Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menek ám én is
nem itt?
a vasút felé nem ?
ahol van a vasuti átjáró?
ahogy jössz be városfelé Győri uton,az első lámpák nál van a régi strand.azelött nemsokal van 1 kanyar jobra,és ott lessz a szinház
szinházat nemtudom merre van
strandot azt tudom hogy hol van de hogy az régi vagy uj azt nemtudom, alikhanem az a várkert fürdő
ott lessz?
ha fizeted a benzint
Felvonulásra ide érnél pedig xD
3ig.utána meg szentiváni fesztivál.este nyinnya
Meddig melózol?
meló .
de mindig ott gyűltek végül össze a PELC pálya előtti részen.ott volt valami kaminyon plató ahol haverék koncerteztek.mondjuk a gyülekező attól még lehet a színház előtt nem tudom.sose voltam
Felvonulás szinháznál kezdődik és ottis lessz vége,mint tavaly :)
Jössz?
ott a Petőfi sulinál lesz majd vége megint,nem ?
Cső.
Szinháznál lessz.A régi strandrál van
Utca nevét nemtom
De 100% h megtalálod
Én felvonuláson tuti ottleszek
holnap a motoros nap az pontosan hol lessz?
és ki megy pápárol?
azt tuttam hogy a tükröt elviszi valaki és már vasárnap már nem volt rajta, meg a lámpase
én sejtettem h lesznek ilyen faszkalapok akik nem tudják kihagyni .sajnos segíteni nem tudok
Jesszusom! Nagyon sajnálom ami történt! Aki ilyent tesz,annak levágnám a karjait,hogy többet ilyent ne követhessen el.
igazad van...

szijjjjjó!
Sziasztok! Ne haragudjatok ,de muszáj irnom,
http://www.sportmotor.hu/motor...
ezt az emlékmüvet a férjem emlékére csináltattam 1 hónapja! 2 napja kilopták belöle a lámpákat, és lelopták róla a tükröket! Egyszerüen nem hiszem el hogy ilyen emberek vannak! Ha valakinek van ötlete hogy honnan tudok szerezni bele másik lámpát, vagy hogy tudnám ugy megcsinálni hogy ugy nézzen ki mint elötte, akkor azt megköszönném! Vigyázzatok magatokra!
most már jóhogy,de azóta sok víz lefolyt a Dunán.meg a felső rakparton...
Hello Vicky
Hy evribodri
lassan inkább jó estét!
nah,eeeeeez gonosz volt.
adjál hozzá lóvét azt akkor menni fog .dugót kell bele nézni csak a hengert nem tudjuk h mi szóval így kurva nehéz lesz találni hozzá .nem én szedtem szét hanem a gedeon .inkább szétszedem minthogy széthulljon
minek szeded szét mindíg azt a szart?
álandóan szét van szedve
dugó, gyürü, csapszeg, lánc, lánckerék aztán had mennyen