Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Megoldható, Az Óbuda center neked megfelel? Hétköznap melyik nap lenne jó neked? Mikor? :D tudsz küldeni róla pár fotót? (úgy is légyszi, hogy a kezeden van)....:D Miért adod el? :D
széles utat!
Krisz
Sziasztok!
Eladó egy Kawa Monster, M-es felső!
Ár 16000Ft!
06303210309
bali105@t-email.hu
Hát én majd 10 centivel alacsonyabb vagyok nálad, meg kilóban is kb 10el könnyebb.. nekem a berik bőrkabátom 50-es, és passzos teljesen!
Szia Kreisz.
Megoldható, de Esztergom nekem messze van időben, ha Pesten jó akkor ok.
Szerintetek milyen a ruhaméretem?(kétrészes bőrruha)
178cm és 73 kiló vagyok.48 vagy 50?
Volt egy spidi bőrruhám 52-es de azt eladtam mert kifogytam.
Szerintem a 48-as jó lenne, szeretem ha kicsit passzentosabb a ruha és nem lóg a valagamon
Szia! Érdekelne az alpin kesztyűd! Megvan még? Személyes átvétel megoldható? ( A méret miatt)
Üdv.: Krisz
Hívtalak, csak nem vetted fel!
Üdv Urak!Van valakinek SHOEI RF200-hez plexije?Megmaradt készlet,vagy"elrakom jó lesz valamire"? Esetleg forrást ahol beszerezhető?Köszönöm előre is!
Új minták kerültek fel!

Aki szeretné magán tudni a kedvencét, mikor nem bőrruhában van, válogasson, szerkesszen kedvére!

www.motoros-polo.hu
van belőle fekete is....de ez jobb nyárra, nem szívja a meleget...
Fox bomber, most készülök rendelni hétfőn. 7000 Ft. Ezt használom én is egész nyáron, sőt már most is.
Jaa! Cruiserem van, sportost nem szeretnék!
Hali!
Érdeklődnék a jártasabb harcosoktól, hogy valami klassz nyári kesztyű lenne valakinek? Szeelős, protektoros kellene elfogadható áron !
Szerintem az Sp1 túrásabb és tartósabb, kevésbé merev. A GP pro az merev, vékony tenyerű, mert sportkesztyű.

Pénz kérdése a dolog.......és a felhasználásé....

Apum hol itt hol ott dolgozik, de ha előre utalsz akkor vállalom a posta díját és elküldöm neked.
Sziasztok!
Yamaha moto Gp M,L méretben,Kawasaki Monster Gp M,L,XL,Rizla+Gp L,XL 17000/db áron rendelhető!
Monster Energy kapucnis pulcsi négy féle hímzéssel 12000Ft/db!
Továbbá utcai motoros kabátok rendelhetők.Pólók,ingek!Írd meg mi kell és küldök képet és árat!
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 13000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
06303210309
bali105@t-email.hu
Szia egyik barátomnak kéne vagyek kesztyűt,de olyan kéne ami nem egy szezont bír(mondjuk mindennapos használatnál)
Melyiket vagyem neki az sp1-et vagy a gp .
Ha megvan aszín e rendelnék ok?
Meg apukád feltudja még hozni vagy valaki?
Sziasztok!

Eladó Agv Stealth bukósisak 20.000 tisztességes magyar Hufért, de eurot is elfogadok vagy más deviza alapú fizetőeszközt.

További részletek hirdetésem alatt!

Üdv: Norbi
Ha kell valakinek Alpinestars GP Pro 20.000-ért (full fekete, fekete-fehér, kék-fehér, piros-fehér színekben, M L XL XXL méretben), Alpinestars Sp1 16.000-ért
vagy Fox Bomber 7000-ért (fehér vagy fekete színben) akkor dobjon egy emailt, mert hétfőn készülök rendelni pár darabot .
Erről a ruháról semmit, de a Madif egy jó, megbízható márka. Én LIKE-olom!
Sziasztok! Skacok mit tudtok erről a ruháról? http://auto-motor.vatera.hu/al...
Köszönöm ha valaki kommentelná
spool kordura szett, 2xl-es, 26.000.-Ft
56-os Berik 2 részes, irányár: 65.000.-Ft
nekem suomynál megoldott.... de ugy tudom hogy a sisakoknál (a suomynál pl) 2 hély méret van és 5 szivacs méret XS,S az az első hély méret, M, L, XL a második sisak méret, tehát L esből nem tudsz Seset csinálni... de ez suomynál van igy!
Sziasztok! Segítsetek abban, hogy Shoei Raid bukó méretét arcpárna cserével lehet csökkenteni? L méretű és M kellene. eladni sajnálom ezért:(
A héj méretekben van változás ennél a típusnál?

Köszi