Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. valaki tudna nekem egy serial code küldeni a motogp 08 gamehoz? ELÖRE IS KÖSZI.
gábor
Nekem nem tetszet, de most nézegetem a SBK09-et. A grafi nagyon ott van!
villalobos! mx simulator, a grafikája nem olyan mint az mx vs atv-jé de sztem attól még nem lehet rossz játék nekem csak a demója volt meg mert nem lehet letölteni sehonnan a full gamet innen meg lehet rendelni a teljes verziót: www.mxsimulator.com , youtube-on vannak videók róla...
Szevasztok. érdemes lekapni a világhálórol a motogp 08 gémet? va valakinek tapasztalata?
Srácok leszedtem a sbk 08 at már elég ügyesen tekergetem a kórmányt minden segítség kikapcsolásával, csak egy dolgot nem tudok hogy lehet vele multiban játszani? Próbálta már valaki? Valamit gagyarászik hogy nem vagyok regisztrálva.
ja tavaly télen én is sokat játszottam velük edzésnek jó :D
nemtom itt nálam csak büg iylen birka hangon
megkell vele tanulni rendesen menni mert amit eddig művelek
55mp-vel maradok el
én is így vok , pályákat is töltöttem meg minden, csak unom egy kicsit
kösz ezek megvannak akkor átszok ezekkel :D
Üdv!

Tamsa!

Nem tudom mi lehet a probléma,elindítottam egy keresést a gépemen,de nálam se találta. Viszont a játék megy. Esetleg próbálj rákérdezni a motogp500online fórumán.


LieBiNG!

Én úgy tudom,h benne vannak a hangok a gsx-r-es mod-ban.
leszedtem a gp500-at meg a gsxr-et!
Hangot is le kell hozzá szedni külön? Ha igen akkor azt be kell másolni vhova vagy alapból jó lesz?
villalobos én összvisz 2 normális crossos játékot ismerek, ami PC-re is megjelent: Mx vs. Atv, MTX Mototrax
Szia BerikZ!

Látom te nagyon benne vagy a gp500 témában.Tudnál segíteni nekem? A problémám az, hogy mikor el akarom indítani akkor kiírja, hogy alkalmazást nem sikerült elindítani, mert IFORCE.dll nem található. Nekem egy WSBK 2007 mod van(olyan 700mb-os!).
Elöre is köszönöm.

Üdv

Tamsa
OK! Köszi a segítséget, csinálom! Jelzem ha műxik!
Sztem töltsd le mondjuk ezt akkor benne lesz a 07-es wsbk motorok meg pályák. Utána a track könyvtárba másold be a hringet ahogy az előbb írtam.

Ha vmi nem megy ,vegyél fel msnen : berikz kukac hotmail pont com
A Data\Tracks könyvtárba kell csak bemásolni.
Sziasztok! Letöltöttem az alap GP500-at én is, de amint elindítom a játékot, elkezd akadni. Pl: belépek a single race- menübe, utánna működik még 5-10 másodpercig, aztán lefagy, és fél perc múlva működik egy ideig, aztán megint lefagy. Szerintetek mi lehet a probléma? Előre is köszi, hello.
Hogy tudom berakni a hringet?
Köszi szépen a segítséget, már fut, csak a Magyar GSXR kupa kiegészítést nem tudom telepíteni valamiért!? Azt hogyan kellene?
Na leszedtem az alap verziót...semmi riasztás. És megy rendesen.
Arra a verzióra gondolotam ami az oldalon van. Én kipróbáltam és nem volt vele gond. De ha gondolod leszedem most,megnézem.
Nod mindenféle baromságok kiír, crackeket se szereti...használj Avast! vagy Kaspersky-t
Milyen verziót? Ezt nem értem... A NOD32 riaszt, és ezt írja: Vírus: Win32/Agent.ONQ trójai; Megjegyzés: A fájl ártalmas kódot tartalmaz ! Mi a fenét csináljak most?
Így nem kéne telepítenem, nem?