, vagy egyáltalán nincs is rá szükségünk, azért miért harcolnánk, vagy tennénk bármit is. Hát tisztelet mindenkinek!
Mondhatni kémfotó:
Igen,,,csak sajnos, nagyon kevés dolog jó irányba...
És ez nem jó...
Minden változik
Ez lenne a helyes Zoli, de látod sajnos nem így van...
Vártam a jókívánságokat, azt hogy gratuláljanak, helyette csak a marakodás megy.Érdekes, ha a másikat kell baszogatni, arra mindenki nyitott. (tisztelet a kivételnek) Nesze neked motoros összetartás...
Emberek! Örüljünk annak ha valaki le tudja cserélni, vagy pedig tud magának venni egy olyan vasat, amilyenre már rég vágyott, vagy csak mert ép az tetszett neki! És örüljünk annak, hogy nekünk megadatott az hogy mi EGYÜTT ott lehetünk és jólérezhetjük magunkat a jó öreg Hegyen! A többit úgy is az élet írja. Úgy hogy tisztelje mindenki a másikat, mert nyáron seggberúgom a Hegyen! Én már a 46.-at taposom, de a H.ringen még mindig javulni akark, és fogok is! Tavasszal látjuk egymást a Hegyen! Üdv mindenkinek!
Megtiszteltetés, hölgyem!
ott feszít Linkás, meg Eli.. meg a sok jó cimbora
idén már én is megyek veled, remélem már semmi nem áll útjába ennek!
Azért jó látni, hogy van még élet ebben a fórumban.
Hogy mitől, meg hogy, az most másodlagos...
Az a 2-3 évvel ezelőtti nagyon meghatározó brigád mostanra szép lassan lemorzsolódott, ami nagy kár, mert legtöbbjük nem holmi hülye divatmotoros volt, hanem a szó szoros értelmében vett "MOTOROS"...
Veszélyesek voltak?
Biztos,,, de valószínűleg leginkább magukra, az meg hát,, ugye, magánügy...
Én, spec, magam részéről sokáig nem voltam híve ezeknek a motorcseréknek, de amikor elkezdtük haverokkal elcserélgetni az igen csak változatos gépparkot, az mindenkinek csak pozitív volt, hisz volt egy tényleges összehasonlítási alap akár egy más kategória, vagy géposztály vasaival kapcsolatban is.
S végül,de bőven nem utolsósorban,,, én idén leszek 45,,, már rég a "normális családapák" nyugodt életét kellene élnem, ezzel ellentétben viszont egyre több időt töltök a motoros barátaimmal, akik hál Istennek egyre többen vannak.
És egyre több időt töltök motorok nyergében, akár az RGV-vel egy kisebb Bükki, vagy Aggteleki kiruccanás, akár a Gixxerrel egy nagyobb túra Dobsinára, vagy még messzebbre.
6 éve helyi, és környékbeli motorosokkal kezdtem el pályafutásom egy újabb állomását, mikor megvettem első sportgépemet.
Ez a brigád kb 3 éve teljesen széthullott, szóval, tudom, milyen is az, amit a kolléga írt, csak én egyedül motoroztam, a haverok meg kicsit belehaltak, mikor meghallották a motorom hangját.
Mostanra viszont kb a régi brigád 10-szerese jó motoros haverom van, akikből többen is közétek tartoznak, és a Mátra szerpentinjeit koptatják.
Szóval,,, szívből remélem, hogy nálatok is összejön még egy legalább olyan Mátrai csapat, mint amit mi itt a szomszéd hegyen magunkénak mondhtatunk, és nem a hülye lóerők, meg a másodpercek lesznek a fő témák,(hacsak nem ugratás számba megy) hanem az, hogy az elkövetkező hétvégén kinél is süssünk egy szalcsit, vagy hol dobjunk össze egy fasza bográcsost.
Kívánom, hogy legyen valaki, aki ezt össze tudja hozni, és nem fárad bele idő előtt... Nekem pedig bocsájtsátok meg,,, hogy ennyit pofáztam.
Pár kép kedvcsinálónak.
Igen jó. 15000 ft, De Mátéval meg kell beszélnem hogy kell-e neki! Ha nem kell neki akkor eladó!
K7-hez jó?ára?
Csak fokozat kijelzős tiltás iktató
Lehet benne igazság ................
2007 év elején én is azt mondtam hogy elég volt, pár műtéttel csavarral megúsztam, de elég! De tudod mi az érdekes, 2008 tavaszán a feleségem mondta vegyél motort mert a családnak is jobb lesz úgy. 2007-ben kb. 5 évet öregedtem, ez annak is tudható hogy Oláh Jociék szinte minden vasárnapi motorozás után bejöttek hozzánk és leültünk a kertben, hát jó szar volt nézni őket a motorokon, meg hallgatni az élményüket! No én akkor éreztem magam lelki szegénynek!
Feri !
Nem haragszom a kérdésér ,bár félre értetted,de nem baj !
Az hogy nekem lassan egy éve nincs motorom az azért van mert másra kellett az ára és úgy gondoltam akkor és úgy gondolom most is ,hogy már nem azt jelenti a motorozás amit régen (25 éve) jelentett.
Ha veszek valamikor motort már csak közlekedni akarok vele semmi egyéb veszélyes őrült dolog . Valami kiveszett belőlem aminek eléggé örülök mert amit elköltöttem motorra pályafutásom alatt az több mint ésszerűtlen ! Tehát félreértetted a rövid válaszomat ezért kommentet sem fűznék hozzá !
Hahó
Mid van még 750-hez?Köszi
Oké!
Köszönöm!
Máté!
Megnéztem Ágónál a Gip-Pro 22250 + posta az 1-2-3 és a vég.seb. tiltás iktató a k5-höz!
Ami nekünk megmaradt a 750-ről, oda adom olcsóbban és be is kötöm neked, és nem kell most kifizetned, ha kell majd szólsz!
szikra!
Én nagyon szeretem az 1000-es sport gépeket, úgy gondolom te is!
Kérdezném tőled, hogy melyik motoros "lelki szegény"? Az akinek több 1000-es motor is van a garázsba, vagy az akinek egy sem! Ezen el lehet gondolkozni! De ugye ezért a kérdésért nincs harag, mert én sem haragszom az előbbi hozzászólásodért!
Suzywolf köszönöm a jókívánságokat , igaza van Ferinek, nem versenyzés céljából cseréltem le a motoromat
SuzyWolf!
Teljesen igazad van ami írsz , de egyben nincs!
Mégpedig abban, hogy Máté nem azért vett GSX-R 1000-est hogy a 21-esen vagy a Mátrában többet menjen a másiknál!
Azért vett GSX-R 1000-est mert az még 20000-nél is stabil gép , és mert nagyon muszáj volt már szabadulni az R1-estől , remélem érted!