Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez fura. Nekem avast van. Semmi probléma nem volt vele. kipróbáltam pedig azt a verziót is ( megvan eredetiben is), és működött.
Hejhó!

Valakinek nincs meg a superbike 08 és a motogp 08 xbox360-ra?
hali nem tudtok vaűlami uj motocross os játékot ? 2007-2008
Innnen megpróbáltam már ezt a progit letőlteni, de a Fleshget-el amikor megkezdtem a letöltést, a vírusírtom (NOD32 & Avasti) Trójai programmal fertőzöttnek nyílvánította a játékot! Mit tegyek? nagyon örülnék a játéknak!
Motoros játékban egyben van benne amiről én tudok,de sajnos a régebbi pálya. A vonalvezetést megnézve a 3d exploration-ben nagyon hasonló,de amikor mész rajta vhogy nagyon más. Amúgy a Gp500-ban van benne, elég sok frissítés jelenik meg a játékhoz, és sztem irányításban még mindig az egyik legjobb,annak ellenére,h 99-es. Ha nem mész az ideális íven,megcsúszol kigyorsításon,szarul van beállítva a motor,nem leszel gyors.
innen le tudod szedni a játékot,meg a pályát is. Ha segítség kell szólj!
Sziasztok! Tudnátok tippet adni, hogy honnan tudnék olyan motoros játékot letölteni, amin a Hungaroring is rajta van? Nem baj ha régebbi játék, csak a gyakorlás miatt kellene! Ja és lehetőleg ne legyen fertőzött a letöltőhely! Előre is köszönöm a segítőkészséget, elég fontos lenne!
a hockenheim-es időmet tudom fejből,én is ekörül mentem,a legjobb köröm biztos 37en belül volt.majd lehet holnap megnézem mennyi is most az annyi.
Eltűntek a játékra vetemedő motorosok? Azt reméltem vkit el tok csábítani egy ilyen időcsatára... A gép motorosai túl gyengék, jó lenne igazi motorosokkal szemben megnézni h mit tok a játékban, igaz, az a valóságtól marha messze áll
Ezek jó idők? Aki játszik ezzel mit gondol? Kíváncsi vok, mert sokkal jobbat már tuti nem tudnék kihozni... Az egyik képen látszik is, h nem sikerült a rekordkísérlet:D
Pedi már csak azért is megérné Én nem is tudom hány napot,estét játszottam végig vele
Nincs vmi olyan játék, mint a Superbikes Riding Challenge Pc-re? Jó lenne, ha lenne Tourist Trophy Pc-re, amiatt nem fogok PS2-t venni...
Helló mindenki!
Látom a rossz idő nem hagy nyugodni néhányatokat.
Superbike racing-kissé elavult grafika-32,6 Mb a telepítő.
Extreme 500-ez talán kicsit jobb grafikával-300-400 Mb a telepítő.
Bár nem nagyon játszottam velük, meg nem is szórakoztam a grafikai beállításokkal, de ha valakit érdekel írjon ide.
Trójai van a programban!
Én itt vok...
sehol senki?
Azaz, most látom ,hogy csak ps2-re jó a játék....
Pc-n véletlenül sem lehet játszani?
Tourist trophy-t akarok! :D
Nem tud valaki segíteni, honnan lehet letölteni?
Köszi
Üdv! tudom, hogy nem motoros játék, de nem wowozik valaki?
hú énis a moto gp 08-al szenvedek most töltöttem le
csak akkor tudsz nehézséget váltani mikor elindítod a carreert
arcade mode-könnyü
advanced-közepes
simulation-nehéz
meg
még lehet állitani hogy easy normal hard, azok meg az ellenségek hogy mennyire legyenek gyorsak
Üdv! Nem tudjátok hogy a Motogp08-ban hogy lehet nehézségi szintet váltani a carrierben?
aha, akkor mind1
papesszal próbáltunk játszani, de hiába az xfire, belép a játékba azt egyből leáll a játék, LAN-ba amúgy lehet nyomni rendesen
Értem, oks, hát kár , szivesen játszottunk volna többen így multiban, persze h nem eredeti a game Mondjuk Papesz mondta h lehet gamelni, csak regelni kell xfire-n azt go, majd megkérdezem msn-en, kitudja Kösz azért az infót!
viktor! nem nagyon lehet, max ha eredeti játékod van.
annyit tudsz csinálni hogy csinálsz egy szervert és megvárod amíg belép hozzád valaki akinek eredeti a játéka