Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogy szoktad.megint hazudol .csajval mivan?szúrod még ?
Deee szoktam :)
Gratulálok hozzá!...nagyon szép lett a kicsike!
aszittem már tesenem nézed sosenem a fórumot
Hát konkrét összeget hiába mondok,mert ismerősök munkája a nagy része,szóval jóval olcsóbb lett mint valójában lennie kellett volna!De szerintem amugy egy nagy motor viszi a lovét folyamatosan!Én már nem is merem kiszámolni,mennyit költöttem összesen motorozásra.....
mennyibe volt a mostani felújítás?
Húúúúúúúúúúúúúúú hát ez egy kihatatlan ajánlat...
van ithon simson hátsólámpa ha kell
az jobban nézne ki rajta
Hát a lámpa gyári,szóval Bolognába kell panaszt írni! Attól függetlenül nekem sem tetszik annyira,de majd télen tovább alakítgatom,és reményeim szerint jövő tavaszra éri el a végleges formáját....
a fehér csik az jó lett
de a hátsó lámpa szerintem nem illik hozzá mer igen szögletes
Halló
Akit esetleg érdekel töltöttem fel 3 képet az adatlapomra,a megszépült kicsikémről....
Ittvok
néztem a programokat
biztos jó lessz de én most nem megyek mer már korábban kellett volna tervezni
sátram sincsen
és ez a Töki gyerek merre van?
Halló!
Köszi Vicky!
Én már összefortam a Duki meg szebb lett mint valaha!Ha már muszáj volt festetni stb,akkor a saját ízlésem szerint csináltattam!Majd rakok fel képeket... Ja igen jövő hétvégén RTS rendezvény lesz a szlovakia ringen,és vasárnap du 15 orától,este 18ig 50 euróért lehet pályázni akit érdekel!Mivel a versenyigazgató jó ismerősöm,mi kirándulás gyanánt szombaton kimotorozunk körülnézni!Aki esetleg gondolja,az csatlakozhat.... Én mennék sárvárra is,de pont melózok szóval... :(
A városban a vár területén minden évben ,nagy találkozó szok lenni.-Iggen jó buli,....
nem tudok róla hogy mi lessz sárváron
Hello, mindenkinek, Lesz valaki aki készül hétvégén Sárvári motoros találkozóra?-ha igen dobjatok 1 üzenetet, szivesen csatlakoznék.-Zoli.
Ohhh, most olvasom,hogy mi történt. Jobbulást mindkettőtöknek!
óbaszki
a lényeg, hogy nem lett komoly bajotok képet azért tehetnél fel
Hat sokat nem tudok mit mondani,elcsúszott az eleje,mert hideg gumival döntés közben durván rá kellett,hogy fékezzek,és persze rövid nadrág,pólóban toltam pont akkor!Szerencsére lassan mentem szóval akkora baja egyikünknek sem lett,és már meggyógyultunk.Nekem duplán fájt,mert nem csak bőr nem maradt rajtam,hanem a zsebembe is nyúlhattam,hogy megint szép legyen a kicsike!Hát ez van.....
mi történt?
Így van!
piros motor, piros kabátba volt
Ő egy nagyon jó barátom akit láttál!Hívott de én ma szolgálatban vagyok!