Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem is.
amúgy a videók 50-60%a youtubeos. az viszont tényleg zavaró. nem is nézem őket (gondolom meg is sértődnek a feltöltők)
én is csípem nagyon.....meg volt mikor gyors is volt...
de duma az haláli..
Az. Csak érzékeltetni akartam, hogy több videót dob fel mint az átlag. Számomra a videóinak 90%-a indokolatlan.
azért ez a 70% túlzás
kurvanagy arc a tag. tavaly is ott volt kecsón a derbi zárófutamon. nagyon birom a búráját
eddig se volt mit nézni.
az elmúlt 5-6 év alatt feltettem 80 valahány saját videót asszem, meg legalább ennyi galériát, és leálltam. nincs keresnivalója a videóimnak a youtubeos videók közt lehet leálltak így mások is
ja hát itt meg tényleg mindneki mindenkit. 400an se laknak
nekem bejön ez az very old school dolog, de nem így ahogy ő csinálja. mindenféle kókányolt holmival. alig pénzzel. gyűjteni kell hozzá hogy minden tökéletes legyen és ne napi 2 szelet zsíroskenyérrel menjek el XY helyre
falusi gyerek vagyok, itt szinte mindenki tud mindenkit átólcetig.
egyszer a szomszédunkba csöngetett a futár hogy xy jánost keres. erre mondta a kamasz szomszéd gyerek: itt a szomszédunkba lakik valami jani, de nemtudom mi a rendes neve

faluban ez azért ruhadtul ciki
jó az azért kicsit ismertebb meg az autózás közelebb áll hozzám mint a cigány zene
Azért ismertebb mint az átlag, mert a saját életét vlogolja, illetve blogolja be sportmotorra. Videók 70%-át az ő videói teszik ki, már lassan nincs mit nézni itt.
ez a bb gyerek nekem se stílusom....a csaja meg pláne....
Palik Lászlót se ismersz csak Lacit. ugye?
jóvan má eza gyerek annyira el van tűnve, hogy nem tudtam. meg azt lacizzák
fellendült a fórum
nyomassatok valami faszát. amire lehet inni
ki az a gáspár lászló?
nem celeb szerintem. vagy legyen. nekem 8.
nem ismerem, nem tudok róla semmit konkrétan. de az a stílus, az az életmód az olyan egyedi hogy kitűnik a tömegből és megnézi mindenki. én azt mondom szükség van az ilyenekre (hamarabb mint egy győzikére, gáspár lászlóra)
picsa tudja. ki minek mondja. sm.hu-n belül inkább csak ismertebb mint az "átlag tag". nekem igazából a régi videói jobban tetszettek mint ezek a mostaniak. itt lakott 12-13 kmre azért láttam "párszor"
felléptek ők is hétvgén, de nem voltam a koncerten. azt hiszem épp meg voltam fáradva és ledőlni készültem. ja, most ugrik be, a részeges dalukat még hallottam "lá-lá-lé-lá-lá-lá-lá-lé, veszélyes az út, hükk hazafelé". ez most a fröccsözésről ugrik be
na jó hát akkor ezzel nem vagyok egyedül