Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs harag Somarace, a pénz mindenkinek kell!
Jaja, én szoktam indulni a Rábán, ha már egyszer megvan a vas és nincs bajnoki. Bár igazából pályára van hangolva nem gyorsulásra, de azért megyeget . (200m-7.2/400m-11.6)
Dobjatok egy mailt és leirom mik vannak rajta és egyebek.
somarace@freemail.hu
szia soma!

Téged már láthattalak Écsen?Rábaringen?

Ha te szoktál ott lenni, akkor csak gratulálni tudok!
Tényleg nagyon vad a géped!
ZXR-ek simán elbújhatnak mögötted.......
mikori, és mennyi pacis az NSR?

hajrá 2T!
ÜDv!

Mennyibe kerülne ez az NSR 250-es? VAlami infot írhatnál róla: évjárat? hány km van benne? Gondolom tuningolt hamár versenyeken indulsz vele -->milyen "upgrade" van rajta?

Köszi
Hali Kutya72!
Ha esetleg a ZXR nem jönne össze, nekem van egy NSR250-esem pályázni ha érdekelne megdumálhatjuk. SSP400 1. hely

(ja, bocsi Gábor de kell a lóvé )
Oké köszi
Szerintem ha csak sima igazoltatásnál derül ki, akkor az eltiltás nem lesz több, mint 3 hónap, de ha jófej a zsernyák akkor el is enged, vagy ki lehet dumálni. Viszont ha mondjuk gyorshajtásnál derül ki a turpiság, akkor több is lehet mint 3 hónap (ez a szabálysértési előadótól függ), mondjuk fél év, de ennél többet csak durvább esetekben adnak (ittas vezetés, baleset okozása vagy ha krónikus gyorshajtásban szenvedsz ...).

A lényeg az, hogy amíg nincs meg a korlátozás nélküli jogsid, addig lehetőleg ne nagyon hívd fel magadra a rendőrök figyelmét, és akkor nem lesz gáz.
Ojé!!Holnap hivlak! Köszi
Kösz az infót, ezzel valamennyire megnyugtattál,hogy ha megállít a rendőr akkor nem olyan sok ez az eltiltás.
Mondjuk lehet több is nem?
Szia BerikZ!

3 hónapra vonták be a jogsim, meg asszem valami kis pénzbüntetés is volt (10.000 Ft ha jól emlékszem), de miután fellebeztem, hogy még diák vagyok és nincs állandó jövedelmem, a pézbüntetést elengedték.
Pest az tényleg nincsen messze! A telszámom: 06209182179, emilem gsx400@citromail.hu. Írj vagy hívj és egyeztetünk egy időpontot!
Én Bp.-i vagyok tehát bármikor le tudok ugrani megnézni őket! Várom a jelentkezésedet!
Természetesen! Én helyileg Gödöllőn vagyok, egyeztetünk egy időpontot és meglesed őket.
Szia GSX-R 400! Öcsémnek szeretnék egy motort pályázni! Meg tudnám nézni őket valahol?
Szerbusz!
A Gixer stabilan meg van a ZXR-re elméletileg van most egy vevő de még nincs lezsírozva.
Melyik érdekelne?
GSX_R 400!! Megvannak még a motorok? Lehet,hogy engem érdekelne valamelyik!
Tompor!

Mennyi időre vonták be a jogsidat?? Azért kérdezem mert én is Akorl-al vezetek egy nem éppen a kategóriába tartozó motort,csak nekem nem 25Kw-os papírok vannak hozzá,hanem 99Kw-os
Sziasztok emberek!

Nekem elvették a "B"-s jogsimat ittas vezetésért.... Most akkor megcsinálhatom az "A" korlátlant? Hallottam olyat, hogy amig nem kapom vissza az autós jogsit, addig nem tehetem le az "A" korlátlant. Meg ennek az ellenkezôjét is mondták. Most akkor mi van?! Nem értem... Tudja valaki?
Ige, körülbelül ennyi haszna van az egész rohadt bürokráciának!
Azt elfelejtettem mondani, hogy ha bevonják az A-korlátozott jogsidat, akkor új jogsit kéne csináltatnod arra az időre amíg az eltilás tart (olyat, amibe csak a B kategória szerepel), és miután lejár az eltiltás, megint csináltatnod kéne egy újat, amiben már ismét szerepel az A-korlátozott is. Vagy pedig otthagyod nekik a komplett jogsidat az eltiltás idejére, viszont akkor autót sem vezethetsz. Az új jogsik meg ugye pénzbe és időbe kerülnek, szóval én az utóbbi megoldást választottam.

Úgyis mire megkaptam a felszólítást, hogy vigyem be a jogsim, már el is telt 2 hónap az eltiltásból. Ilyen a magyar bürokrácia!
Viszont ez egy jó hír, hogy ha gáz van, akkor nem ugrik arra az időre a B-s jogsim! Erről nem tudtam. Ja, sumákolni, meg tényleg csak nehezen tudok majd, mert nekem már kártyás jogsim van (már a kismotorra is azt kaptam ezelőtt 4évvel...)
Igen, ha neagyon hivataloskodni akarunk, akkor tényleg nagyobb a teljesítménye, de a Banditok nagy részét (250) A-korlátozott jogsival árulják. Az amit én szeretnék venni, pl. kb.45LE körül lesz, a papírjai szerint viszont csak 22 vagy 23KW (=32-33LE). Meg a 250-es Banditról inkább elhiszi a zsernyák is és nem kötekedik, hogy csak22-25KW, mint egy 400-as ZXR-ről...
Nem akarok kötekedni. de a 250-es bandit sem fér bele az A-korlátozottba, hiszen nagyobb a teljesítménye, mint 25 kW.
Tévedés, a B-s jogsi nem ugrik ilyen esetben. Nekem 3 hónapra vonták be kizárólag az A-korlátozott jogsimat, mert nagyobb motort vezettem. Megjegyzem, hogy a turpisságra csak egy az én káromra elkövetett cserbenhagyásos baleset okozása kapcsán derült fény. Mindaddig többször is igazoltattak, de nem volt belőle semmi para. (Igaz, hogy a biztosítási csekket úgy raktam be a jogsiba, hogy a korlátozás ne látszódjék. Viszont az is igaz, hogy plasztik jogsinal már nem nagyon lehet sumákolni.)
Annyiért tuti nem adja!