Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne bonyolitsátok kétnyelvű adás-vételi az olasz és te közted.A többi papír forgalmi+kivonó eredeti legyen.Max írj egy sima adásvételit avval akitől veszed hogy tudd bizonyítani ha mégis valami gond lenne.
Sziasztok
Kérdésem lenne olaszbol behozott motort akarok megvenni már magyar tulajtól, a forgalomba helyezéshez akkor elegendő az eredeti forgalmi, a kivonó papír , az olasz tulaj és a magyar tulaj közötti adásvételi, és a magyar tulaj és a közöttem létrejött adásvételi?
És a mostani tulaj azt mondta hogy mivel én leszek magyarországon az első tulajdonosa ezért nemkell fizessek eredetiségvizsgát. ez igaz?
igen
Köszönöm tehát minden egyéb +vám ami kb 26%_
Igen de többet fizetsz mint egy unióból származó motornál.Vámosok megmondják mennyi a plussz költség
Érdeklödnék 1991 es FZR 1000 Svájcbol
forgalomba tudom helyezni?
Sziasztok tud valaki valami infót arról hol lehet fillérekért olaszban hozzájutni motorohoz? elörre is köszi
Sziasztok, Németországból, pontosan: 59581 Warstein városból szeretnék behozni egy motorkerékpárt.

Tudna valaki segíteni, hogy ezt minél olcsóbban tudjam megtenni?

Köszönettel: János, Békéscsaba (salamonjanos@gmail.com)
Nincs kivonós papír,pecsét van a forgalmiba!
Miért bajlódtok hiányos papírokkal rendelkező vasakkal? Ennek minden papírja megvan itthon forgalomba helyezhető .Ár fix 250 akit érdekel írjon a keki@euromail.hu-ra
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy egy osztrákból behozott motor a forgalmi meg az összes adásvételi megvannak hozzá de nincs meg a kinti forgalomból kivonós papírja annak hiányában itthon forgalomba tudom e helyeztetni?
Már kaptál választ forgalmit csak egyszer állítanak ki.
Értem.... Köszönöm!
Ne essen..............de kb...............bár sanszosabb hogy elhajtanak.
Tehát ha jól értem:
(Feltételezés) Veszek egy motort kint, kapok hozzá: egy eredeti forgalmit, egy igazolást a forgalomból való kivonásról, egy kétnyelvű adásvételit. Ezekkel forgalomba tudom itthon helyezni. Mi van akkor, ha úton hazafele kiesik a zsebemből a forgalmi, elveszítem. Megvan az igazolás a kivonásról az adásvételi. Nem tudom forgalomba helyezni mert nincs meg az eredeti forgalmija csak akkor, ha visszamegyek és hivatalból hivatlba végigjárom a procedurát egy új forgalmiért? :S
Semmi ilyesmit nem fognak tenni................még pénzért is.Ott meg már ki van vonva.Ergo ott sem kapkodnak érte.
Hát nem!
Arra gondoltam, hogy ha bejelentem elvesztését, akkor itthon hivatalból jó sok pénzért felkeresik digóékat és kérnek egy másolatot vagy igazolást vagy bármi mást....
.Esélytelen.Ezért kimész digóba?
És ha megvolt, de elveszett. Pótolni lehet valahogyan?
Ja.Természetesen.Ha megvan a forgalmi.Ha nem akkor bontás.
De, már az én tulajdonomban van, ilyen áron nem tudtam otthagyni, de egy életre megtanulom most, hogy így nem szabad. :(
Megvan elvileg emberünk aki behozta, most vele próbálom meg felvenni a kapcsolatot. Remélem sikerül és azt is, hogy neki megvan az eredeti forgalmi.
Ha jól sejtem, és ha nagy mázlim lesz és megvan a forgalmi, akkor vár még rám egy regadó is... ?
Remélem nem vetted meg a tulaj bemondása alapján.
Faxa... Köszönöm szépen!
Ez csak a külföldi (jelesül szerintem macskazabáló digó) forgalomból való kivonást igazoló papír.Kell még egy eredeti kétnyelvű adásvételi a digó nevével meg jó esetben a tieddel.Meg kell az eredeti forgalmi.
Ha ezek nincsenek esélytelen az egész.Még adásvételit a dátumokkal ha minden kötél szakad írsz de forgalmit nem.
Köszönöm! A helyzet az, hogy nincs meg hozzá csak egy Szertifikáció ami nem tudom mire jó. A tulaj azt mondja, hogy ezzel az egy dokumentummal is forgalomba lehet helyezni. Ez igaz lehet?