Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem az anyukám lesz mérges, hanem a párom
de ha veszek egy masinát, akkor neki is kell vennem valami motoros izét, mert én nem sokat leszek otthon, éshát neki is kell a szorakozás :D
Az ott nem én vagyok meg nem is az én motorom!PHotoshop,vagy valami külföldi Suzukis reklám lesz
megy hát!Valami konfusion hiba keletkezett a váltóba.De már elmúlt
Te tudod. A 6. megy már?
Az igaz. Rosszat nem mondtam róla.
Az reklám videó
Az igazat írtam!Nem voltál rossz véleménnyel róla!Szép lett volna ha hanyatt esel vele!Más világ.
ha már eladod legalább a videókat vedd le, ne lássa
tesó! csak az igazat!
Próbáltam,de nem estem hanyatt tőle,de ez érthető. Lehet vele motorozni,de nem az én zsánerem.
tudassuk vele
áll az alku , ő már tudja hogy 2 gsr boldog tulajdonosa !?!?
Szerintem megvásárolja mind a kettőt!
Tele van dellával mint GYurcsán
na jó vidd kykee gépét , hétfőtöl - péntekig azzal járj , de szombat-vasárnap meg az enyémmel , ilyen jó masinából jobb ha veszel kettőt
Kúúúúúúúúúúússssssssss
Próbálta!Azóta titkon ilyet szeretne!Nem volt ról rossz véleménnyel!
...de hát mindekinek a saját motorja a legszebb, a legjobb, a leggyorsabb!...de hát csak a felsoroltak elött áll a GSR
honnét tudod hogy szeretsz mocizni , próbáltad talán a mester gsr-jét ?
Az én anyukám meg még mérgesebb lesz!CSaládi botrányt akarsz?vagy hogy anyukám az idegességtől a korházba kerüljön?Ne legyél már önző! Régebb óta árulom !Áruló vagyok?
A Pardis ajánlat korrekt, szerintem az alá nem tudod szorítani.
Yoshi kép van az én képeim közt..
ez nem ér!Tök olyan mint az enyém
KUTUS gyere gyorsan vidd gépet mert az anyád mérges lesz ha nem viszed az enyémet ! és akkor meg gondolja magát
Szerintem csak lopásra köss!
HA esik egy kisebbet az ember,akkor zsebre nyúl mélyen mert 300.000.-huf ig önrész!HA az fölött van akkor meg örlj,hogy túlélted a balesetet!
...ne adj isten ha meg nem akkor meg tök mindegy,hogy mennyire tört össze a motorod!
nem kell nekem gsr,én nagyon szeretek MOTOROZNI!
kutus, beszéljünk. Vegyél fel MSN-re.