Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ebben az évben úgy néz ki, hogy a jogsim elúszott a Tiszán
remélem a következő szezonra előkerül némi aprópénzért
Ebben igazad van a fűszert elbírja. A Tiszát meg majd meglássuk. Nem zárkózom el tőle, de nem ígérem meg.
A hekk olyan mint nálunk az egyik benzinkutas lány ronda de nagyon finom áru
Bár haver azt szokta mondani hogy nem csúnya csak érdekes feje van. Na a hekk is ilyen jószág
Szerintem annak is csak olyan az íze amilyenre fűszerezik
Bár nem vagyok nagy halevő szakértő Mondjuk pl. a hekket kimondottan szeretem
Azt szívesen elvinném ha fognék, bár ez még nem sikerült egyik hazai tóban sem
remélem egyszer a tiszán összejön a dolog Egész évben hekkre horgásztam még nem volt rá kapásom
Te Pipi. Tudtad, hogy a süllő az finom? ? ?
A belsejét megtartottam,megy a halászlébe Ha majd fox egy bél nélküli süllőt a Balatonba,akkor azt nekem köszönheted
Legalább lett egy ingyen horgod
De, hogy a f@szba raktad vissza a hal belsejét, hogy szabadon engedd?
Felszívódós cérnával visszavartad?
Ja ja annak indult de sajnos már nem tudtam segíteni rajta Ami méretes az megy a serpenyőbe nem vissza Ha az év minden napján fognék egyet azt is felfalná a család de lehet elég se lenne
Sül!! Tartàr!! Megesz!!!! Ritka fonom volt.
Nem engedted vissssza????? Ugye csak gyors èletmentő műtètet vègeztèl rajta???
"Aki tud az tud!" mondja a mondás Tegnap kint voltam megint,350 m-en kezdtem,fogtam 3-at,abból kettő visszamenős volt .Fél 10 után beloccsant a víz,ezért visszaálltam 100-ra,éjfélig jött kettő standard,méretes,meg egy csökkent,úgyhogy meg volt a napi kvóta Éjfél után 1 perccel meg beszaladt még egy 40 centis 3+1=4
Az egyik hordozta valakinek a horgát,a húsz centis előke már lógott ki a seggén
Majd ha hűl a víz, akkor nagyobb az esély rá. Akkor a potykák nem zabálják fel előlük a kaját.
Fingom sincs hogy Baján miből csinálják a halászlét mivel nem vagyok bajai,mi abból csináljuk ami épp van.Volt a levesbe ponty is de én a csukát jobban szeretem.
baján keszegekből csinálják a halászlét??

egy rendes pontynak akkora patkója van mint a tányér
Baján a Tíztón.
Sajnos ma sem sikerült fogni tokot. 13 óra pecázás után csak három potykát sikerült fognom meg három leakadt szar volt a horog alig volt kapás,de sebaj a vacsora mindenért kárpótol.
Befogod àm a pofàd.
Jo lesz az 3 mal is!
Szorozzad meg pont 4-el.
De téllleg szebb nálam
Szép bizony. Mikor elsőre megláttam tudtam, hogy ez az eddigi legnagyobb sütyim lesz. Hol próbálod a tokhalat? ?
Bambuszt viszek. Azzal bálnát is lehet fogni!!!
jó bele nyújtottad a kamerába azt az egy tízes sütyit
Egyébként nálad minden féle képpen szebb
Ez igen,szép hal.
Én holnap megpróbálom újra a tokhalat,remélem összejön.