Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen.
Szegény szomszédok biztosítását is neked kellene fizetned.
A baj ott van, ahogy leírtad. Az, hogy egy kábelt a föld felszíne alá be tudsz ásni az egy dolog. Az, hogy ettől aztán villanyszerelőnek hiszed magad, na, az a baj. Különben nem kínoznád az mvm-es haverodat.
Ha így nézzük, én tök jól tudok repülőt vezetni meg mondjuk... szülést is levezetek, akár ikerszülést is.
(Amúgy nem tartom magam okosnak, legalábbis nem tettem ilyen utalást ilyenre.)
Porszivóval át kell szivatni spárgát
az ellenzékiség abból áll, hogy zsírhülye az összes, csak most már ők szeretnének lopni
286-os xp-m van 20 mega winkóval elég fasza bírja nagyon(meghajlós)
recsket csak be kéne indítani (gondolkodós)
ott gyorsan átszellemülnek az emberek 😅
felújításokról szoktam készíteni képet a villanyról, vízről meg pláne van füzetem is, hogy mi hol hány centire jön. Aztán elmondom a bérlőnek, hogy lehet furkálni ha nagyon muszáj de előtte egyeztessünk,mert egy törölköző akasztóért nem akarok kibontani két sor csempét, hogy össze presseljek egy 5 rététegűt amit a hülye kifúrt. Kábelokat sem akarok újból huzigálni, mert a tv tartó konzolt felcsavarozta az elképzelt helyre (kezeit széttáró)
👍️
hát pedig egész sok mindent megcsinálok attól függetlenül, hogy te magad milyen okosnak tartod engem pedig milyen hülyének nézel. Nem egy kastély villamos hálózatát kell bekötnöm pofon egyszerű dolgokat kell megcsinálnom(kezeit széttáró)
Most ahol építkezem oda is kell a hosszú behúzó, mert legalább 100 méter symalen van a földbe eddig egyet húztam be(szemeit körbeforgató) És azért vagyok szerencsés ha elakadok valamibe van mvm-es haver felhívom elmondom, hogy mi a helyzet a legtöbb alkalommal tud segíteni telefonon. Amikor kész vagyok egy munkával átellenőrzi mit csináltam. egy 12-15 modulos dobozhoz meg oda is engedem, hogy hagy fejezze be ő amikor már minden kábel összefut általam egy helyre (kezeit széttáró)
Én nem hiszem hogy ez a minden apró faszságról 150 kép normális.......szerintem egész nap csak.fényképezgetsz a nap minden mozzanatáról. Ehhez már lassan a nasa szervere kell, hogy elférjen😃
Toronyba biztos van baj ,mert van rokon Kanadába ki válságosba éli meg az őrületet ott (óvoda nagy csoportos)
De beszéltem olyannal aki Francia országba él és hasonló agyrémről mesél (általános alsó tagozat )
De tudom tudom álprobléma 🙃
A másik ha nem tudod hogy kire cserélnéd akkor mi a vergődés tárgya 😂 hát édes egy komám erre céloztam a tini klímavergődéssel . Sírsz-rísz hogy nem jó , kb ennyire terjed a tudomány toronyba 😉 😂 😂
Gyönyörű.
na találtam képeket tavalyról. Szóval a fészert most én húztam újból és kötöttem be(kezeit széttáró) 4 ledlámpa 2 kapcsolóval és van 2 konnektor. Ennek csináltam egy kapcsoló dobozt(kezeit széttáró) A véséssel csövezéssel gipszeléssel, kábelbehúzással, vagózással szerelvényezéssel együtt volt kb. 1 egész nap. Ja még szedtem ki áramot az asszony kertkapu nyitójához, mert annak a vezetéke is porig égett. Symalen csőbe megy a földbe. Szerencsére amikor kábelbehúzot vettem annó mellényúltam és véletlenül a 21,5 méterest vettem na ide kellett(kezeit széttáró)
A lomizásból ennyi jött össze, na.
Nem a bojler mint a tűz okozója, hanem az a személy, aki úgy szerel bojlert (valahol) ahogy láttuk és maga a tűzeset megtörténte között vonok - és szerintem bizonyosan jó - párhuzamot.
A rendszerhiba mindössze az, hogy az arra alkalmatlanokat és a hazaárulókat nem a megfelelő módon kezelik.
Az egyik az enyém élvédőt szoktam vele vasalni(kezeit széttáró)
A többi az asszonyé mániája a vasalás(kezeit széttáró) Már egyszer vettem neki egy ipari pfaff vasalógépet azt meg nem használja, úgy hogy itt mondtam neki rakja fel a jófogásra új ára kb. másfél milla ez egy idősebb darab de hibátlan 3 kilóért vihető(kezeit széttáró)
mit csináltok ennyi vasalóval?
nekünk az van még mindig amit egyik rokontól az eljegyzésünkre kaptunk, szerintem az kiszolgál minket
igaz néha évek telnek el hogy be van kapcsolva
a bojler a házban van(kezeit széttáró) Ami meg kigyulladt egy melléképület az udvar másik végében 😂
Mond el fricikém mi tett téged bizonyossá? Hirtelen nem tudom melyik műveletre gondolsz olyan soxor emlegeted (gondolkodós)
Amikor 4-5 évente a bojlert kitakarítom vagy amikor felkerült a napelem és a bojlert levettem az éjszakairól és adtam neki hálózatról áramot(kezeit széttáró) Olyan túl sok mindent nem csinálhattam rosszul 1 doboz megy be a mosókonyhába arról levettem a három színt. Mind szín a színre ment és szépen kábelcsatornában elvezettem a bojlerig(meghajlós) Kéri tanácsára kapott egy időzítő kapcsolót(kezeit széttáró) Előtte meg lepróbálta 8-10 ezer wattnyi fogyasztóval, hogy egy óra múlva melexik e valami(kezeit széttáró) A sodrott kettőfeles amivel húztam az tudtam, hogy nem fog a dobozt időközönként lövöldöztem pisztolyhőmérővel nem volt számottevő a változás így jóváhagytam(kezeit széttáró) Egyébként meg nálam szinte konektoronként van kismegszakító az óraszekrényben van szerintem 40 darab(szemeit körbeforgató)
Nincs hát rendszerhiba! Én meg a sárga villamos vagyok! Hát hogyne, teféle...
Ezt mondom már régóta, ebben rohadtnagyot alakított a fityesz! Nincs ellenvélemény nincs kritika, mert az már büdöslippsibuzistb.
És a hívek már ugranak is!
Sőt már át is műtötték volna őket fiúból lányt, lányból fiút! Ugye? 😆 És ezt el is hiszed? Van baj a toronyban!
Kire cserélném? Hát ez az... Van igény a magyar nép részéről arra hogy ne egy következmények nélküli ország legyünk? Nincs? Akkor ezt érdemeljük...
Nincs rendszerhiba.
A gyerekedet NEVELD te, a tanár majd oktatja. Azt is úgy - elvárhatóan - ami az alaptantervben van. Az, hogy a teféle öntudatosok a saját kötelességüket mással akarják elvégeztetni és ez egyrészt a valódi oktatástól von el pénzt, időt és energiát, valamint az, hogy a teféle öntudatosok miatt a tanáok egy része búcsúút int a pályának, illetve látva a kialakult helyzetet inkább másfelé pályázik el, az nem a rendszer hibája, hanem a teféle, szülői kötelességét nem, vagy részben teljesítők bűne.
Bocs de te olyan vagy mint egy tini klíma aktivista 😂 aki ha hozzá ragasztaja magát a betonhoz vagy lehúgyoz egy drága festményt ..............................akkor tisztább lesz a levegő 😂 😂 😂
Orbán így úgy de kire cserélnéd le ??????????? Ember gondolkodj máááááááááááááár 🙂
8 évet hazudozott a másik oldal lopást most is csinálják ,ha még ők vezetnék a országot most felguggolva behúzót nyakal szaladnál a gyerekért a iskolába ahol jól lebasznának ha véletlen egy kisfiún nem tudnád beazonosulni hogy kis lányom vagy kisfiam meg szólítást alkalmazd ...................mert ő hercegnő 😉 😂 De hát a szép kerek virágzó bolygón csak nekünk rossz mert diktatúra van 😂
Bazz, ennyire értetlen nem lehetsz?!? Ki szidta a tanárokat, én biztosan nem!
Kinek lenne felelőssége, sőőőt, kötelessége tenni az ilyen rendszerhiba ellen? Csak nem az aktuális HATALMON lévő kormánynak? több mint 13 év, hallod? 13 amiben tovább rohasztották, és a szlogenjük alapján "folytatjuk". Hát rohadtjó... Pont hogy megértem a tanárokat. Meg kell válogatni rendesen őket, aztán jogokat adni nekik, ha szülő hepciáskodik legyen olyan büntetés, mintha bármilyen "szervet" cseszegetne. De akkor nagyon meg kel válogatni őket!
Ha abban a fészerben volt egy szabványosan kialakított világítás, az szinte tuti nem okoz tüzet. Ha "hozzáértő" által szerelt, akkor az már lehetséges ok, illetve tákolt elektromos eszközök voltak a máskülönben jól kiépített hálózaton, az szintén.
illetve ha belevág a villám.

Tehát az, hogy minden fasza és mégis tűz keletkezett, olyan szerintem nincs. Az, hogy a sok szabálytalanság miatt melyik volt a konkrét kiváltó ok, illetve a sok lehetséges nem megállapítható, az nem változtat a tényen.
A felsorolt égésgyorsítóként szereplő festékanyag ezen már nem változtat.

Halkan megjegyzem, hogy a bojlerszerelésedről saját magad által mutatott kép engem azért egy-két dologban bizonyossá tesz, ebből az egyik az, hogy azt a tüzet nem a tücskök ciripelése közben a a szárnyaik alól kipattanó szikra okozta.
Hát ha már politika topic, tulajdonképp a magyar oktatást is a te kedvenc brancsod baxta szét... mikor egyfolytában a liberalizmust propagálják az oktatásban, pedig valljuk be, annak diktatúrának kéne lennie - ahogy az volt 20 évvel ezelőttig (vagy téged megkérdeztek harmadikban, hogy "Pistike, mit szeretnél tanulni, háromszögecskét vagy a kutyusokat inkább?")
...de ugorjunk a mába: ki az, aki mindenhol azt nyomja, hogy milyen rossz a tanároknak, milyen rossz az oktatás - közben nagy szerepük van abban, hogy ilyen lett...