Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

Honda CB125-höz keresek hátsó kereket kompletten.
Hello!
Sajnos nincs most csak egy SV 650 bontásra.
Nemtudom meg mit akarok, olcson kene egy aminek lehet serult az eleje es a helyere valami usd telo menne kint nezelodtem, enyhen serul van olcson, alkatresznek nem lenne rosz
nekem egy oldalcsúszást hoztaki totálkárra Töröttet akarsz venni amit felépítesz,és használsz késöbb?Kint nézelődtél?
Ezt lattam mar igen de ez.nagyon osszevan rongyolva. Tk-ra hoztak mar ki olyan motort is aminek az eleje visszahajlott
tk=totálkár itt a link. http://olx.hu/hirdetes/suzuki-...
Mindene osszetort ? Hirdetes van rola ?
Hartán van egy tk-s de szerintem te nem olyanra gondoltál.
Egesz veletlenul serult de mukodokepes papirozhato sv1000etek nincs?
sziasztok honda mbx 80 ashoz keresek karburátor úszot van e valakinek esetleg egy törött karburátorra aminek jó az ússzója?
Köszi a segítséget ,az a helyzet hogy azért szeretnénk cserélni mert ami a gépen van annak valamikor levágták a tetejét plexistől így nagyon lapos és ha nagyon nehezen is de felépíteném azt a részt (ami a tiédről is le van törve)akkor is mégott a plexi amiből szintúgy hiányzika teteje!Amúgy ő az
Ha ezekkel tudsz mit kezdeni 2e-ért megkapod.Az egylámpáshoz meg lenne minden.
Az sajna nem jó mert nem szeretnénk eltérni a gyáritól és a lápát sem variálni!
Sima lámpásban tudok segíteni piros szinben mindennel ha érdekel keress a zoli_motor@freemail.hu-n
Sziasztok !

CBR 1000RR kipufogó keresi új gazdáját ! Az ár irányár ! :)

További érdekességet a link-re kattintva az egyéb hirdetéseim között :)

http://olx.hu/hirdetes/honda-c...

Üdv: Ádám
Sziasztok cbx 750 1984(dupla kocka lámpáshoz) keresek fejidomot plexivel lehetőleg a piros-fekete verzióból!
Szia!
képet tudnál mutatni róla?
Hello!
Nálunk van az ára 5.000 Ft
Sziasztok!

Keresek TL1000S-hez lánc koptatót a hátsó villára!

Valakinek esetleg?
Sziasztok!Suzuki Rf 900 hoz keresek váltót esetleg 2 fokozat hajtó hajtott fogaskerék párját léptető villával.
CBF 250 motor bontott alkatrészei ELADÓK!
Érdeklődni a 70/500-8881-es számon lehet.

CBR 600 F3 98-as motor bontott alkatrészei ELADÓK!
Érdeklődni a 70/500-8881-es számon lehet.

Hali!
Keresek GS500F-hez baloldali alsó idomtartó konzolt, ami a váz aljára van felcsavarozva.
Szia! Sikerult papirozni es inkabb marad egyben!
hello komplett idomszett +első telo felni!mennyi lenne?