Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg ott már volt egy kis föld is az úton, jobb oldalon... elég érdekes formában
akkor lehet hogy valamelyik mégiscsak elcsúszott?
hát lehet hogy így lesz!kössz a tanácsot!
igen.azok ott álltak még akkor is mikor hazamentem csak ott állt a mentő is
szerintem legközelebb ha mész oda majd eszedbejut hogy előbb nézd meg az utat
de nem volt kedvem se időm arra hogy először végigmenjek rajta megnézni aztán utána Go!
ja én Veszprém felől jöttem és a cseszneki pihenő fölött volt egy meg utána nemsokkal megint egy.a kanyar után állt 2 motor nem tudom miért. esésnyom nem volt szerencsére.
az szokott lenni
főleg ha lefelé jössz azon az oldalon van sok pont a kanyarba
én először csak lassan szoktam menni hogy megnézzem hol mijen az ut aztán utánna már gyorsabban megyek ha már tudom mire kell figyelni
kalev elvileg Écsen volt.mi is láttuk azokat a csíkokat.2 kanyarban is volt.meg mikor mentem hazafelé akkor láttam 1 mentőt is azután a kanyar után meg egy rendőrautót.meg akkor szórták fel homokkal
basszus ma majdnem eldobtam a gépet ott a cseszneki szerpentinen.volt valami olajos trutyi a sávom közepén és rámentem meg is csúsztam de szerencsére nem lett nagy baj.
kalevet mintha Eplénynél láttam volna téged meg mikor a Cseszneki pihenőben álltam.én is gurultam délután egyet.
...alig értelek utol
Pár kép máról... meg a ráadás
attól függ ki kérdezi .ha te kérded akkor kalev nem volt.dh volt a Riding-al meg még 1 Busával.ott is hagyta őket a CB-vel .meg volt arrafelé gedeon is.de ő még dh-ék előtt.te motorral voltál?nem nagyon tudtam figyelni
kalev meg dh nem voltatok ma csesznek fele olyan 4körül? láthattalak titeket?
nem voltak hajabusák
miután 2x telefonoztunk h hol is vagyunk .mondjuk átbasztalak mert mikor hívtál akkor már nem volt rajtam a Keleti mert meleg volt
max küdd el a tiédet.mondjuk msn-en megírhatod offlineba.én meg megcsöröglek ha megnéztem
pedig 'ctrl-c ctrl-v'ztem uh oda kell h érjen
még én is megtaláltam! (3x-ra)
Boldog nyulat mindenkinek és sok locsolót!
ide még nem ért na mindegy, levadászlak így is
ennyire azért ne akarjál megtalálni .eeeeeküttem .amúgy tényleg nem lesz nehéz.fehér csiszolt festés,Hondás ruha Keleti felirattal a hátán,a motoron meg sok nyuszi
meg fogod találni
matt fehér a motorja meg keleti felirat van a hátán
mailben küldd el a számod, ha mégsem találnálak meg (adatlapomon)
eddig nem akartalak megtalálni... most már igen