Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

HA véletlenül valaki szeretne barátnőjének/párjának egy jó és olcsó cordura kabátot Nézze meg a linkemet:

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Szeva!

Bocs, hogy csak most válaszolok.

A pólók kitűnő minőségűek, semmi gond nincs vele, nem ilyen kínai szarok.

A posta pedig sajna ennyi, futár viszi ki őket.
Eladó keveset használt XXL-es Spool motoros textil kabát. Kivehető thermo bélés, váll könyök gerinc protektor. Fekete színű.
Tel.: 0036305204066
Vadi új Schoeller kesztyű eladó, igen jó áron!
A postát én állom!
Érd: tyt001@freemail.hu ; 70/6199777
42-es leharcolt Swift csizma 6000-ért eladó.
Szia!
Kb 3 hét.
mennyi idő alatt jön meg..a reálisat kérném kamu nem érdekel.
Hello! Eladó hibátlan állapotú női dzseki: 29.000Ft-ért.
Valaki tudna ajánlani 25-35 ezer forint értékben zárt, vagy felnyitható állrészű bukósisakot? link, kép és hogy hol tudom beszerezni. Köszii!
Sziasztok!
Tudna esetleg valaki segiteni? Alpinestars Supertech R-t keresek
41-t,feketét. A német 280€ alatti áron.
Üdv,csako.
A reális ár 20.000 Ft. ahogy nézem a külföldi honlapokat, lehet itthon olcsóbb a fokt-nál.....
Sziasztok!
Érdekelne valami ruhatisztítóról, illetve javító, méretre igazító cég. Ha valaki tud ilyenekről, legyen oly kedves írja be a cég adatait!
Köszi
Sziasztok! Van pár eladó bukósisakom, mind nagyon szép állapotban van. Vigyétek, mert kell a pénz az ARAI-mra.

X-Lite X801 L-es 33e ft, Shark S500 van S (kék) és L (ezüst) 13e ft/db, SHOEI S20 L-es 18e ft. A kisebb Shark az asszonyé volt, alig ment vele párszor. A SHOEI -t meg ha nem viszitek el megmarad a Schwalbe-hoz!
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Shark S-500-hoz keresek plexit reális áron! (gyári átlátszó helyett)! 06202529322
Kamu sisakkal még nem találkoztam. Nemrég rendeltem egy srácnak Shar RS3-at 36.000 volt kintről + vám, és még mindig olcsóbb volt mintha itthon vette volna több 10.000-el.
Eladó!
Dainese T3 52-es 2részes bőrruha piros-fekete szürke (apró kopás az alkaron).
45ezer magyar forint
Új Arlen Ness 52-es piros-fekete-fehér:
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Na erre annyit, hogy ismerősöm is vett "eredeti" napszemüveget, bemérette, és tökéletes védelmet nyújt UV ellen. Szóval nem minden szar ami kínai, és olcsóbb mint a boltban. Pláne hogy már szinte mindent Kínában gyártanak.
Jo de én mondjuk arra gondolok, hogy mondjuk 3500ft-ért vettem Ray Ban szemüveget ami itthon 40 ropi. ugyan ugy néz ki mint az eredeti, de biztos, hogy hamisítvány kínai szar. De azért a biztonságomat nem kockáztatnám ezért....
Nem hiszem hogy hamisítvány. Én pl. a bukómat /HJC FG-15/ rendeltem kintről, tavaly májusban, postával, ajándék füst plexivel 42e volt. Most kb. 36-38e az angol ebayen. Itthon a duplája, ha a plexit is beleveszem.
Szevasztok!

Cross bukot szeretnék venni. Ebay-en túl olcsók.... beváláljam vagy tuti hamisítvány?
60.000 helyett 35,000Ft HJC AC-MX CONTACT
40,000 helyett 12,000Ft HJC CL-XS
130,000 helyett 85,000 SHOEI Hornet-DS

szerintetek megéri? vagy valaki rendelt már onnan drágább dolgokat? mert én eddig csak matricákat meg ilyen aproság
okat. ami pár 1000 ft.