Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez aztán a B-king tali!
Sziasztok,màsik kormányt szeretnék a bkingre,van e olyan aki màr cserélt rajta?Ha igen milyet ajànl!Én alacsonyabbat,ès vastagabbat Szeretnèk bele tenni,szereintem kènyelmesebb lenne,s jobban is mutatna!
1et beizzítok, puding próbája az evés.
Procycle a gyártó.
Dry lube kettenspray a neve.
Kiváló termék, én használom.
Alakul a molekula...
Gyártó, típus? Ha oké veszek!
18000 km-nél szerviz /kezelési utmutatóban benne van /
-levegőszürő, olaj, olajszürő csere
- a többi pedig ellenörzés /gyertya 12000km-nél csere/ benzincső,gázbowden holtjáték, fék, fékolaj,fékcső, stb,stb.
A kuplungkosár miatt nem tudom, hogy volt-e visszahivás, de érdemes ellenőriztetni a kosár lefogató csavarokat mert kilazulhatnak és abból nagyobb bajod lehet. Leveszik a kuplung deklit, még az olajat sem engedik le és a csavarokat menetrögzitővel bekenik majd vissza és kész. Nézesd meg a te érdekedben. Lehet, hogy nincs meglazulva, de akkor is csavar ki -menetrögzitő és csavar vissza. A fesz.szabályzó visszahivása volt tavaly. Azt kicseréltetted? Mert ha nem azt ingyen és bérmentesen ki kell cserélni nekik. A fesz.szabályzó alulméretezett volt és megolvad /mint nekem /. De ha jó akkor is cseréltestd ki!
Van nálunk száraz láncspray a kínálatban.
Én csak azt használom, a felnit utána egy száraz ronggyal is tisztán lehet tartani. Nem szórja le, nem maszatol, stb..
3690-ért mérjük.
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy a 18000 km-es szervizben mit kell elvégezni a motoron?
Az igaz, hogy állítólag a kuplunggal van valami típus hiba? Ez melyik évjáratú motorra vonatkozik? Ha tényleg van ilyen jellegű probléma, akkor mi a teendő, hogy ezt a hibát orvosoljuk!
Köszönöm a segítséget!
Sima polir vagy van vmi. lakk réteg is rajta? Nem fogják a zsír foltok elcsúnyítani vajon?
Bízok benne. Még 1 km-t nem sikerült vele tennem . Bár most rendeltem vmi jóféle láncspayt ebay-ről.
Ez egy sima gyári B-King felni, leszedve róla a festék és átpolírozva?

Nagyon zsír, a krómozottnál talán könnyebben karban is tartható.
Na nem gondoltam hogy van! Oszdmeg létszi!
ez gyári vagy kormánymagasító? utóbbi engem is érdekelne!
Sikerült találnom!
Szólj, ha találtál!
Sziasztok!B-King kormánykiemelőt keresek.
Polírozás
Polír vagy krómozás?
Tényleg szép.
Na mit kérsz a kérsz a burkolatért?
BÚÉK BÚÉK mindenkinek!
Mert tetszik nekik csak nem mernek megszólitani Ja és BUÉK MINDENKINEK!
Bukócső és pályagumi,
angyalkákon tangabugyi.
Fékbal 3 szemben árok
Boldog Újévet Kívánok!
most hogy árulom a paripát, érdekes, hogy már vagy 700 an megnézték,oszt senki nem hív fel..
mondjuk ahogy elnézem másokat se, az árak sem mennek egy szint alá, szóval vicces a piac...
nekünk nem sürgős eladni, de ha ők meg nem akarnak venni, minek nézegetik annyian...
Eladó Ferodo 2213P hátsó fékbetét B-King-be (2007-2011), 3590 Ft-ért.. Mail: lucifer0820@freemail.hu