Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de lehet dudu arra gondol akik meggyozodes nelkul , csak "divatbol" magyaroskodnak.
mi peldaul nem szeretunk motoros talalkozokra jarni mert sok a diszbuzi...
en ugy mondanam: gyokerek.
Azért van mert vannak hevesebb vérmérsékletűek . És nem tudják eldönteni hogy ha valaki így beszél . Az társadalom bomlasztó politikát folytat , vagy csak simán nem érdekli a egész .
Szerintem te a utóbbi vagy az előző malmára hajtva a vizet
Van sok olyan haverom akit ugyan úgy nem érdekli őket (sajnos) ahogy téged se
de nem küldöm őket sehova és a sörünket meg isszuk együtt
Értem 1000 éves határokra gondolsz
Amit már csonkítót meg Török 150 évre és utána mégis lett nagy Magyarország Ja nem lehet hogy nem értem
"kampányolás " Te szavaddal élve meg nem a terület vissza szerzésről szol hanem hogy akiket elszakítottak tőlünk nem felejtjük el őket. Hogy ők nem váltóztak próbálnak magyarnak maradni egy ilyen nehéz körülmények között is Sajnos egyelőre csak egy ilyen lojalitás a egész . Persze nagyon jó lenne egyesülni a népnek . Pl : én úgy gondolok rá mint egy szétszaggatott nagy családra , akik keresik a család tagjaikat hogy egyszer újra együtt lehessenek és élhessék a hétköznapjainkat
De a te szavadból az tűnik ki hogy nem szívesen látnád a bátyád vagy húgod ilyen helyzetbe
ja meg hogy fúúú te azt mondod nem lesz már nagy magyaro. te már hazaáruló vagy menj innen te stb stb......
járjon csak, semmi bajom vele! nem kell félreérteni. kinek mi tetszik.
Ez alatt a nagy-magyarországos dolgot értem. Aki mindenhol a nagymagyarország, meg árpád népe éled meg mittudomén. Olyan dologért hm hogy mondjam... "kampányol" (?) ami sosem lesz már. A hagyományőrzéssel égvilágon nincs bajom. Csak aki ezzel kel-fekszik, hogy lesz még nagy MO, meg mindenhova azt ragassza meg írja meg ilyenek. Érted. Lehet nem
Bocs de tényleg nem leszólásból
De mi az a nagy Magyarkodás
Angolok orrba szájba viselik a lobogójukat
Szintén Amerikaik és még sorolhatnám hogy .........stb És senki nem mondja hogy ne nagy Angolkodjál már meg Amerikáskodjál itt
Azt hogy identitására és ősi kultúrája büszke valaki ne legyen már baj
Mert sokkal nagyobb probléma az ,aki azt valja hogy merjünk kicsik lenni . Ganef sugallatra
Ez is egy szubkultura, van aki motorozik es van aki torzsi gyullesre jar....
Ja, hasonlo. Ezen viszont internacionalebb a kozonseg
az az ősi-magyar meg népi dolog 1 évben egyszer elmegy nálam. de azt az erőltetett nagymagyarkodást amit némely ember művel nem bírom.
Kurultájon még nem voltam
Többször voltam Magyarok találkozóján gondolom hasonló lehet
és élőben meg mééég......
Na ezt jó volt nézni -
https://www.youtube.com/watch?...

ha olyanom van (és most olyanom van) 1-2 ilyen szám is beugrik. 2002-ből szól
ettől beszartok: http://youtu.be/SLMFcDEBOcw
itt van power
tessék. elment az áram, elment mindenki
azt ilyenkor kell szólni amikor már 80 videóm fentvagy? kössz szépen...



amúgy pro vagyok mert a befagyott tav nem számít se terepnek, se közútnak
videó?
ha terepen megyünk illegális.
ha közúton illegális.

ennyi.