Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

á nem mer mától drágább a benzin
ma is az van
hámongyuk lehet.én sepciel 2 részes,póló,termopulcsi,melegítőgatya,kesztyű,csizma,sisak.csak a sálat felejtem el mindig és szétfagy az állam .ma még motorozós idő volt
a dzseki alá nem egy pólót kellett volna csak felvenni... gyanítom ez volt a gond
az h hiperérzékeny vagy arról nem tehetek .én ma megyek 1 kört megnézem mi a szitu
még nem nem 100% hogy megyek, időjárás függő. pénteken gurultam egyet, szombatra már fájt a torkom, és takonykóros lettem...
mondjuk akkor nem lenne nehéz megismerni téged .mikulássapit vetté ?
na hagyjá
ha index is kell akkor meg majd mindig kirakod a kezed.vagy réken volt olyan táborozós lámpám amin volt 1 olyan sárga rész is és egy idő után villogott.vagy biciklihátsólámpa sárga búrával/ledekkel.
nincs kicsukva
mer gyünnél ide?felszigszallagozol 2 zseblámpát és meg van oldva
normálisan fel volt rakva, csak nem emelőszemmel, hanem a lengőkaron támaszkodott meg az emelő... úgyhogy csináltatok emelőszemet is egyelőre még törhet a hátsó idom, púp... a többi viszont "csak" sérülhet, de azt sem szeretném

dec 5-re rendbe kéne vágnom, fellámpázni, stb...
Sziasztok!
akit érdekel....
II.Győri Mikulásjelmezes Motoros felvonulás
legközelebb támaszd neki a falnak
szerintem akkor is el kéne adnod ...vagy legközelebb normálisan felrakni emelőre .már úgysincs rajt olyan ami törik, nem ?
lesz még ilyen... egyébként mára virradóra meg a garázsban lecsúszott az emelőről, és nekiborult a falnak
még jó hogy nem vagyok babonás
Húúúú ezt nem is tudtam!Végül is nagy kaland,én is a saját hülyeségemből csúsztattam meg még a nyáron!De az nem is motoros aki még nem ismerkedett meg közelebbről a flaszterral! Ráadásul egyikőnknek sem ez volt az utolsó,csak nagyobb baj ne legyen,a többi meg hát.......
előre egy kerek lámpa,a beömlőt megrövidíted és kész
hagyd igy
vedd le a pupot
huzd föl a segédvázat
enduro kormányt meg fejidomot rá
aztán kész a stunt busa
lehet, hogy marad így?
Busa café racer
volt egy aprócska csúszásom, ami a saját hülyeségemből következett
de már ennyire egyben van
Te Ridingsoul!Már akartam kérdezni mi történt veled,hogy foltozgatod a busát?De ne kapkodj,mert elnézve az előre jelzést normálisan már csak tavasszal fogunk menni! :(
Halló
Hát jo,hogy nem jöttetek Csesznekre,mert az erdös részek nem száradtak fel! Ugyhogy huztunk tovább a balcsira!
nekem még össze kell rakni a madarat, egyelőre a deknihez kéne tömítés, aztán olajcsere... és átmenetileg kész lesz