Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok keresek
DRZ tankot mindegy hogy lyukas vagy sérült-fém vagy műanyag.
.illetve komplett idomszettet sárvédőkkel együtt a színe nem számít!!
és még láncvédőt hátra de abból endúróé érdekelne.műszakihoz
70 202 70 75 gabor8181@freemail.hu
helló! gyári fejidomot lámpával , tükröket és enduro szettet keresek! :)
Üdv! Keresek E típushoz gyári kipufogó leömlőt.
Üdv! Drz hez keresek gyári Supermoto szettet. köszi előreis

06307013586
Helo. Érdeklődnék hogy a leovince kipufogod megvane még?
Hali!
Van pár alkatrészem DRZ-hez, ha valakit esetleg érdekel.
lendkerék 10e ft
önindító 20e ft
szelepfedél 2e ft
fék 15e ft
lánc vezető ?
lánc feszítő ?

mobil: 0630/714-0352
e-mail: mrtin0504@gmail.com
ha pedig vezetékre gyanakszol akkor az ksi sarunál vagy az indító relénél vagy az önindítónál nézd meg
honnan tudod ,hogy jó az aksi rá kell mérni indításkor
Az akksit feltettem utána töltőre,nem merült semmit.Valami vezeték lehet a bűnös
szar az aksi. bikázd meg
Sziasztok! K6-os drz-m a tegnapi első indításnál meg se nyikkant,az önindító helyett csak kerregő hangot hallatott. Ma feltöltöttem fullra az akksit, megnéztem a biztosítékokat de megint semmi.Egyszer tekert egy kicsit,de mintha erőtlen lenne az önindító. Segítsetek légyszi hol lehet a gebasz. Köszönöm.
Udv! Van egy 2000-es evjaratu drz400s amihez kellene egy komplett kapcsolo sos(vilagitas, index stb van rajta) es 21-es a kormany. Valakinek barmyen uj/hasznalt/otlet/eredeti utangyartott barmi. Esetleg?
Sziasztok!Drz Sm hez keresek hűtőt.
DRZ kutyacsont 3-4cm ültet lejjebb ELADÓ és még sok alkatrész

https://www.facebook.com/marke...
Halló! Szerintetek fúrhatok lyukat a felnin Gumirögzítő papucs Vakszelepnek? Enduróra nincs helye.
Drz-re Keresek:
Enduro kerekszettet
J, b tükröket
Kiegyenlítő tartályt
Nekem van minden ami keresel
Sziasztok. Keresek normál dr-z első gátlókat , villa híddal tengellyel .
Volt itt egy srác talán kalocsai vagy ha nem mindenképp bács megyei. Nem emlékszem de írjon rám. Dávid talán. Köszi!
Elvittem a generátoromat tekercseltetni majd írok hogy mi volt a baj vele.
Igen, hibátlan a teszt majdnem, de csak majdnem!! Mert ettől még testzárlatos lehet a tekercs. Nekem is ez van most, van töltésem viszont ha a multimétert szakadásvizsgálóra állítom és az egyik végét a generátor egyik vezetékére a másik végét testre teszem akkor sípol a műszer azaz összeér a vezeték valahol, pedig nem kéne.
Hibátlan teszt!
https://www.sportmotor.hu/vide...
KIS VIDI A TESZTELÉSRŐL
Látom valóban nincs, úgymond a két "fázis" közt kell mérni a 75 voltot, 5000-es fordulaton.
a generátor tekercsnek nincs testelt kapcsa............. ha csak nem testzárlatos .............szigetelés vizsgálat