Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infókat! üdv
Sziasztok,

Osszeallt a zxr-400-as, elado:

http://www.kepesmotor.hu/kawas...

es megvan a nagyjabol teljes lista is, ami alkatresz meg maradt:

- elso telo
- elso kerek
- elso lampa
- hatso lampa
- vaz (osztrak szamlaval)
- segedvaz idomokkal
- blokkhaz
- hengersor
- vizpumpa
- onindito
- deklikbol foleg a bal oldaliak (amin a ZXR felirat van, abbol nincs nagyon serulesmentes...
- valto
- bal oldali labtarto (fekkel)
- valtopedal
- oldalidomok (muanyagos munka van veluk)
- kupplung
- fejidom tarto
- lampa tarto
- egyeb aprosagok a blokkbol

lehet hogy meg van valami, csak nem jutott eszembe...
Szia! Szerinte, ha nincs sok pénzed, érdemes számításba venni a Banditokat.
A sportgépeknél biztos, hogy kényelmesebbek, viszon a szélvédelem egyenlő a nullával.
Én azért választottam ezt, mert tudtam, hogy mindig utassal fogom használni, tehát kell a "kényelmes" hátsó ülés. Ez nem jött be. Nem akartam egy széthajtott VFRGSXRFZRZXRCBR-t venni.
Csak túrázgatni használtam, mentem vele 180-at, de nem száguldozásra való.
Mentem FZR 400-zal, 30 km után megálltam és mondtam a gazdájának, hogy cseréljünk, a sajátommal megyek. Iszonyat kényelmetlen.
Hibája nem sok volt neki, bár csak kb. 8000 Km-t mentem vele, viszont ez alatt semmi gyíkja nem volt.
olaj: castrol Actevo 2700 Ft/l (2.8 liter megy bele)
olajszűrő:1000 Ft.
légszűrőszivacs: kb. 1 négyzetméter 500 Ft ( egy 20x30 centis darab kell bele)
Átlagosan 6 litert evett, igaz az esetek 95%-át utassal,csomaggal tettük meg.
Barátnőm panaszkodott, hogy kényelmetlen hátul, de mindig jönni akart velem.
Sportdob volt rajta, szerettem a hangját, jól ment, de eladtam, mert veszek nagyobbat.
Kirándulni, városban motorozni ideális, azonban a hosszab túráktól sem ijed meg.
egyszer kerültünk vele egy nagyot (350 Km), mire hazaértünk, megszültünk.
A váza, futóműve a hétköznapi használatra teljesen megfelel, Mátrában lábtartót karcolni már kevésbé, oda túl puha.
Összességében nagyon jó gép, ideális lehet olyanoknak, akik megbízható, alacson fenntartási költségű,viszonylag kényelmes és viszonylag sportos gépet akarnak.
A Bandit semmiben sem kiemelkedő, de egyébként nagyon jó gép.
Üdv mindenkinek!
Most jutottam hozzá egy honda VF 400F-hez, amin ugyan még sok javítás lesz, de remélem megéri a pénzét.
Ha valaki tudna némi infóval szolgálni a vassal kapcsolatban, ne kíméljen.
Amúgy a gépen hajtókarcsapágyakat ill főtengelyköszörülést kell végezni + egy festés sem ártana.
A régi tulaj szerint állat egy masina, főleg a hangja amit egy 4 az egyben sebring dob komponál.

Széles utat mindenkinek..
Hello! Valaki meg tudná nekem mondani, hogy érdemes-e 400-as Banditot venni? Előnyök ? Hátrányok?
Sok probléma van velük? Vagy épp ellenkezőleg?
Nekem van egy nc24. Jó gép barátságos teljesítménnyel. Arra vigyázz, hogy nc30-at próbálj kifogni(körlámpa). Ha mázlid van akkor ki tudsz fogni egy rvf 400-at (nc35), ennek már 17-es felnije van elöl hátul. Úgy tudom, hogy volt egy sorozat nc30-ból is amit 17-essel gyártottak. Alkatrész ellátás nagyon gyér, angliából és németországból tudsz beszerezni a legkönyebben. Angliába jónéhányat bevittek belőle, németóba inkább zxr-eket vittek. Elvileg viszi a 200-at, ha jó állapotban van. Ha jól tudom a japán modellek 180-nál tiltottak, a jeladó a kmórában van. Angliában forgalmazták hivatalosan egy időben, azokban nincs tiltás.
Engem a gixxer 400asok érdelelnének. Ha valaki tudna mondani egy rövid kis beszámolót megköszönném.
Van haverodnak VFR750? Képet! Hol lakik? Azt megnézném!
Szevasztok!

Van valakinek, vagy volt valakinek VFR400-asa?
Mert ha igen akkor elmondhatná nekem ,h milyen a gép!
Lehet ,h nyáron lesz 1 oszt jó lenne tudni ,h milyen!
Havernak van egy egy VFR750-es!
Hát a V4 nem hazudik! :)
Segítségeteket előre is köszönöm

Szevasztok! :)
Tudok tárcsát ha kell még 5e.
Ja, Krisz27-nek és az előtte szólónak írtam...
Hello!
Sajnos későn vettem észre mi is van itt a fórumban. Megint az Inazuma szóra kerestem rá. Én is egy ilyen gépet tudtam "csak" vásárolni magamnak. Szuper. Ennyi az egész. Laza kis gurulások gyorsan, de biztosan alapon. Ezzel nehezebb meghalni mint a sportgépekkel. A "nagyok" akik szintén valahol itt kezdték valamikor ma már lenézően beszélnek róla. Csak 170-et megy. Ránézésre jó nagy gép, úgy tűnik egykettes - pedig csak harmada. Mivel belpiacos masina, itt nálunk jobban megcsodálják. A japcsik maguknak jobban felszerelték, mint az európaiaknak küldött hasonló motorokat.
Ennyi mára elég is.
Üdv mindenkinek! és lehetne még olcsóbb a benzin!
Sziasztok!
Nemrég vettem egy "94-es 400-as Kawasaki Zephyrt. Kezdő motornak... Az a gondom, hogy nem igazán találtam róla semmi leírást semmit! Valakinek esetleg van valami tapasztalata erről a motorról? Hogy mennyire megbízható meg ilyenek...( Azt tudom,h nem egy erőbajnok!) A választ elöre is köszi!
Szia,

ugy nez ki a srac anyagi nehezsegek miatt visszamondta, ugyhogy ismet elado a cucc (a hatso lengovillara most van erdeklodo, csutortokon vagy penteken viszi el)

keress meg hogy mi kell, kitalalunk ra egy arat. jobban fogsz jarni, mintha bontoban vasarolnad ossze.

Norbert
303303215
miccsoda toborzááás
szia!!

Gyere szupersport 400-ba versenyezni!! Több info jtmotorsport.hu forum.
cbr? :) álltalában 150-160as megy rá. mindegyikre. annyit tok, hogy nc23 hátul 18collos kerék van, nc29en 17collos. remélem segít valamit :)
Re

filozom hogy a szezonra veszek vmi 400as belpiacos gepet palyazni.
Mennyire lehet hozzajuk sportosabb gumikat kapni?
Nem is annyira a korom az akadaly, hanem a szabadido... (...tudom, mindenkinek arra van, amire szakit ;) )

Alkatreszek:
legszurohaz mar eleve nem volt elado, mert kell a restauralashoz. nagyjabol ami maradhat:
- blokk valtoval (szamlaval)
- onindito
- leomlo
- hatso lampa,
- hatso lengovilla,
- rugostag
- idomok (javitasra/fenyezesre szorulnak, de gyariak)
- fekek
- fektarcsak

meg meg par aprosag, de tenyleg le kell leltaraznom, hogy tudjam pontosan...jovo hetre talan pontosan ossze tudom szedni
Szia!!

A korod miatt nem kéne aggodnod. Én is 34 vagyok. Ha érdekel gyere fel a jtmotorsport.hu-ra. Regisztrálni kell, de ott van a ssp400-as mezöny. Én Kinczel csaba-ként vagyok fent. akkor légszürödoboz sincs pluszba?
Szia,

ugy nez ki mar van erdeklodo nagy reszere, utana megirom, mi maradt meg.
ja,most olvasom tovább,tárgytalan.összes cuccot mennyiért méred?van egy ismerős akinek minden kéne kivéve hátsókerék.
szia,tied volt a kiégett gép?
hat igen, nekem is megfordult a fejemben, mert a hardware szinte adott lenne hozza, csak idobol allok eleg rosszul... pedig biztos nagyon jo buli. meg az sem biztos hogy olyan marha tehetseges vagyok (pedig de jo lenne ha felfedezne valaki igy 30 felett.. ;) ) pedig mar 10 eve gurulok zx/zxr-ekkel (foleg)

egyebkent a felajanlott alkatreszek egy enyhen serult (csuszott) zxr-bol szarmaznak, amibol (donor)megprobalom helyreallitani egy regi ismerostol vett, es meggyulladt masik zxr-t.

de igazan koszonom a szives invitalast, meglatom mit hoz 2007!
:-( Szomoru...
A régi kötegeddel mi történt?? Én pályázáshoz szeretném lecsipkedni rolla a sallangot. Apropo... Lenne kedved ssp400-ban versenyezni? Nagyon jo a társaság és jokat versenyzünk jelenleg a legolcsobban a többi kategoriához mérten. Jövöre 15000Ft (brutto) lessz a nevezési dij futamonként.