Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pénteken megcsaptam egy 4,8-as kis hareszt nadállyal.
És egy kettes körüli bálintot tigrismogyesszel. Mindkettőt sikeresen kiugrasztottam a bőriből.
Mint a motor...van berúgós+önindítós Én már ma is alapozok,meg tegnap is volt egy kis koccintás a szülőknél szalonnasütés közben....
Egy ilyen napot nem lehet egy alkalommal elbagatellizálni....
Ja amúgy sok boldog szülinapot neked, bár még két nap múlva lenne, nem-e nagyon megelőlegeztem
Ja ja 23 szombat aznap született Ő is Az önindítós az nem tudom mi azt viszont tudom, hogy nálunk mi lesz a progrom
Délutántól főzés, italozással egybekötve, estére elhajlás
Vasárnap meg róka koma szokott kikéreckedni belőlem
Mondd+a sógornak,ha tényleg aznap született,hogy Isten éltesse.... Mivel hogy szombaton lesz az enyém is! Ez nem berúgós lesz,hanem önindítós
kb. 3 hete horgászni sem voltam
Mondjuk a hajócsavar kész lett Hétvégre terveztem menni de sógornak berugós szülinap lesz szombaton
Itt nem esik!! De a szar derekam megint majdnem beállt! Úgyhogy én most szépen fekszem egy pár napot. Olyan vagyok mint egy kibaszott kérdőjel.
Ahogy az emberek esőben motorozni nem szeretnek, úgy horgászni sem nagyon....
Senki nem fogott semmit? ? ?
Mija faszt vigyorox? qrvára unhatod már
Nem! BALATON(gyengébbek kedvéért)FÜREDEN.
rsd-n?
Nyaralási van!!!
de pörög itten a fórum
elvittem a hajócsavart megjavíttatni
én már fogtam annyit életem során lehet mint ti ketten összesen
elvagyok nélküle egy darabig, addig is élvezem a természetet szépségeit a tározón. Jelen pillanatban esetleg egy nagy hari érdekelne, A tározón még hülye vagyok hozzá, a dömping harcsás medencéhez meg nem hísz
Sztem má a hal fogalmát se ismeri
Baszod, akkor most 3 évig nem fogsz halat. Megmutassssuk a Jimmyvel hogyan kell azt? ? ?
Drága láki Egyenlőre örülök, hogy addig a szintig eljutottam, hogy a kikötőből annélkül kiállok, hogy legalább 4 csónakot le ne gázoljak.
(most már legfeljebb csak kettőt)
A halfogás az még a következő szint lesz a tározó megismerése után 3-4 év
A fenét! A legjobb eset, amikor csak panírozni kell: tonhalfilének híjják, és betonkeményre fagyva árulják a bótban.
Mit nem értesz Te mafla? ? ? Tudod, hal!!! Úszik, kopoltyúja van meg jobb esetben pikkelye. HAL, BAZDMEG!!!
te ártatlan! megfeneklett a csónak, mert te két szál kiskalbászt akartál sütni a parton, sztán befogtad az öreged hogy vontassa ki a vasad!
Halat nem fogtok? ? ?
Kapásra várva!