Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát van még mit fejlődni de jó lesz!
sosem feltételeztem volna ilyet
az egész saját ötlet .nem loptam sehonnan
fasza
hellokitty kell a motorra!amúgy fasza
nemrég hallottam a rádióba hogy most hétvégén szombat és vasárnap nagy akciók lessznek a pinkmotorsnál tatabányán
sőt depi is.meg öri-hari

na itt a plakát.ha nem tetszik csinálhatok másikat is
"öngyi" leszel mielőtt odaérek?
hát ezt már sosem tudjuk meg
..annak nézek ki?vagy mi lett volna az 1. mondat vége?
annyira,mint amennyire..
nem is vagy te olyan hülye .én meg csinálok plakátot...nehogy már csak a pápaiaknak legyen
a követhetőség kedvéért csináljuk így:

2 napos pápai fórumtalálkozó bakonybélen,

május 14-15:
fzrmesu
Ridingsoul
Vicky?
dhfear
kalev
.
.

május 21-22
fzrmesu
Ridingsoul 20%?
Vicky?
dhfear
kalev
.
.

várjuk az update-et mindenki részéről
nekem is jó elméletileg mindkettő.ha 14-15 akkor szülinapot is lehet ünnepelni mert 10-én van! szóval még egy ok az ivásra!
nézdmá' csak meg kell piszkálni egy kicsit a szervező brigádot, mindjárt előállnak valamivel 14-15 jó lehet, 21-22 lehet hogy esküvői fotózás, de ez még nem 100%.
majd valahogy megoldom a dolgot.
ne szólj bele nem telefon


szóval arra jutottunk h május 14-15 az egyik időpont, ill május 21-22.kinek melyik lenne a legjobb.az írja meg .a részleteken még dolgozunk majd h mit hogyan mikor meddig merre hányévesakapitány
nem kalevval van itt a gond
oszt a május is hol van még ?majd ha lehet már este kint aludni a sátorban.ennek kiderítését rád bízzuk.szóval innentől kint alszol 2 naponta a kert végibe .kalevval nem egyszerű bármit is megszervezni
autóval max. akkor ha a picimocimmal történik valami... de nem fog
jó lenne ha nekiállnátok... pl. májusban már bőven jó lenne. De hát ha lusták vagytok...
ha autó akkor lehet bográcsozás ...ja igen és te hozod (gondolom ezt tiszta volt ).hova szervezzük még?azt sem tudjuk jövő héten mi lesz
hát az még attól függ mikorra szervezitek... ha szervezitek egyáltalán motor/autó egyben, remélem addig is így marad... úgyhogy valahogy csak elevickélek oda
majd jössz stoppal
hát szerezzél valamit mert ti a Riding-al nem hiányozhattok