Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komoly,nem is hinné az ember.Gószti belinkelte régebben,aszem 97-es sbk futam,amikor a zx7r lenyomja a ducatit!Csak kemény gépem van,már csak egy időgép kéne,vissza a 80 as évekbe.
FZ750 gyorsabb mint a Testarossa....
https://www.youtube.com/watch?...
hétvége első szárny eregetések csak legyen jó idő mátra ring mindenkit a szokott helyen sok szeretettel várunk
""Szerettek""
Amolyan Blues Company-san... KI NEM SZARJA LE?
Tegnap nem mert melóztam. Ma viszont az utca nagy örömére a fényszóró izzó cseréje után nem bírtam magammal. Szerettek
Jól megpusztult ez a fórum az eltelt pár napban...
Na, ment e ma valaki ebben a szép időben?
Szép gyűjtemény,,, de robesz helyett inkább egy RS250-nek kéne ott feszítenie,,, jobban illene a brigádba.
Flotta
Mivel a dobok méret gyanánt benn vannak Miskolcon,,, kénytelen voltam így menni.
Lakott területen ovcsiban mentem,,, kinn az erdőben meg nem nagyon panaszkodott senki.
De hogy megy így,,, vízátfolyásokon csakúgy csapkodta a hátulját.
Enyém is volt kint, de csak egy gurulás szerűre az utcában. Utálom ahogy dobálja magára az apró csúszásmentesítő köveket. Ahogy látom kipuff vég nélkül voltál. Biztos szerettek a környéken.
Bibibííí!
értekezletem elhúzódott utánna sietnem kellett vissza gyöngyösre...
max délben murphy-hez jöhettél volna...
Csöröghettél volna Motoros idő van
Lehet hogy azt sem tudja hogy mi a jel.

Igyekszem spéci cuccokat beépíteni a gépbe, ha már ilyenre nem telik.
Jó cuccok ezek kérem,,, soha rosszabbra ne kelljen fanyalodnod.
Sávtévesztő egyesek meg,,, ha lézerrel világítasz a szemükbe, az sem ér semmit,,, ha nincs, semmi a szeme mögött, ami a jelet felfogná...
Bele bizony.
Végülis Ferodo SinterGrip Road lett a fékbetét.
És egy kicsit a lámpám fényerejét is emelem úgy döntöttem.
Finom kis GE Megalight Ultra +120 izzóval. Ha este nem is tervezek menni azért nem árt és az sem mellékes hogy egy erősebb fényt talán hamarabb észrevesznek a sávtévesztő egyesek.....
Nagyon jóárasítva sponsored by Bárdi Autó.
holnap megyek szétnézek a nagy ipar városban...
Akkor bele kell húzni a felújítási munkákba,,, hogy méltóképp üdvözölhessem én is a tavaszt.
Meg így
Reméljük végre így lesz
Még a jövő7re mond hideget,aztán jön a tavaszias idő.Márciusban már óvatosan lehet menni.
Már nem sok van, csak kibírjuk addig.
Kis bemelegítés zeneileg.

http://youtu.be/-g4VpadJQ_c