Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lemaradt a lényeg Win.7.alatt persze...
Sziasztok.
Tud valaki ajánlani valami programot amivel zenét lehetne..alá tenni video felvételnek...ami Mp 4.formátumban..1080..körüli felbontásban..készül...valami egyszerú..és letölthetőre..gondoltam..segitséget köszi előre is...
Írj egy mail-t, vagy hívj fel, hogy megbeszélhessük a részleteket:
peter (pont) pavloczki (kukac) gmail (pont) com
+3630 2366021
hát jelen pillanatba ki költekeztem, de attól függ menyit kérsz érte .
Van egy eladó GoPro HD Motorsport Edition kamerám.
Ha érdekel írj:
peter (pont) pavloczki (kukac) gmail (pont) com
Nincs valakinek valami kamerája eladó?
Hogyha, hasonló stílusban szeretnék válaszolni:
Akkor próbáld már meg értelmezni a leírtakat!
tehát használt sony 40 ért kártya nélkül! Új drift hd (nem ghost) 16*os karival 59900!
Te miről beszélsz? Jelenleg a Drift Ghost 5000-el olcsóbb a sony-nál. És normális esetben is csak 5tel lenne drágább!

akció
sziasztok! A sony hdr-as15 action cam-ről valaki tud mondani valamit? érdemes-e megvenni? Egy használtat néztem ki csak bizonytalan vok ez és egy új drift hd között! durván 15k val több a drift!
Remélem tudtok segíteni!
valaki tudna nekem segíteni kamerát keresek hobbi crossozásra magyarországon 15 ezer forintig aki tud valamit ajánlani az írjon mi a véleményetek a mini md 80ról?
Van egy GoPro HD kamerám eladó. Tapadókorongos felfogatással of korsz. Ha valakit érdekel, írjon egy mailt: peter (pont) pavloczki (kukac) gmail (pont) com
Esetleg tudnál feltenni képeket majd arról, hogy hogy/mivel oldottad meg a motorra rögzítést?
Köszönöm, asszem meg is rendelem!
én tőle vettem a kamerát és a tartalék akkut is...
http://www.ebay.com/itm/1100mA...
szuper, köszönöm! A pótakkut hogy találom meg?
Szia,
Akkut vettem hozzá tartalékot, ha jól emlékszem 9$ volt. Nem tudom mennyit bir. 3*20 percet tudtam felvenni vele a H.Ringen, FullHd-ben, nekem ez volt a cél.
Nagyon sok féle tartó van hozzá, tapadókorongos, öntapadós, kerékpár kormányra szerelhető..., de nekem ezek nem jöttek be. Nagy sebességnél rezonál. Én egy sima 1600Huf-os fényképező tartót alakitottam át, azzal tökéletes.
Felvételt nem töltöttem fel sehova mert nagyon nagy a file méret és nem tömöritgettem.
Tudnál pár infót írni a kameráról? Milyen az akksija? Meddig bírja? Hogy lehet felrögzíteni? Tudsz mutatni videókat amit ezzel. Kamerával csináltál?
Hozzáteszem, hogy a gopro optikája sem highend darab, bár azt állítják a hero3black-ről, hogy f2.8-as fényereje van. Sötétben még nem használtam, tehát sem a képminőségről, sem a zajokról nem tudok még nyilatkozni. De azért csodákat nem várok ettől sem.
Jó cucc a Mobius, egy haverommal vettünk mi is egyet közösen, erős szürkületben is meglepően jó filmet készít...
Ez rendben is van, nem azt mondom, hogy nincs különbség az előbb linkelt kamera és a GoPro 3 Black között, de az áráért igen-igen jó vétel ez.


Legszívesebben én is Hero 3 Blacket vennék, de kamerára nincs kedvem annyit költeni. Ha megérkezik ez a Mobius, csinálok minta videót
Srácok! Az, hogy valami, amit kamerának neveznek és a technikai paramétereiben szerepel, hogy 1920x1080-as felbontást tud, nem jelenti azt, hogy fullHD minőségű a felvétel, csak annyit, hogy a file 1920x1080-as felbontású. Aki kicsit jobban beleásta magát, az tudja, hogy az optika sokkal meghatározóbb a minőség terén, mint a felbontás.
Különben miért kerülne egy valódi HD kamera annyiba, hogy abból több, gopro3black is kijönne, teljes kiegészítőparkkal?
Aki olcsó és jó kamerát keres, annak ezt tudom ajánlani: http://www.ebay.com/itm/1080P-...

itt egy minta:
http://youtu.be/iyGYc1cAo9Q
Szia!Megvan még a kamera?