Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak ne húzd fel magad némi szúrkálódáson, jó szórakozást, vigyázzatok magatokra
Az előbb, már meg akartam nézni, de nem nyitotta meg valamiért...
na lépek!

Bocs, ha én voltam a béna!
Már menni akarok, biztos az izgalom az oka!



Fejlődő képes vagyok ígérem!
ja, a nők sosem értik a viccet....ha én rábaszok a szaros lapáttal az asszony hátára mindig röhögök, de ő soha.......
KilliBilli, néha nem érted a viccet. Olvasd el a cikket, amit lent linkeltem, rájössz, hogy jobban támogatom, mint hinnéd
Nemzetközi Női Motoros Nap
duB, ne legyél már te is ilyen!
Legalább Te ne!


Miért baj az, ha örülünk egy kicsit...
Inkább örüljetek velünk!

Mi legalább nem rinyálunk azért, hogy jajjj már megint motorozni mész, azok a hülye motoros barátaid, a motorod többet ér neked, mint én stb-stb... mindig erre panaszkodtok.
Hát most itt van egy csapat lány, aki nem így gondolkozik, és próbál ápolni egy hagyományt (amit bár sokan Amerika majmolásnak gondol, ám legyen) nekünk eggyel több ok a motorozásra!

így is fel lehet ezt fogni...
Illetve még mindig elég kevesen vagyunk, nem úgy, mint ti pasik...
Nekünk ez még kuriózum, pl, én még soha nem motoroztam ennyi csajjal együtt... érdekes lehet...
Rajtam kívül ritkán van motoros csaj a csapatban...

Jó dolog hasonló beállítottságú emberekkel találkozni.

És nem, nem sértődtem meg, és nem, nem veszem túl komolyan, és örülök, hogy egyáltalán hozzá szóltatok ehhez.
Legalább van véleményetek!
international female ride day = nemzetközi női motoros nap
Nem én írtam el, ez a hivatalos neve, belinkeltem!

Gondolom a fordítás miatt lett így...

Egyébként értelek!
a lenti cikkből had idézzek "Ja, igen: az év hátralévő részében szervezzünk “motoros férfinapot”, vagy az összes, motorozással töltött dátumot jelöljük ki annak?"
mire?......ha vannak női motorozó nők akkor férfi motorozó nők is lehetnek....
Ne irigykedj!
És a férfi motorozó nők világnapja mkikor lesz?
Ma van az 5. Női Motorozó Nők Világnapja.

Részletek a www.csajokamotoron.hu-n...

Jó móka lesz!
ELADÓ!
Méret:36-os
Sziasztok csajok!

Van egy méretprobléma miatt eladó Fox Switch nadrágom. Nem rám nem jó
Nade:
Fox Switch cross/enduro nadrág....rövid nadrággá alakítható (térdnél lezipzározható).
Cross csizmával és a nadrág alatt térdvédővel is simán hordható.
7/8 méretű ami kb 80 cm-es derekat jelent...külső szárhossza 108-110cm....belül...az ülepétől a száráig kb 85 centi

irányára 16.000 jó magyar forint

Sziasztok!
Sziasztok CSAJOK! Először is boldog NŐNAPOT! Van egy 48-as Berik kétrészes bőr ruhám. Cserélném 50-esre.
Boldog Nőnapot Motorozó Nők!
Köszönjük szépen!
Köszönjük.
Boldog Nőnapot Csajok
Csajok szombaton buli
Eladó a képen látható használt, de nagyon újszerű állapotban lévő kesztyű. Szintén 4-szer volt használva.
Fekete/fehér színösszeállítás, Bőr és cordura vegyesen.
Nagyon kényelmes viselet. XS-es méret van beleírva, de én inkább S-es méretre ajánlom.

Tiszta új, nincs rajta semmilyen sérülés!

Ára: 7 500,- Ft
Eladó a képen látható ÚJ! Bőr, protektoros Arlen Ness G-2126 motoros versenykesztyű.
Mérete: S
Eredeti ára: 29 900,- Ft
Jelenlegi ára 19 500,- Ft

Eredeti, ÚJ!