Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Attis!
Ahogy beszeltuk ok!En csak annyit szeretnek kerni hogy
a meki elott annyit engedj meg hogy a porlasztoba a negy also hazlefogatocsavar levetele utan belenezhessek!Nem semmi gaz mincs de tisztaba akarok lenni hogy mire uzletelunk azt nem igerem hogy kepeket en tudok feltenni jellemzoen en nem ertek hozza csak a hugom de ott meg vannak a gyerekek!
Beugrott hogy akkor a budaorsi BITEP parkban vettem a lengescsillapitot!Ott is vam egy motorkereskedes.
Az adatai:
-Part No:00022
-Modell:REAR DAMPER MX
-50 F (MATRIX)(MCN)
-QTY:1PCS
Nekunk bevalt es arba is ok volt 4500ft/db!
Csak a felso perselyt kellett kicsereltetni esztergalyossal!
Volt nalluk gazos is 25000ft/db-tol!Ahogy beszeltuk kereslek ha esetleg kerdesed van a spacy-val kapcsolatban megbeszelhetjuk!En egy ket javitason es 52000 km-en tul vagyok!
Tisztelettel:Cseristi
Szia Fazer1000!
Sajnos mar csak a reszei vannak meg!Ennek ellenere meg fogom adni a srac szamat hatha tudtok uzletelni,lehet hogy majd mi is tudunk....en azon leszek!
Tisztelettel:Cseristi
Okker beszéljünk!
Szia Attis!
A tartalek blokkot mennyiert arulod ?
Esetleg egyenkent a hirdetesben felsorolt teteleket, hengert,variatort,porlasztot,stb...?A kerdezett informaciora a valasz igen van a tetelekbol is.....valamint egyeb dolgok is ....!Sajnos itthon joszerevel semmi sem kaphato hozza,ezert kerdezem tetelenkent!A porlasztoval kezd legyszives!Ha esetleg nem tudnank megegyezni akkor is van egy otletem mert tudok egyet bontva(Igaz nekem is van!)abbol nekem csak az indexek esetleg a labtartot biztosito laprugolemez kellene!Termeszetesen ezek arat en alnam a tobbi a tied lehet ha meg megvan!Nem is olyan reg meg megvolt es komplett 14.000 ft-ert arultak,de mint ahogy irtam nekem csak egy-ket dolog kellene!
Ha beleegyezel a valaszadasod utan keresni foglak a megadott szamon!A hivas ismeretlenkent fog megjelenni majd esetleg elmondom hogy miert,azonban addig utannajarok a leirtaknak!Korrekt,olcso uzletet ajanlok,engem csak bp-rol kellene elfuvaroznod ha van autod az asszony
is jonne meg miellott valami majom beleszolna a ....!Volt mar ilyen...!
Tisztelettel:Cseristi
Szia,
Nem a tartalék blokkot és darabjait árulom. Idomokból pedig egy balos oldala illetve az utas taposó érdekelne ha meg van. meg van?
T Cim!
Nem ertem a motorjat arulod de a burkolatot keresed?!
Persze lehet hogy nem is kell mindent erteni es valaszt keresni ra ,de akkor is... ez most hogy ?!
T Cim!
Ha meg nem talaltal honda spacy/freeway 250 -hez idomokat akkor ird meg hogy a keresett idomok neked
mennyit ernenek meg!
Bandit 650 2009 első lámpa eladó, érdeklődj telefonon.
30/579-8360
Szia!
Sajnos nekünk a korábbi évjárathoz van csak.
Üdv: Viki
Szia!

Ez egy "feloltoztetett" Touno amire 2005 koruli Rsv idom kerul/kerult. Szoval a legjobb lenne 2004-2008 kozti idomok
Köszönöm az alkatrészeket az Yzf 1000-hez(elsö féknyergek) feltetem superek mindenkinek csak ajánlani tudom a sugomotorBontot Baján
Használt üzembiztos megfizethető motorok 100-400 ezer forint között!
jövőhéten újabb készlettel is ;)


30/220-1196 vagy 20/339-3330 ko.jo.mo. baja ;)
Bontásra váró motorok alkatrészei eladóak!
- GSR 750 "2013"
-GSX-F 750 "2003"
-GSX-F600 "1993"
-CBR 1000RR "2011"
-X11 "2001"
-ZX6-R "1999"
-CB500 "2001"
................
TOVÁBBI MOTOROK ÉRKEZNEK JÖVŐ HÉTRE ;)

30/220-1196 vagy 20/339-3330 KO.JO.MO. BAJA ;)
Van ;) 30/220-1196 20/339-3330
Szia! Tudok segíteni ;) 30/220-1196
20/339-3330
Hello!
Melyik évjáratra keresed?
Üdv: Viki
Hello.
Nálunk van az ára 1.000 Ft
Üdv: Viki
Mindig lekoccint a személyi titkárod...
Hali!
Keresek Suzuki GSXR 750 Srad-hoz első lámpába való izzó tartót.
Szia! Megoldodott a hátsó teleszkóp. ..sikerült keríteni egyet.
Szia!Rendben ma vagy holnap lehet kereslek,még ki kell bontani,hogy pontos méreteket tudjak...
Akkor nem túrom elő...
köszönöm kedvességed de már találtam
nekem irtad azt,hogy tudsz f1 es Hondához gyujtáselektronikát
Sziasztok!

Rsv 1000 mille idomokat keresek! Oldalidom, fejidom
Valaki esetleg nem tud forrast ra?