Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem foglalok állást márka ügyben de neves gyártó legyen ! Ami még fontosabb csak új és fiatal dot számú gumit ajánlott .
Egen,fontos a supercorsa............
Pont amiatt hogy kezdő vagy,komoly gumi kell. Hisz nem ismered a motorod,nem ismered az íveket,nem tudod mit hogy..hova...meddig.
Sokszor egy jó gumi kihúz a szarból....motorozásnál is
Sokan esnek abba a hibába, hogy egy kezdőnek a legócskább(heidenau) gumi is megteszi. Te ne ess ebbe a hibába.
Köszönöm válaszodat.
Azaz a Pilot Road, ugye?
És mi a véleményed a Heidenau márkáról, szintén az én felhasználási körülményeim közt gondolkodva?
Hello ! Egyik sport a másik sport-tura ! A motorozási stílus határozza meg milyent szeretnél . Nyilván kezdő vagy így elegendő a sport-tura gumi . Tartósabb is plusz teljesen elegendő utcára.
Üdv,
160/60R17-es gumit keresek. esetleg lehet újszerű használt is. Egyébként Michelin Pilot Road 2, és a POWER 2CT között vacillálok, de nem tudom, mi a különbség a kettő között. Valaki esetleg tudja?
Metzeler Racetec slick pár eladó. 120-165 méret. Supermotora. K1 soft keverék. 20e / par. Akit érdekel írjon itt. Köszi
Köszönöm a választ!Megvettem,majd kiderül milyen.
Sziasztok! Viszonylag sürgősen kellene nekem egy S21 első gumi 120/70, jövő héten kpm vizsga és eddig szemre úgy tűnt hogy jó lesz, de megmértem és 1.5
Komárom Esztergom megye előny, meg ha fel is tudják rakni.
Köszi
Van, a Ninja 250R fórumban írtam róla bővebb beszámólót ([#5245203] 2016. 05. 06. 13:17 hsz.), keress rá. Nem tudom most hogy alakulnak az árak, akkor annyi pénzért lehetett jobbat is kapni, én drágának tartottam a tudásához képest, de amúgy nem rossz gumi.
Senki?
Fantasztikus válasz, többet nem vártam tőled.
Neked jó lesz
Dunlop SportSmart 2 Max-ról mik a tapasztalatok?
bt016-pro 190/55/17 van egy új eladó 20-ért ha érdekel.
Eladó Metzeler Sportec M7RR 180/55
DOT:5116
Még bőven van rajta, minta.
12500Ft szállítással együtt PayPal vagy előreutalás esetén.
Elkelt.
Sziasztok! Michelin pilot power 2ct 120/70-17 méretben eladó. Konkrétan a szőrök épp hogy lekoptak róla. Vajpuha hibátlan. Ár:15.000 Ft
Pesten,Kecskeméten átvehető, de el is postázom.
Érd.:305250458 vagy lukacs.kris@gmail.com
Sziasztok!
Michelin pilot activ gumirol valakinek vélemény?
Ahogy írtam, 8ezer. Ebből 2ezer extrém igénybevétel Szardínián .
Sziasztok teljesen új gumik raktárból leltáron fennakadtak.. eladók a bolti ár akár harmadáért is
.70 202 70 75 gabor8181@freemail.hu
Vazze ez sincs kifestve!
Esetleg le, mert olyan szép vagyok!
Ezen sincs festék, így gáz!