Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Kecskeméten Parillában van meg Aunernél is lehet kapni darabra....
Üdv! Hol tudok beszerezni küllőt anyával együtt? (Jó lenne darabra, nem kompletten) szét lett fűzve a kerekem és 4db beleszakadt az anyába... Universalba van szerintetek? Esetleg Fehér Gézánál?
Heló!
Most kezdem a motorozást szóval ha olyat kérdezek ne nézzetek hülyének.:)
Az első kérdésem az ,hogy egy páncél alatt érdemes-e gerincvédő protektort használni?
A máik pedig az ,hogy egy motorvásárlásnál mik azok a fő szempontok amiket a legjobban nézni és kérdezni kell?
Előre is köszi.
50 angol font, 4-6 nap alatt itthon van.

http://www.ebay.com/itm/new-20...
hello mindenkinek

Ezt a szemüveget szeretném beszerezni, de eddig sehol nem találtam .
Ha valaki tud szerezni e-bay , külföld stb , mindeggy ,a z kérem jelezze.
köszi
Köszi szépen.
Normál, felnőtt méret (ha páncélról van szó). Ha a páncél alatt protektor inget értessz, szerintem "L" körül.
Heló!
Egy 182 cm magas 70 kilós kicsit vállasabb gyereknek mekkora páncél kellene?
Előre is köszi
Hát Látnom kellene és ami megtetszik azt megvenném... Most nem kell semmi mert jó a motor meg tök jó minden rajta de ha van valami ami azon jobb azt megvenném... érted....
Most hozzák be pár hete láttam Küldj egy listát mit szeretnél és adok árat
Hát Úgy megnézném mik vannak rajta idomok gumik ülés sárvédők kipufogó... ilyesmik....Nincs képet a motorról?
Mi kellne? Most jön be a moci!
Érdekelnének az alkatrészek Írj ide mik vannak légyszives képet is küldhetsz htc.jimbeam@gmail.com
Nem! Mikor?
Írtam mailt megkaptad?
250es. 1 barátom barátja szerezte, elvileg valami román salakpályáról... (90% osak)
HI! 1350
Ja a 6900 ft bruttó ár
Vagyis számlát is adok hozzá.
Üdv
Sziasztok!

Nekem tavalyi beszerzésből maradt még 1 db kenda triál gumim 2.75-21-es méretben. A gumi zsír új. Ára 6900ft + kb 2000 ft postaköltség.
A gumi Nyíregyházán személyesen is átvehető.
Én is ilyet használok a teremcrosson. Az enyém már 4 tc-t megjárt, és bátran merem ajánlani.
Sajnos csak egy darab van, ezért aki gyorsabban jelentkezik, annak tudom odaadni.

Üdvözlettel: Motorsport2006
06-20-2112444
www.motorsport2006.hu
motorsport2006@t-
online.hu
ott a helyszínen is szokott néha árulni 1-2 ember,inkább a szlovákok...,de ha az késő akkor menj el egy salakmotor pályára és kérj ott valakitől 1-2 alig használt gumit,mert ők is gyorsan cserélgetik,de egy olyan még pont jó neked a TC-re...
vagy marad az új!
Mekkora 250-450?
hol vetted a gumit?
Ha addigra összelegózom az Rmz-t...
THX