Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen.
Hál Istennek hibátlan lett.
Szép krómmal, ami ritkaság már sajnos ezeknél...
Zoli!
Kész lett a teleszkópod?
Üdv
István
Hát akkor már épp ideje volt István. :)
Augusztus òta az elsö kör...
Feltételezhetöen nem a tényleges használat következtében következett be az korrozió. Mint láthatod az elsö képen hogy maga a müszer üvege belülröl rozsdafoltos. Ehhez fejjel lefele kellett lennie a müszercsoportnak. A müszerek alján van stancolt szellözö nyilás, gondolom azért is hogy nem párásodjon le. Ha feljel lefele tárolták és esetleg még átesett egy bázáson is tároló doboz, akkor ezért lehet ez végeredmény. Amúgy igen, maga az áramkör nincs még külön nagyobb IP védettségü tokban, így ha hosszabb ideig éri korrozió, sajnos ilyen hatásai lesznek.
Ez durván szétrohadt!! Ennyire nincs védve a behatásoktól??
Kivancsisagtol vezerelve vettem egy " beazott" muszercsoportot. Aztan szetkaptam mint bolond gyerek biciglit! ;- D
Elmostam mindent az ultrahangos mosoban, es megmentettem a meg ép részeket. Sajnos fordulatszam mero igen etzekeny kis lengotekercses muszer...lepotyogott par kondi az aramkorrol ami akar potolhato lenne, de tobb sebbol verzik a dolog ezen a reszen...igy inkabb majd masik muszer potlasara lesz jo.
Azert is csinaltam par kepet, mert nehany esetben fordulatszam mero kalinpal, vagy nem is mer. Most lehet latni, hogy mi minden adhatja meg magat...
Tettem egy másik kisérletet. Egy picit finómítva lett a model, és feketébe lett kiynomtatva a hiányzó rész...
(Sikerült vennem pár hete megint egy faridomot, de érdekes módón ugyan azon az oldalon volt letörve a rögzitás mint amit korábban vettem, hogy még csak véletlen se jöjjön ki belöle egy ép pár.)
Enyémet átfaragták kicsit, akár cserélnék is valakivel akinek van szűz.
Sziasztok! Keresek első pedáltartót 85-87 között gyártottat, jobb és bal oldalit. Hátha van valakinek.
302137897
302137897 dihen sándor , lehet neki van.
szerintem esélytelen, leszereled, elviszed pl egy dekor műhelybe mint onlinedekor.hu, leméretezik legyártják, festés után vissza dekorálják. ennyi.
Sziasztok!
Kék-fehér tigriscsíkoshoz keresnék jobb oldali alsó idomot, visszapillantó tükröket.
Valakinek esetleg?
Szia! A tank nem eladó?
-Megmértem
- megcsináltam a 3D modelt
-barátom kinyomtatta 3D nyomtatón a mintát
-méretre igazazítottam a hosszát
-ráolvasztottam a hiányzó helyre

A másik oldalon a fényezés ép maradt. Ha letörik kap egy másikat...(persze, le lehet fújni feketére, hogy kevésbé legyen zavaró a tudat, hogy valaki röntgen szemekkel benéz az idom mögé és észre veszi...)
Még csak ennyi van belöle... fejidomot ami ép volt meg sose lattam ebben a szinben... az kemeny dio. Mint piros tank a tigrishez...
Sikerült talälni egy feher szettet ?
...lehet csak meg lesz a 3. szín is a gyüjteményben? :)
...privátba nem tudtam fltölteni a képet, csak ide...
Szia. Ilyen idomgarnitúrát még belehet szerezni valahonnan,,? A jelenlegi az egy 91es ezüst fekete tigris csókos. De nem zárkózik el más időm szintöl sem ha lenne ,csak jó állapotú legyen.
Sziasztok!
Keresek egy bal oldali oldal idomot, 95 ös Gsxr 1100 re.