Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Határozottan fejlődik a srác.Már nem kell annyit várni rá.

A többi meg mint mondtam nem az én dolgom.

Motorozni szeretek,a többit meg mindenki oldja meg maga közt.Bár nehéz leszervezni egy jó túrát ezek a dolgok miatt.

Ez nem megy azzal,amaz meg emezzel.

A másik három meg az 5. miatt.
Na mindegy.

Jövőre tuti futóstól elhúzok kocsival egy jó szigetre.
Persze, ez a mi dolgunk. De az én időm én osztom, és ilyen emberekr nem pazarlom. Nem vagyok a falból jópofizós fajta, és visszahallom, mi megy a hátam mögött.
jaja
A piros SV-s gyereket le is hagytam az úton, nagyon nem szerette volna, zárta az íveket, de csak megoldottam Mondjuk vicces volt, amikor elkezdett 70-nél kiülögetni


Ez nem az én dolgom.

Csak érdekes volt.............állunk.............vártuk a csapatunk többi részét.

Mondom jé ez a B-king pont olyan mint macié.

Vicces volt mert tényleg a tied volt.
Nem vagyok beszélőviszonyban Sanyival. Az egyik ügyemben szarban hagyott, tanú lett volna, egy motormentéssel kapcsolatban, úgyhogy nem nagyon keresem a társaságát.
Persze.
Ott álltunk egy kanyarban.

Zadarban melettünk parkoltatok le.Rami még dumált is velünk.Ti nem.
igen? Csak nem Sanyiékkal voltál? Ott kicsit lemaradtam a többiektől, fényképezgettem, kényelmesen közlekedve
Horvatban lattalak akkormeg nem bomossel.
csak aztán nehogy te törölgesd a szemed, ha otthagylak kanyarban
Ahogy olvasgatom a fórumot a csapat nagy része csak egyenesben használja a motort.
Ha szabad javasolnom, augusztus vége legyen, most műtöttek, egy darabig nincs motor. Persze ez önző szempont
Valaki dobjon fel egy időpontot ..
Csak valami laza 3-4 órás dologra gondoltam
Hogy nézne az már ki Bélák között egy bömös aztán meg ott a következő kérdés tudnád tartani a tempót és még egy nem szeretnénk törölgetni a szemed, hogy vissza, sírd szegény b-k ingedet, amit hűtlenül eladtál, na, komolyra fordítva aszót szerintem nincs itt olyan ember, aki ne látna szívesen
jöhet ex-Bkinges is majd?
Jó az ötlet mikkor hol merre a kérdés
Sziasztok!

Én is csatlakoznék.

üdv.

R
szevasztok! ha lehet én is beneveznék egy béla talira és gurulásra
Erdélyben voltam, qrvajó volt, hatalmasat csapattam. Egyedül motorral, többiek ott voltak már autóval.

Én azért rakattam be, mert kíváncsi voltam mit tud a Bestia ha leoldom róla a láncokat.
megbeszélhetjük!
Nincs kedvetek egyszer összefutni?
Kisebb Béla tali?
Hidd el sokat számit a power Commander
Sokkal szebben jár a moci töle egyenletesebb,jobb gázreakcio
Hogy megéri e? Nem, nekem volt már motoromba,max akkor ha évekre tervezel,és akkor is 4 térképesnek van értelme
azért azt mi King tulajok (te csak voltál) tudjuk, hogy ez a móci rendesen el van, túlozva ember legyen, aki megüli még soha nem húzattam ki üveghangig ha oda csapok neki akkor a kormány inkább kapaszkodó úgy húzz hogy le esik a fejem +10Le egyel talán nem hiányzik még a hegyekben sem a -1 liter ok de mire kifizeted belerakatod és lásd nem tökéletes szóval ez az én véleményem csak leírtam
a tiltáskivétel azért jó, mert 1-2-3-ban is leadja a max teljesítményt, ami a power commanderrel fogyasztásban -1 liter, + 10LE alsó nyomatéktartományban.
Üdv Jó választás a Doki gépe kellemes együttlétet
Csak olvasom és nem értem! Mért kell a Béla királyba beletenni a tiltás blokkolót kinek nem elég ez a teljesítmény!? Vagy van itt köztetek olyan, aki ki tudja motorozni, amit ez a motor alapból, tud? Mert az előtt én
Láttam ma a 71-es út tihanyi leágazásánal héderelni egy Királyt, 2 másik motorral...innen valaki?
igen, ott vannak. Mondjuk én nem nagyon mentem vele rövideket, csak túrára, valszeg azért is tapasztalod többet.