Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia az a táska megvan még. Ez mire való vagy min volt. Ha megvan tudnál küldeni képet még róla. Meg menyi az ára válaszod előre is nagyon kösz.
váz, blokk, futómű, ölés, világítás stb stb. mind ugyanaz.
van pluszba egy fekete fejidom a lámpán. egyéb különbség nincs
Hali! Èreklődnèk hogy mi különbsèg van ltz 400 ès kfx 400 között? Èpp vàsàrlàs elött vagyok ès mindenkèpp ltz-t szeretnèk venni de ha ugyan az a kfx is itt van egy helyben akkor elöbb megtekintem azt.
hali ltz-400 hoz kellene állítható lengőkar mennyiért van?és valami kormány?
szia,küld már el a yfz 450-hez a cuccaidat.köszi
Sziasztok .Hátsó kerékre milyen mintázatúgumit tegyek ?főleg lápos ingoványos terepen hassználom a gépet.Esetleg valami kp a mintáról?
Köszönöm
20000ft uj! Érd 20-391-55-61
Sarok védő ára?
Köszi!
Ltz 400 Alkatrészek! Érd 20-391-5561
Ltz 400 Alkatrészek! Érd 20-391-5561
Már beszéltünk pénteken köszi. Csak a ,,B,, kategóriás bejegyzésnek kell utána néznem.
Szia.Nekem van amit keresel.06 30 231 79 20
Köszönöm a valaszt mégcsak gépcásárles előtt állok de műszakisat akarok venné azér kellett az infoo. De mégegyszer kösszi.
Szia
ZSÉ volt, aki hírdette. Itt a száma hívd fel, lehet megvan még neki. 06302317920
Szia
Ha minden jó rajta, elvileg bárhol. Kell "E" betűs gumi, "E" betűs lámpa, index, hátul fényvisszaverő és kilométer óra. Én a Mozaikba vittem, ott kaptam rá friss műszakit. Vagy kell egy ember aki csukott szemmel áttolja valamelyik vizsgaállomáson :). Írd meg az email címedet. Lehet tudok segíteni.
Sziasztok! Elado par aprosag ltz-hez. FMF powercore 4 kipu rendszer, 2 honapot hasznalt, karcmentes, szikrafogoval, eredeti bilincseivel,brutal hanggal. Egyben 100.000 a rendszer, kulon is elado. Uj ara (180.000 volt) K&N sportszuro + powerlid + tisztito keszlet szinten 2 honaposak, szep, hibatlan allapotban. Egyben a szet 40.000Ft (uj ara 65.000volt) kulon is eladoak! DWT G2 8x8-as peremzaras verseny felnik, jo allapotban,serules mentesen, kb 40%-os pirelli gumikkal elado 70.000Ft. (1 db felni uj ara 50.000) ;) erd: beats@citromail.hu vagy +32465972815 udv!
Ha veszel.egy műszakis quadot mennyire macerás leműszakiztatni? Mi kell rá hogy átmenjen. Nincsen gépem de most akarok venni egy műszakisat azért érdeklődöm.
Jó reggelt! Volt egy olyan lehetőség műszakira,hogy valaki eladásra kinált egy papirokkal rendszámmal mindennel ellátott vázat,illetve blokk külső részt. Ezt átszerelném az én jelenlegi quadomba,igy hivatalosan lenne papirja illetve műszakija. Ezt az embert keresem,mert az elérhetőségét már nem tudom. Köszönöm előre is a segítséget! További szép napot!
Sajnos az a helyzet, hogy nem fogsz tudni. Magyarországon legalábbis. :-(
Köszi csak azért érdeklődök,mert úgy hallottam,hogy 2007-től 50le-sek.Akkor ez nem így van?
Nics!
Szép napot! Szeretnék műszakit az Ltz-mre még nem volt rajta soha,minden megoldás érdekel,csak ,,B,, jogsival vezethetőt keresek. Köszi előre is!
Üdv mindenki Érdeklődnék,hogy 2005-ös és a 2007-es LTZ 400 között motorikusan (Pl LE-be) van-e különbség? Válaszokat köszönöm.