Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen Ajax79!
Időközben sikerült vennem egy vákuumtalpat,remélem azzal bírni fogja a tempót!
Már csak a tavaszt várom,hogy tesztelhessem!
Zoli32 nem tudom kinek szólt az írásod,de ha nekem akkor ez a kamera itthon is pont 30k!
Ha nem akkor elnézést!
Monnyuk ez a cucc ebay-ről 30-ért jön.
Postával.
Szia.
A leszedhetőségre nem tudok mit mondani, mert nem próbáltam.
Viszont nekem tapad rendesen a bukóra, 130-al mentem már vele és meg se kottyant a rögzítésnek. Nekem van a rögzítőn fülecske és oda kötöttem zsinórt, ha netán elengedne, akkor se vesztem el.
Köszi
SZia,
Nem áll le a felvétel. Pontosabban be tudod állitani, hogy darabolja, de ha van megfelelő nagyságú memoriakártyád akkor nincs korlát. 3*20 percet azért irtam, mert a motoros nyilt napokon ilyen az időterv.
Üdv.
Szia
Ez a 3*20 perc, hogy működik? Ugye nem áll le a felvétel ,csak 20 percenként új fájlt kezd?
Üdv
köszi! :)
Megnéztem a TeCsőn, az SJ1000 fényévekkel jobb az overmaxnál. Amúgy nem változott semmi az ov-n, karácsony előtt hoztam egy ügyfélnek és még a firmware verzió is ugyanaz volt, mint nyáron.
azóta már változott, SJ1000 et vagy sj4000 et veszek
Nekem volt. A Képe szódával elmegy, a mozgáskövetése közepesen gyenge de inkább darabos, a hangja jó lenne csak elfelejtettek ALC-t írni a firmware-ébe és nem szabályozza le a felvételi hangerőt ha túl hangos a világ, inkább rondán torzít, addig egész jó amíg be nem indítod a motort. A kamera lötyög a vízálló tokban, ki kell támasztani mindenféle trükkel és még a tetején lévő két nyomógombot is le kell finoman celluxozni különben már alapjáraton zörögnek.

Igazából volt már ennél sokkal jobb kínai kamerám de arra nem volt hazai garancia és majdnem ennyibe is került.

Ahogy Dandó Zolika mondta a magyar népmesék paródiában:
"Nem kifejezetten k.rvarossz viszont aránylag szar."
Szerencsére el tudtam adni egy ezressel drágábban, mint ahogy vettem a nagykerből.
Köszönöm Ajax79 a választ!
Egy ilyen kamerát vettem!
Ennél olcsóbban sikerült beszereznem!
Kaptam hozzá felragasztható talpat,csak nem tudom hogy mennyire megbízható,és hogy mennyire bírná a tempót!
Utána nyom nélkül eltávolítható ez a ragasztó?
Nem szeretném ha a tankomon nyomot hagyna!
Nekem sony actioncam van , adtak hozzá 2 féle felragasztható tartót.
Az egyik gömbölyű felületre (bukó), a másik egyenesre(pl:motorháztető).
A sisakra felragasztottam és tuti nagyon, vmi ilyesmi kellhet neked is gyanítom. Ha gopro koppintás, akkor biztos, hogy lesz hozzá hasonló rögzítési lehetőség eredetiben, csak elég drágán.
Sziasztok!
Egy-két jó tanácsra lenne szükségem!
Szert tettem egy GoProhoz hasonló kamerára,és szeretném a tankra rögzíteni!
Ki milyen módon szokta a tankra rögzíteni a kameráját,mi a legbeváltabb módszer?
van valakinek Overmax ActiveCam02 sportkamerája? tapasztalat felőle?
Köszi szépen maradok a sony vegasnál!Az müködik
Mint korábban írtam, nekem ez a program nem fut win7/64bit alatt. :(
Viszont mac-en igen, bár eddig még csupán a konvertáló részét használtam, én AVID-en vágok. De most csináltam egy 1080/60-as videót, lekonvertáltam 25fps-re és ezt nekem hibátlanul behozta az editor részbe, kép-hang egyaránt volt, exportálni is tudtam.
Tehát én nem találtam hibát.
Gondolom mások is inkább beszereztek inkább vmi komolyabb vágóprogit egy torrentboltból. Mondjuk Premier, vagy Vegas.
mindent átmásoltam!u.a.
csomó fórumban olvasom hogy ugyan ez a probléma másoknál is!
sajnos megoldást még senki sem írt.
De minden fájlt átmásoltál, vagy csak a videófájlokat? Merthogy a gopro magas fps-es módban készít a videófájlok mellé valamilyen adatleíró fájlt is, anélkül nem hajlandó kibontani a lassításokat sem.
A videófájlokat a VLC lejátsza?
720p 120fps ben vettem fel átmásoltam már a gépre is de onnan se müködik.
Passz, még nem használtam vágásra a programot, nekem még a régi studio van feltéve, ráadásul win alatt nekem egyik gopro progi sem fut, csak mac-en.

Csak egy gondolat: nem lehetséges, hogy 50fps-ben vettél fel, viszont csak a videófájlokat másoltad át a kártyáról?
Egyszer én is csak így másoltam és nem volt hajlandó megcsinálni a lassításokat. Amikor újra lehúztam mindent a kártyáról, akkor már működött.
Sziasztok!
vettem 1 gopro 3 black kamerát. letöltöttem a gopro studio 2 softvert hozzá.ha beteszem a programba a videot amit szerkeszteni szeretnék csak hangfájlként jeleníti meg.Ha valaki tudja mi a megoldás légyszi írja meg!
probáltam az mp4.hez nem tesz hangot sajna...vágni tudom hang nuku...
movie maker? vagy a leggagyibb megoldásként felteszed a youtube-ra és ott kiválasztasz vmi jogdíjmentes zenét, igaz, akkor az összes képhez tartozó hangod elvész.