Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de penge vagy, király!
Sziasztok.Nem tudja valaki a 2006-os szürke-kék busa szineinek színkódjait?Nekem sajna nincsen meg és kéne a szinek kikeveréséhez.Köszi
Nincsmit. Én doboztartó konzol után kutatok, de nem találtam eddig. Bátszin van egy hátsó doboztartó konzol, de sérült.
köszi, már írtam is rá!
https://www.kepesmotor.hu/suzu...
Bár ahogy most nézem gyáriból már csak 1 van neki.
Képes motoron láttam most egy bontódó busát. Kérdezz rá. Van gyári is meg sport kipufogója.
jó állapotu gyári csak maga a kipufogó dob, menyibe kerülhet?
köszi!!!!
Szia,

Én 5e-ért tudtam eladni a gyári kárpitozásúakat. Volt újra bőrözött is,de azokért még annyit sem adtak mert mindegyik egyedi mintás volt és hát az ugye izlések meg pofonok....
sziasztok!
jó állapotú első ülés menyibe kerülhet 2002 hez?
Szia! Elvitték egybe a cuccot!
Sziasztok!

Eladom busámat. Saját gyerek. Születése óta velem van.
2006-os, 28000km
Folyamatosan szervízeltem. Martin sportkipuffogó ( gyári is megvan), MRA túraplexi,( gyári is megvan), fokozatkijelző,fém fékcsövek. Nem volt gyilkolja,most lesz cserés a gyári lánc-lánckerék! Jobb oldala csúszás miatt fekete, csak az idom lett javítva, de minden gyári rajta. Nyugodtan át lehet nézni szervízbe. Adom hozzá az újakat.Van egy új hátsó lámpám indexel egybeépített amit adok hozzá. A km óra állásból látható az eladás oka,nincs időm úgy használni ahogy járna neki.
Ár:1750000
304440474 BöszmeRudi
Szia, pont ma vettem! ami a fotón van az volt az elso 2002 ben vettem újonnan 2014 ben adtam el, most bekattantam és vettem, persze ugyan ezt az első szériásat, itt a fórumon is sokat voltam de akkor még 200 körül volt az oldalszám,
Szia! fg14 sisakod van?
Ha esetleg érdekel valakit 2014es Hayabusa 9890km el. Akra rendszer. 3.8M ért tudom hozni! 30% előleg szükséges! Hitelbe tudok segítani.
Köszönöm, csak az a baj, hogy épp nem járok Bpest felé...
Ha eljössz kiválasztod elviszed! Fogalmam sincs melyik az...! Van kb 80db minden féle jajta, színű ....!
Ha lenne egy HJ-26 plexi kék iridium színben, arra esetleg vevő lennék...
Van egy kis eladó motoros cuccom!
HJC új sisakok cross, túra, sport, vannak sisakok amikre a plexit rá kel tenni, de több tucat van abból is minden szinbe ! Térdkoptatók, protektorok, tankpadok, sisak maszkok, sisak, csomag hálók, fenicsíkok minden szinbe, szines szelepsapkák, rengeteg új motoros alkatrész amiket cikszám szerint kell beazonosítani!
Mindent egybe szeretnék eladi áron alúl... 220000ft fix áron!
Érd: 06205510507
Sajnos kint sem olcsó...! Nagyon fent vannak az árak és az Eur is és az is sokat nyom a lantba sajnos... Most hoztam egy 2017es GSX_R1000. Még jó árba lehetett volna, ha nem 330ba lenne az eur...! Ez van...
Sziasztok. Keresek '99-'07 Hayabusa doboztartó konzolt.
2006 06 havi
Műszaki: 2020 07
Extrák: bagster tanktáska, markolatfűtés, fokozatkijelző, szivargyújtó, hátsó csomagtartó, túra plexi, van hozzá Mátraszelei dob is de a gyárival van szerelve jelenleg.
Magyarországon vásárolt, első tulajdonostól.
KM: 78 000, leinformálható.
Rendszeresen karbantartott. Túrázásra használt.
Ár: 1 799 990 Ft
Szia! Milyen busát keresel?
Szia.Sokan keresnek busát jót jó áron.Na az sajna nem nagyon van.Vagy olcsó és szar vagy olyan drága mint a fene itthon