Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miku motorozás lesz-e,és mikor?
December 3.-án Tiszavasváriban is lesz.
Én 180 vagyok és a leggmagasabban is leér a lábam.
Akkor biztosan talajt fognék rajta
Ja,3 pozícióban lehet az űlést állítani.
2007-es és otthon oldom meg.
Jah és a tied mikori évjárat?
170 a magasságom. Leérek szerinted jól a CBF-ről? Szervizeket te hol oldod meg?
Nekem 600-as van és a boltba járástól a külföldi túrákig szinte mindenre.Év járat szerintem a pénztárcád függvénye,de minden évjárat jó.Ha több motorral túrázunk akkor nem én tankolom a leggkevesebbet,de nem költök alkatrészekre meg szervízre amit más típus igényel.Sokaknak a CBF az csak egy szürke egér a ködben,de nekem mindig fülig ér a szám ha valami más motorról vissza ülök.
A CBF is jelölt még nálam. Esetleg tudnál írni pár dolgot, tapasztalatot róla? Milyen évjáratban érdemes gondolkozni? Te mire használod?
Köszike!
Fel is keresem őket,nejem motorjára kellene újj huzat.
A Hornet pedig jó választás,igaz nekem CBF van de imádom.
Sziasztok. Kezdő (nyiregyi)motorosként egy 600-as Hornetet szeretnék venni. Esetleg nincs köztetek olyan aki tudna egy jó vételt? Vagy ha van olyan aki ilyet használ leírná a tapasztalatait?
Sziasztok. Én is nyíregyházi vagyok. Nem tud valaki egy jó 600-as Hornetet? Ez lenne az első motorom. Sok helyen olvastam, hogy ez az egyik legjobb választás kezdő motornak. Vagy van valakinek egy jó javaslata?
Sziasztok!
Valaki megtudná mondani,hogy motorkerékpár űléshuzatott ki tud készíteni nyíregyen?
Ha nem esik akkor én is megyek.De tényleg hova lettek a fórumozók?
Üdv Nyíregyháziak!
Nagyon leült a fórum, bár gondolom nyáron mindenki motorozott és nem a net előtt ült!
Remélem a mikulás motorozás nem marad el és csapunk egy jó kis kört és remélem nem kell akkor dolgoznom!!!
Üdv Mindenkinek!!!
Sziasztok!
Lassan itt a rossz idő, hideg aszfalt, valaki nem jön motorozni egy hosszabb túrára?
Én AGW a fiú passz.
Milyen márkájut vettetek?
Az aksi most trendi lett. Kezdte a fiam Zakopanéből mikor hazajöttünk másnap én, tegnap te meg egy másik ismerős.
Tegnap elmotoroztunk az Üvegtigrishez,hazafelé meg elhalt a 9 éves gyári aksim.Ezt nem tudta itthon művelni,ez így törvényszerű!?
Sziasztok, szerelőt keresnék Nyíregyházán, tudnátok ajánlani valakit? :-)
.asza,pont céges elfoglaltságom van!
Úgy látom egy kicsit halott a topic, de itt egy remek program lehetőség ;)