Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

legyen meleg a szerda esti söröd!
Ez a vásárló biztos hogy megjelenik mert én volnék az
, ha rajtad maradna, akkor már el is adtad! Így lett plexi-m is, a fix vásárló nem vette meg, én meg kivártam! Nincs valami ilyesmid még a polcon véletlenül?
Tiszteletem

Nem mértem külön, jó állapot, de biztosan több, mint a szélén

A kettő együtt 10 pénz, de már bejelentkezett egy kolléga szerdára. Tutira mondta, hogy viszi, így szerintem ez már el is kelt. Ha mégsem jön, akkor jelzem, de már van érdeklődő előtted
Tiszteletem

Nem mértem külön, jó állapot, de biztosan több, mint a szélén

A kettő együtt 10 pénz, de már bejelentkezett egy kolléga szerdára. Tutira mondta, hogy viszi, így szerintem ez már el is kelt. Ha mégsem jön, akkor jelzem, de már van érdeklődő előtted
Uram!
Üdv megint!
A 2 és 3-as Conti közepén mennyi az annyi? A kettő együtt 10e?
Helló

Pirelli Diablo Rosso Corsa Tavaly fejlesztette ki ezt a gumit a Pirelli utcai motorosoknak akik szeretnek utcáról pályára is járni ez most a Pirellinek a csúcs Racing street gumija 120/70 és 190/50-es van belőle nekem mind új és 2010 év közepi gyártású ami szerintem a legfontosabb a több éves össze vissza dobált gumi már nem a legjobb! A párt 65000ft-ért árulom boltba kicsit húzósabb ott 100ezer az ára http://www.motorgumi-aruhaz.hu...
Szia!

120/70 17 - 180/55 17 párban

Pirelli Diablo Rosso II

57500Ft

120/70 17 - 180/55 17 párban

Pirelli Diablo Corsa III

56500Ft

120/70 17 - 180/55 17 párban

Michelin Pilot Power 2CT

58000Ft


120/70 17 - 180/55 17 párban

Dunlop Sportsmart

68000Ft

A fenti árak csak bizonyos feltételek mellett érvényesek !


Laci
30 4330127
Heló!
A képen látható gumi oldalfala nekem furcsának tűnik. Láttam ilyen gumit, és ott mintha kidudorodott volna valami a gumiból, az is pirelli volt. Ez mitől van?
Sziasztok,

Megválnék az alábbi gumiktól (120/180):

1 . Pirelli Diablo Superbike SC2 (DOT 2107) 3.000,-
2-3. Continental RaceAttack párban 10.000,-
Első: Soft (DOT 1708)
Hátsó: Medium (DOT 2308)
4. Pirelli Diablo Superbike SC1 (DOT 2009) 4.000,-
5. Pirelli Diablo Superbike SC2 (DOT 1110) 6.000,-
6. Pirelli Diablo Superbike SC2 (DOT 4308) 11.000,-
7. Pirelli Diablo Superbike PRO (DOT 0810) 11.000,-
Utcai karkasz, ezért utcára valószínűleg ez a legjobb választás


Szevasztok!
tudnátok ajánlani gumit utcai / lightos pályázásra? Eddig michelin road2 2CT-m volt, nagyon fasza, de az ára is az... Ha esetleg tudtok 1 párat ajánlani, azt megköszönném. Az ár / érték lenne a legfontosabb.
Köszi!
Halihó! az alábbi méretet keresnék: 150-160/80 16, és nem chopper-coustom gumit!köszi
Valakinek van eladó ÚJ Bridgestone BT016-os 180/55-ös hátsó gumija?
Igen bocsi csak azt már később néztem! 7éves azért az már necces!
a tárolásos hozzászolást nem neked irtam azt lejjeb olvastam amikor 7 éves gumma felrakásárol volt szó.
Azért motorszerelőként és versenyzőként van fogalmam róla hogy is kell tárolni egy gumi! Főleg ha a sajátomról van szó! Én sem mennék fel a pályára egy olyan gumival ami hetek vagy több ideje a napon áll.
Hát nem is tudom mondjuk ha hasonlítjuk ehez az árhoz http://www.motorgumi-aruhaz.hu... akkor azért jóval alá mennék azért is raktam fel hogy kinek mennyit érne meg ha kapok egy elfogadható jó árat akkor vihetik is.
szerintem nagymértékben függ attol is hogy kint rohadt e a napon vagy egy légkondis helyen tárolták, ezutobbi a szerencsésebb
szia, mégis milyen árra gondoltál a gumipárért?
üdv
Helló!

Támogatásként kaptam egy Pirelli Diablo Rosso Corsa gumipárt 120/70 és 190/50-es méretbe 3010 2010-es gyártásuak ki mennyit adna érte? Azért reálisan elkótyavetyélni nem szeretném csak versenyzésre nem tudom felhasználni!
Hello!

Köszi az infót!

Mostani supermoto szettemen hátul 2000res gyártású Dunlop D205 túragumi van, és egyáltalán nincs repedezve. De ugye itt belső is van.

Csak a ZX9R-emre venném a dunlopot, és azért 200 fölött már nem bíznék annyira egy régebbi gumiban, azért is kérdeztem.

Láttam a gumit személyesen, igaz körmöm nem próbáltam, de kicsit a földhöz nyomkodva a gumit nem tűnt keménynek.

8000ért ezek szerint érdemes, supermotora mindenképp, a kawára meg még majd meglátom... Hétvégén találkozok a fószerral megint.

Köszi!

Edem
Megkérdezed, hogy mennyire kemény. Ha már nem megy bele a körme az embernek, az parás. Nekem 2000-vagy 2001-es van fent, két éve vettem, srác pályázott vele, én is lapig döntöttem. Most is van itthon csere gumim, a 2003-as még puha - persze nem olyan vajpuha mint az új, cserébe olcsón hozzájutsz.
Hello!

Értem, hát franc tudja. Itt erről a 2004es új d208 elsőről 8000 forintért lenne szó... ezért gondoltam volna rá
Szia!

Én Yamaha R1-re vettem ,nem előszőr ,Pirelli Diablo Corsat előre-hátra.Semmi problémám nem volt vele,az árról meg felesleges beszélni 18-20000 Ft környékén vettem ez az új árához képest ez több mint jó.Sokmindent lehet olvasni,hogy megkeményedik,kirepedezik,csúszik de eddig én ezt nem tapasztaltam.Baráti körben is ilyen gumikat vesznek,eddig senkinek nem volt problémája.
A D208F RR-ben az "F" a front, azaz első.
Egyébként én nem tennék fel egy hétéves gumit.