Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Esetleg talán érdekelhet: http://www.jofogas.hu/budapest/GSR_600_SW_Motech_oldalso_konzol_es_dobozok_43670556.htm?first=1
hali ! maradt nálam egy eladó suzuki gsr 750 hátsó ülés,ha valakit érdekel teszek fel képet 06304906559
Te mint valamikori autószerelő, valóban harmat gyenge, hiszen már sofőr vagy úgy 40 éve . Kérdésedre válaszolva... igen hiányzol....!! de nem a műhelyből, mert szakmunkára képtelen vagy , így a fűnyírás is az én dolgom lett...... Én kérek elnézést, ha illetlen voltam...)))
A szokásos harmat gyenge poén. Mivan hiányzok
"Szelep ellenőrzés ok"...??)) Ez aztán a szakszerű definició :-) Mit ellenőriztél rajtuk, a létszámukat... vagy a színüket....?? he he he
Sziasztok! Kis rendszámtábla tartot tud-e valaki?
Köszönöm
Gyárilag 16-os. (48/16)
Szasz abolcskei!
Vagyok... nem panaszkodom, mert lehetne rosszabb is..... ne jónak sem mondhatom.

Mi ez a vendég státusz?
abolcskei
Jól vagy Gino haver, de rég jártam itt !
Szelep ellenőrzés ok. Jól gondolom hogy 15 fogas a kis lánc kerék?
Milyen?
Szia! Érdeklödnék hol tudok ilyen rendszámtábla tartot venni?
Sziasztok!
Én is örülnék ha valaki nekem is tudna kűldeni magyar nyelvü gépkönyvet!
benoke1971@gmail.com
Köszönöm!
Sziasztok! Nemrég GSR tulajdonossá váltam, és szeretnék egy kis segítséget kérni... Ha tudna valaki küldeni egy magyar nyelvű kezelésit nagyon megköszönném! Emilcímem : adamlaci666@gmail.com Előre is köszi!
Sziasztok! Dobozt kellene beszereznem a nyári túrákig. Mi lehet a megfelelő megoldás? Olyat szeretnék amit konzolostól le tudok dobni a gépről pikk-pakk. Néztem a Giviket, biztosan nagyon jók, de az áruk nem valami baráti. Topcase az végképp nem tetszik, oldaldobozon gondolkodom.
azért az adatlapod alkalom adtán töltsd ki ...
Üdv !
Ha kitöltöd az adatlapod, esetleg dobsz egy e-mail címet, szívesen küldök pdf-ben.
Itt a címem: sipos76roland@gmail.com
Köszi szépen!
Adj egy mail címet és holnap átküldöm!
Sziasztok!
Most lettem Gsr600 tulajdonos. Tud e valaki magyar nyelvű Használati kézikönyvet adni, kölcsönözni vagy eladni nekem? Előre is köszi a segítséget!