Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ide teszek egy pár képet
Hallo gyerekek most jöttem a moci kiállításról van számotokra képem
Tomiboy!

Nekem nyáron sincs szezonom abban az értelemben ahogy te gondolod A haverom i s diplomás a HVB banknál dolgozik és 115.000 Ft a nettója....... Más helyre meg egyenlőre nincs kilátása....
Nem tud valaki olyan videót amiben van GSX-R 1000K5-K6!!!
Léci legyen má!!! Kicsi is jó csak legyen!! Ami itt van fenn az már meg van!!!
Előre is kössz!!
Már most van 3 éves szakmai tapasztalatom. Szakmában dolgozom a suli mellett, csak nincs még diplomám.
az átlag diplomás kezdőfizetés ma mo-on gazdsági végzettséggel 240e bruttó, "felkapott" műszaki végzettséggel (informatika, villamosmérnök, gépész) 255e bruttó. nem pontosan, de ezek voltak pár hónapja a hivatalos adatok. ez persze abban az esetben, ha sikerül állást találnod. sokan kepesztenek hónapokig.. meg nehéz jó cégnél jó beosztást találni, nem kolbászból van a kerítés. ahhoz jó eredmények kellenek, nem árt legalább angolul igen jól tudni, és ha van szakmai tapasztalatod (nagy cégnél) az igen komoly előny.. ez nem 3 kiló nettó, akárhogy is nézem..
Édes öcsém, maradjunk annyiban, h a fellegekben jársz. Mikor kikerültem nekem is olyan álmaim voltak, h 200 netto meg ilyenek. Felejtsd el, tapasztalat nélkül nincs az a hely ahol kezdőnek ennyit adnak.
Még informatikus cimbim se keres annyit, pedig ő tuti helyre tette a seggét és vállalkozással nyomja, így megspórol egy csomó adót. Szal ne legyenek felesleges illúzióid, de ha sikerül remélem gondolsz cimborádra, azaz rám! :DDD
Én suliba járok még, de diploma után azért elég keserű lenne 300 alatt keresni.
100 pénz meg főleg nem sok, de úgyhallottam a mocisrendőröknek nyáron van szezonjuk. Idénymunka mint a balaton.
Kispataki gépe....megabrutál...
Nem olyan kemény az ( gépek hajtják a vasat nem mi. Mi csak kezeljük őket. ) Csak szar hogy 3 hétig kint dekkolok . Se motorozás se haverok se csaj, csak melóalvás. Ez a dilemma : vagy lóvé és cigány élet, vagy nyomor és szabadidő. De a legújabb bringákhoz lóvé kell. Ezért maradtam az elöbbinél.
Tomiboy!

Nemtudom, hogy te mennyit keresel, de az én havi 100.000 Ft nettómhoz képest a Raji kőkemény munkája által megkeresett 3 heti 1200 euró (szombat nélkül) =300.000 Ft az nem tűnik rossznak
Vazz, azért 8 eur nem olyan álom fizu.
Rajmund!

Akkor te egy igazi "vasgyúró" vagy !!!
Ahoz is de szerelés nélkül csak hajlítás vágás. De ne csak ilyen vékonyat képzelj el hanem átmérő 8- 40-ig
Koszorúszerelés, lépcsóhöz a vas, meg minden ilyesmi?
Az más mi csak megmunkáljuk a vasat nem pedig beépítjük de még az is más. 8 euro óránként, napi 10 óra 3hétbe + a szombat ha van meló.
Gondolom kemény meló lehet. Mennyit lehet vele keresni? Hely nincs? Jó lenne édesapámat külföld felé orientálni (kőműves).
Nem láttalak az újságban csak az írásaidból tudtam az infót. Azt hittem azért van benne mert motorokkal foglalkozol, ilyesmi. A JAB-osabb az úgy kinézetileg......
Mondtam, már, hogy nem írigykedek vazzeeee , neked ez a mániád
jerj msn-re
bocs az offért

Jab! Neked mikor fizet majd a biztosító? vagy már megtörtént? vagy fog egyáltalán fizetni?
azér" jobb, mint adakint mosogatni
Bocs POHI! Erre elfelejtettem válaszolni. Németbe ,betonacél megmunkáló cégnél. 3hét kint 1hét itthon (ugyhogy ne irigykedj nem időmilliomos válalkozó vagyok.) Bár az lennék.
Na az a szerencse, motorod annyira nem :(
még most is az enyém
megúsztam... :o)))