Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már a kykee is jön!
Szép napot all!

29.-én TAlálka!
Ki Jön?
1:syrus!
2:Tybee
3:Ádám
Szép napot all!

29.-én TAlálka!
Ki Jön?
1:syrus!
Boldog Karácsonyt!
Anya,megkaptad az emailt?
Igen és ez most ez esetben, duplán is igaz
Hmm....Azt hiszem erre mondják, hogy nem esett messze az alma a fájától
A gőzgép,az a szauna?
Én értem, hogy gőzgép! De mitől megy?

A kex vajon mííííííí?
Ez nem kicsit az amelyikről szó van,de miről van itt nagyb@szó?
Ja a gőzgépről,de az vajon mi?
Ez bizony az!
Vagy mégse?
Ki tudja?
Hi!

Ez itt az a topic, vagy másik?
üdv Májki!
Meg is kaptam,köszi
Kykee!

Megérkezett a csomag?
Pénteken elsőbbségivel feladásra került, szóval elvileg ma landolnia kellene Nálad!

M
kykee@windowslive.com az msnem
Nyugi,annál nagyobb lesz az élmény!
Köszönöm!
Bár tudnék már vele menni!

Májk
Gyurcsány apja visszaeső tolvaj volt
2007.12.12 06:00



Magyar Nemzet
Gyurcsány Ferenc kormányfő édesapja több alkalommal is ült börtönben lopásért - ezt támasztják alá a New York Polgári Kör honlapján található a dokumentumok. Az iratok tanúsága szerint idősebb Gyurcsány Ferencet 1979. november 19-én a Pápai Járásbíróság mint különös visszaesőt egyrendbeli lopásért és egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopásért 11 hónapi szabadságvesztésre ítélte, és két évre eltiltotta a közügyektől.
GRATULA A VASADHÓZ !
Sziasztok !
Ismertek Molnár Ágit? A GSX-R kupában versenyzett. Tudnátok adni valami elérhetőséget vele kapcsolatban?
Előre is köszönöm.
Tudom is én még? Megvettem azt beraktam a garázsba, kapott új ponyvát és ezen kívül semmi. nincs jó idő a motorozáshoz. Használt a paripa, nem árt kicsit átnézni, letisztogatni, megtalálni az esetleges gondokat, szépséghibákat, begyakorolni a hátsó rugostag átállítását, hogy amikor felpakolódik Asszonkával és a cuccal ne akkor kelljen kitalálni. Meg kaptam valami furulyát (semmi köze a leírásodhoz tudom!) a dobhoz, kipróbálom mennyit ér. Megnézem hogy jön ki a légszűrő, amit szeretek néha kifújni, megvizslatom, hogy hogyan lehet valami távtartót felszerelni, hogy az oldaltáslák ne érjenek a kipuffdobhoz ...... valami ilyesmi. Lényeg hogy foglalkozzhassak vele!

M
Mit bütykölsz?
Helló Kykee!

A csomag feladásrakerült ajánlva, elsőbbségivel! Hétfőn elvileg vissza is ér hozzád, én meg bütykölhetek majd lelkesen.

Köszi: Májk
Nosztalgiáztam egy kicsit