Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit árul?
Mi árul?
árulóóóóóóó
jelentem én ezért is csatlakoztam a gsx 1.4 klán-hoz !
Nem is nagyon volt túra azidén!Ráadásúl széthullott a klán
Írtam már,hogy hamarosan....
Pedig elkerekezhetnél már Győrbe...
neeem, azon dolgozok, hogy úgy tűnjön mintha dolgoznék, így nem baszogatnak, miközben haladok.......

szerintem nem lesz már túra idén.
ha lesz valamilyen közös gurulás , lesz még az idén ?
mindenki.

Lenne 1 eladó: EXALT CYCLE RACE IMPETUS Olasz motoros szemüvegem. Vadonat új. Utcai használatra is kiváló,,exkluziv tervezésű. Talmácsi egyik sponzor cége.
Bolti ára: 31.000.-
Elvihető: 20.000.- ért.
Budapesten átvehető.
Eeeestét !
gondoltam h nem Ti,mert mindkét kerekét használta!
Az munka,hogy a bünözőket akarod elkapni?Ő is ember!
Mi nem! Siófokon voltunk!
dolgozok és mindig kocsi sajna. Mostanában nem. És te mikor jössz Pestre?
hello Rendőr bácsi ! nem motorozol erre Dunaujváros fele soha ?
ezüst gsr 6 körül Győrben,Szent István ut,a rendszámot már nem sikerült leolvasnom,pedig szinte egyszerre indultunk.nem innen valaki?
drága.......bonyolult. És.
mi a baj a szerelésével ? bonyolult ? gyakori ?
Az aszfaltminősítés nehéz meló, néha fárasztó is, de hát valakinek ezt is meg kell csinálni.
...Te hol nem jártál?Neked ez a foglakozásod?Aszfalt ellenőrző vagy,szerte a világban?Ráadásúl motorral! !
Az a 48 hajtűkanyaros nagyon kama!
Nem rossz A Sárgát a mentalitásomhooo illik stílusilag!
Sipiapi!

Néztem az új Hornetet,de nem találtam rajta semmi vonzót!Inkább a GSR!Ezt nem elfogúltságból mondom!HA most nem lenne GSRem akkor is elöbb venném meg a KAwa z750et,vagy a GSRt de a régi Hornet 900as viszi a pálmát! Ez az új Hornet pont arra jó ,hogy a nappailban diszelegjen!
Azta paszta,mi a tököm folyik itt?! Beszivárgott egy kis fészer fun virus?
1 értelmű ! GSR 600!

Szííyasztok

Amíg nézegettem a motorokat, hogy mit vegyek sok pro-és kontra érv ért. De szép mondat lett
A Hornet szép,jó,ketyeg mint fínom műszer. DE ! Csak 1 xer keljen hozzányúlni,,,,,,
És ezt Hondások mondták.