Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Manóbácsi, köszönöm szépen.
Szia RITUS!
BOLDOG NÉVNAPOT

Szia!

Igaz nem nekem tetted fel a kérdést, de azért beírom. Egyelőre nem tudok róla, hogy mikor lenne, de biztos, hogy ha lesz, akkor tudni fogom és majd megosztom Veletek. ;)

Viszont június elején lesz egy motoros fesztivál, a Road and Ride szervezésében és akkor lesz pályamotorozás. Legkésőbb jövő hét elején már lesz infó az oldalukon. ;) Road and Ride

Itt kell majd regisztrálni is.

Üdv

Zsu
Szia! Idén lesz Honda nap nem tudsz róla esetleg valamit? Köszönöm
Jó estét! Itt még nem voltam!
elmentem a disznyónak ennyi annyi..
akkor most egyszerűen nincs reakciód erre az önimádó hsz-re vagy csak simán bagózni mentél?
igen! mert azt olvastam, hogy: "már alszom!". és nem azt hogy: "alszom?", amire a mindennapos átlag szürkeegérhivatalnok-aközértbenlesütöttszemmelkéremahubbabubbát
válasz, h: "igen?". de hát kijelentésképp mondtam és ezáltal bizonyára kicsit összekonfjúzoltalak deharaguggy és igazán köszönöm. továbbjutottam - ez nem amúgy, helyette: meg .
egész addig azon gondolkodtam, hogy ha én kérdezem, hogy alszom-e, és te azt válaszolod, hogy "én is", akkor most he?
..és én igenis elismerlek a magad gyönyörűséges valóságában , és aki nem így gondolja, beveheti... mármint a jegyzőkönyvbe..
nem kötelező nem válaszolni. azért mert van legfeljebb 1 motorozó nő ismerősöm, még a társadalom ritkán elismert, de tagja vagyok kéretik jegyzőkönyvbe vétetni
én is
már alszom?
persze, a megfagyást nem kell nézni..


..meg az izületeidet se sokáig, ha így folytatod..
Sziasztok!
Voltam ma motorozni ( a hátsó ülésen ) Nagyon jó volt ha nem nézem azt, hogy majd lefagytam a jószágról. Van dzsekim, kesztyűm, de a nadrágomon úgy átfújt a szél, mintha nem is lett volna rajtam. Ha volna egy kisméretű S -es eladó gatyátok lehet, hogy megvenném.

Jó éjszakát, reggelt, napot.. ki mikor olvassa...
Üdv csajok!
Van egy teljesen új ICON sapkám eladó,a babámnak lett rendelve,de még nekem is nagy
Egy méretben gyártanak,nem is értem hogy lehet ekkora....kb 56cm fejméretre,szóval kerekebb arcú leányzónak ajánlanám.
Ára 6000 ft

Azért írtam, hogy vannak kivételek.
A zzr-nek kényelmesebb lesz az tuti.

Az rsv hátsó traktusa sem utasbarát...
Ez nem is igaz
Irhatsz nyugodtan persze mivel valoban nem tul aktiv a forum, legalabb valaki kicsit felfrissiti
Kawasaki zzr 1100, de még egyszer sem ültem rajta, tekintve, hogy fél éven át a szerelőnél volt. Előtte ismertem meg a gazdáját. A testvére Hondájával mentünk néhányszor, de irtó kényelmetlen a kemény ülése.
Köszönöm....hát még nekem.

Milyen gépen utaskodsz?
Tetszik a motorod