Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló most szeretnék belevágni a crosszozásba is. jóljönne pár tanács mit hogyan kell. pl ugrajtani.
Hi! Sóskúti páyláról tud valaki infót adni nekem? Kéne elérhetőség meg hogy milyen állapotban van a pálya... Vasárnap gurulnék ott egyet!
Vannak páran,válogass
erdekelne engem h biharkeresztes vagy berettyoujfalu kornyeken nincs e cross palya?
sziasztok.lenne egy kérdésem!a központi rúgóm elég érdekesen viselkedik.olyan mintha légrúgó a kamionokban.nekem egy kx 250em van.tud vki segiteni?
Heló mindenkinek, csak jelzek,hogy a visontai mx pálya,ismét maximálisan megvan csinálva..sajnos nem minden hétvégén van ilyen jó állapotban,ezért érdemes most ki használni!
A 17.-ei Tápióbicskei Kelet-Kupa akkor már tutira le lett fújva?

Debrecenben van egy pálya!
hello azt szeretnem kerdezni h hajdu bihar megyeben hol van MOTOCROSS palya?
Méret, szín minden stimmel... de kár hogy nincs rá pénzem pedig ilyenre vágyódok
Sziasztok ! Keihin FCR-MX. W315.cfm karbihoz kellene vákum folytó lemez, ami a tolattyún van, /vákuum release plate/ egyenlőre sehol nem találok. köszi
Ajkarendek
Óhid
Pannonhalma
Kisgörbő
Tud valaki naprakész infót adni valamelyik pályáról ?
mert a hétvégén mennék, csak még nem tom hova érdemes. ? !
Sziasztok !
Suzuki RMZ 450 28H - hoz blokk alkatrészek, és két kerék eladó !
http://auto-motor.zsibvasar.hu...
sziasztok.valakinek esetleg 97 es suzukihoz első telószár eladó?
tavaly nyáron lettek cserélve a szelepek
Hali!
Nekem van gyári TNT 22es kormányhoz. Két csavarhosszal, így biztosan jó bármilyen kormánykiflihez. Krómozott, keveset használt állapotban. Ha érdekel, akkor írj rám. Adatlapomon van mail cím!
Haver volt kinnt motorozni múlt hétvégén, picit gödrös volt a pálya azt mondta, de szerinte faszán motorozható. Talaj meg tuti hogy jó lesz mert itt ma esett egy kis eső, még talán holnap is fog. Megpróbálok kérni neked egy telefonszámot.
Nekem volt egy 2004-es. Nyugodtan megveheted jó motor. Majdnem 5 évig hajtottam soha semmi baja nem volt. Arra figyelj hogy melegen könnyen induljon . Ha nem indul könnyen kezd szelepes lenni.
valakinek nincs egy törött váltókarja azalényeg h a hajlós része meglegyen stuntgépre kelene..
Esetleg szervízéről
Hali,elnézést az ide nem illő kérdéshez,de most állok egy Kawasaki KXF 250 vásárlása előt 2005ös évjárat ha valakinek van ilyen motorja esetleg vagy van valami tapasztalata jó/rosz akkor megkérném h irjon le egy pár dolgot róla előre is Köszönöm!
Az Ajkarendeki pályáról tud valaki valami naprakész infót adni ?
A hétvégén szeretnék menni, ( ha lehet )
Sziasztok.
Nincs valakinek eladó kormánymagasítója enduróhoz?
20-30mm-es érdekelne...
Köszi.
Motorkerékpárba való motorolajat tessék önteni a váltóba.