Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Van minden amit kérsz! Érd 20-391-5561
üdv. 2db hátsó felni gumi nélkül mivolna az ára ? illetve ha vinnék egy láncvédőt is ?
Ha az akksi jó és fel van töltve akkor a kattogás az önindító relé hibájától is lehet.
Köszi
Szia
Nincs jól feltöltve vagy szar az aksi. Ezt akkor csinálja, ha nincs szufla benne.
Hali!Érdeklődnék hogy csinált-e vanakinek olyat az ltz,hogy feltöltött akksinál nem teker az önindító,csak egy kattanás hallatszik az ülés alól.Valakinek ötlet hogy lehet orvosolni?
helló ltz 400 gyújtásod van e?
Sziasztok. lenne egy olyan kérdésem hogy van egy ltz 400 am le rúgta a gyújtást és ledarálta a tekercseket.vettem rá egy új gyújtást csak az egyik csatlakozója nem olyan volt át forrasztottuk a régit van szikra új gyertyát kapott és akkor se indul.vagy is beindul de azonnal le is áll csak fel pőrőg 1 szer mi lehet a baj?
Szia! Igen gyári! 18000ft Érd 20-391-5561
Szia! 2004 Évj
Szia. Megvan. Fent van a motoron még. Email-be kuldok keoet.
Szia
Bemész egy suzuki márkakereskedésbe vagy írsz egy mailt nekik és megmondják.
halli nem értem it van az alváz szám WDMS4AK4749003095 ez az alváz szám légyszi segitse már hogy mijen évjárat lehet
Ja és nem tudjátok véletlenül ,milyen akksi való egy 350es Yamaha Raptorba...Na ennyi kérdés mára elég is lesz:)Köszi
Quados Józsi!A képen középen lévő lemez az a láncvédő ugye?ezzel van nekem gondom!Ez amit árulsz gyári?Mennyi lenne az ára?
Egy olyan problémával fordulnék hozzátok,hogy menet közben a lánc egyhuzambam fémesen csattog az alatta található gondolom lánc és fékvédő lemezen...állítottam a láncot feszesebbre de még igy is beleér...kérdésem az hogy szerintetek nagy gond ha ezt a lemezt eltávolítom...illetve használja valaki e nélkül a quadját?Félek hogy egy egy nagyobb kő vagy valami kárt tesz benne...előre is köszi a válaszokat
szia 10 karakter az évjárat!
Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni ltz 400 alvázszámból hogyan lehet meg tudni az évjáratot
Sziasztok! Ltz 400 blokkot keresek! Működő képeset.
Köszi a segítséget!
Honda Trx 250 tm Eladó! Ujszerü 695000ft Érd 20-391-5561
Yamaha raptor 350 Alkatrészek! érd 20-391-5561
Eladó vagy kisebb értékű quadra cserélhető. Első sorban 250es kardán hajtásos gépek érdekelnek.
Szerkezetileg oké, szilentek átnézve, cserélve, fox telók harisnyákkal, hátul új maxxis gumik. Van hozzá nyomtávszélesítő is.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/polaris/polaris_outlaw_csere_honda_trx-8878843
Szia
50 e ft per db